1904 yılında Blois'te Alfred Amour Garnier tarafından oluşturulan Garnier markası, yüz bakım ürünlerinden saç boyalarına kadar pek çok farklı kişisel bakım ürününden oluşan geniş ürün yelpazesi ile Hepsiburada.com'da sizleri bekliyor.

"Güzelliği herkes için eşit bir olgu haline getirmek" mottosunu benimseyerek hareket eden köklü marka; ürettiği Garnier saç boyası, yüz bakım ürünü, güneş koruyucu losyon, bronzlaştırıcı yağ, makyaj temizleme ürünü çeşitleri ile çok geniş bir tüketici kitlesine hitap ediyor. Garnier, farklı cilt tiplerine ve farklı ciltlerin ihtiyacına göre formüle ettiği ürünler sayesinde kişisel bakımınıza katkı sağlamayı ve cilt problemleriniz ile savaşmayı hedefliyor.

Garnier yüz yıkama jelleri, maskeler, temizleme sütleri, göz makyaj temizleyicileri, makyaj temizleme suları ve mendilleri gibi ürünler, cildi kirlerden arındırıp derinlemesine cilt temizliği sağlarken, besleyici ve onarıcı krem çeşitleri ise cildi nemlendirmeye, kusursuzlaştırmaya ve cildin kırışıklıklarını hafifletmeye yardımcı oluyor. Güneş koruyucu ürünlerde de iddialı olan Garnier, farklı düzeylerde güneş koruma faktörleri içeren güneş sütü, kremi ve bronzlaştırıcı çeşitleri ile cildinizi ultraviyole ışınlarından koruyor. Cilt bakım ürünleri ve güneş koruyucular dışında; doğal çiçek yağları içeren amonyaksız Garnier saç boyası çeşitleri ile dikkat çeken marka, birbirinden güzel tonlardan oluşan çarpıcı renkler serisi ile kadınlara pek çok renk seçeneği sunuyor.

Günlük kişisel bakım rutinlerinizi oluşturabileceğiniz Garnier markasına ait ürünlere, hepsiburada.com aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Cilt ya da saç tipinize uyan ve ihtiyacınıza uygun olan ürünleri dilerseniz daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Garnier

280 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Ürün Puanı
  3. Miktar
  4. Fırsat Ürünleri
  5. Satıcı A-Z
Başa dön