Devecioğlu Ütü Masası

Günlük ev işleri kadar biriken ev işleri de bir an önce tamamlanmayı gerektirir. Özellikle de ev hanımlarının sık sık yaptığı ev işi etkinlikleri arasında ütü yapmak en başlarda gelmektedir. Gömlek, pantolon, eşarp, pike, nevresim ve daha pek çok parça ütülenmek için sırada bekler. Bilhassa biriktiği zaman ütülenmesi zorlaşan pek çok alt ve üst giyim ürünü mevcuttur. Bu nedenle sizler de biriken ütülerinizi hem hızlıca bitirmek hem de son derece düzgün şekilde ütülemek adına doğru ütüyü ve doğru ütü masasını kullanmalısınız. Burada devreye giren Devecioğlu ütü masası modelleri ile amacınıza hızlıca erişim sağlayabilirsiniz. Gömlekten pantolona, nevresimden pikeye her türlü parçayı kolaylıkla ütüleyebilmek için ütü masalarının geniş çapa sahip olması, üzerindeki kumaşın yanmaması, ısıya karşı dayanıklı olması ve özellikle de kaydırmaz özellikte olması gerekir. Tüm bu özellikleri ve hatta çok daha fazlasını ütü masası çeşitlerinde taşımakta olan Devecioğlu markası ile tanışmanızın zamanı gelmiş demektir. Özellikle de yeni bir eve taşınacaksanız ya da çeyiz paketinizi tamamlamak için henüz bir ütü masanız yoksa bu modellere göz atarak temin etmek için daha fazla vakit kaybetmemelisiniz. 

Devecioğlu Ütü Masası Çeşitleri

Çeşitleri ile dikkat çeken ve birden fazla modeli bulunan ütü masaları Devecioğlu kalitesiyle sizlere iletiliyor. İlk kez bir ütü masası alacağınız zaman ya da eskiyen masanızı değiştirmek istediğinizde zaman bu markanın birbirinden kaliteli ütü masalarını tercih edebilirsiniz. Online kolaylıkla temin edebileceğiniz ütü masalarında boyutlar, kumaşlar ve ayak kısımlarına bağlı olarak farklı özellikler söz konusudur. Devecioğlu ütü masası modelleri birbirinden kullanışlı ve kalitelidir.

Devecioğlu Powerboard Ütü Masası

En çok tercih edilen modellerden birisi olan Devecioğlu powerboard ütü masası ile ütülerinizi yapmak artık çok daha kolay bir iş haline geliyor. Tek tıkla sepete atacağınız ve kullandıkça memnun kalacağınız bu ütü masasının en temel özelliği özel keçeden yapılmış olmasıdır. Özel pamuk dokuma kumaş tercih edilerek tasarlanan powerboard ütü masası 230 dereceye varana kadar ısıya dayanıklıdır. Ütü masalarında en çok dikkat edilen noktalardan biri üst kumaşının türü ve özellikleridir. Bu modelde de en çok dikkatle hazırlanan kısım kumaş kısmıdır. Tamamen özel olarak dikilmektedir. Maksimum düzeyde buhar geçirgenliğine sahip olan bu model yıpranmalara karşı da oldukça dayanıklıdır. Uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunan powerboard ütü masası modelinde kilitli ip sistemi de mevcuttur. Bezini genellikle istediğiniz yere tutabilir ve kaymasını önleyebilirsiniz. Aynı zamanda kırışmasını da önleyen bir özelliğe sahiptir. 230 dereceye kadar ütü yapabilirsiniz. Üzerinde bulunan termostat ve rezistans özelliğiyle arızalara karşı da oldukça dayanıklıdır. Ütülerden kaynaklı sorunlar dışında herhangi bir sorun yaşamanız mümkün değildir. Ayak kısmı ise silikon kalıplı olan bu modeli dilediğiniz tüm zeminlerde sabitleyerek ütülerinizi yapabilirsiniz. 

Devecioğlu Harbinger Comfort Ütü Masası

Kullanımından yana herkesi memnun eden Devecioğlu harbinger comfort ütü masası 50 x 46 x 127 cm ebatlarına sahiptir. Askılık takılabilen krom ütü park yeri sayesinde ütünün kablosunda dolaşma veya benzeri bir sorun olmadan kullanım olanağı sunar. Ergonomik tasarımı ve boyutları sayesinde normal ütülerle de kazanlı ütülerle de kullanıma uygundur. Ayarlanabilir masa yüksekliği mevcuttur. Minimum 80 cm maksimum 105 cm kadar boyunu uzatabilirsiniz. Masa ayaklarının altında zeminde kaymasını önlemek amacıyla takılan engelleyici ayak plastiği bulunmaktadır. Bu plastikler aynı zamanda zeminlerin çizilmesini de önlemektedir. Buharı geçiren perforeli ütüleme yüzeyi sayesinde hangi ürünü ütülerseniz ütüleyin sorun yaşamadan, yapışma ve yanma olmadan, ısıyı arka tarafa geçirmeden ütüleme fırsatını sizlere sunar. Aynı zamanda nano teknolojisi kullanılarak boyama yapılan ve özel spreyler kullanılan bu ütü masalarının tamamı fırınlanmıştır. Bu özelliği sayesinde ütü yaparken, ütülediğiniz gömlek, pantolon ya da herhangi bir giysiye boya, leke ve iz bulaşmaz. Isıya dayanıklı yüzeyi sayesinde kolayca ütünüzü yapmanıza olanak sunar. Ayrıca laminasyonlu ütü masası kılıfı sayesinde kullanım kolaylığında ekstra artış görülür. Özel süngerli kumaş yumuşak bir tasarım sağlar. Buhara dayanıklı özel keçesi ise buharı tam olarak ütülediğiniz giysiye aktarmanızı sağlar. 220 Volt prize uygun kullanılan ve uzatmalı kablo kısmı da bulunan ender bir modeldir. Üzerinde kullanılan Devecioğlu ütü masası kılıfı özel keçelerden ve pamuklu kumaşlardan tasarlanmaktadır. Bu nedenle de yapışma ve yanma riski olabildiğince düşüktür. 

Devecioğlu Gold 3’Lü Çeyiz Seti

Çeyiz hazırlamak oldukça zaman gerektiren ve maddi açıdan bolluğu beraberinde getiren bir süreçtir. Bu nedenle çeyize bir ürün alırken paket şeklinde almak oldukça mantıklı bir harekettir. Ütü masası temin ederken yanında uygun fiyatlı şekilde gelecek olan farklı ürünleri de temin edebilirsiniz. Devecioğlu tarafından hazırlanan 3’lü çeyiz setinde ütü masasının yanı sıra çamaşır kurutma askısı ve ev tipi merdiven de mevcuttur. Ütü masasıyla birlikte takım şeklinde temin edebilir ve evinizdeki işleri çok daha pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Ütü masası portatif çıkarılabilen plastik kütülüğe sahiptir. Yanmaz silikon ütü altlığıyla beraber gönderilir. 230 dereceye kadar ısıya dayanıklı kumaştan elde edilir. Ütülenmiş eşyaları asmak için alt tarafında katlanabilir askılık alanı mevcuttur. Ütüleme alanı 150 x 43 cm şeklinde tasarlanır. Fonksiyonel olarak dar alanlarda dahi kullanıma uygundur. Yanında gelen çamaşır kurutma askılığı da portatif olarak her mekânda kullanılabilir. 

Tamamı alüminyum özellik taşıyan bu ürün ısıya karşı, soğuğa karşı ve nemli hava koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır. Çorap asmak içinse özel mini alanı mevcuttur. Kapalı hali yalnızca 175 cm’dir. Tül asarken, cam temizlerken ve üst taraflarda bir işlem yapmanız gerektiğinde en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden biri de merdivendir. Ev tipi merdiven bu çeyiz seti içerisinde yer almaktadır. Zeminden üst basamağa kadar 105 cm uzunluğa sahip olan merdivende tamamen elektrostatik fırınlanmış toz boya kullanılmaktadır. Nano teknolojisi kullanılarak özel spreyle uygulama yapılmaktadır. Ev ve ofis kullanımları için oldukça idealdir, güvenlidir, taşıması kolay ve pratiktir. Aynı zamanda katlanabilir özelliği sayesinde muhafaza zamanında alandan tasarruf etmenizi de sağlar. Plastik basamakları sayesinde kayıp düşme riski oldukça düşüktür. 

Devecioğlu Mm123 Blackboard Ütü Masası

Şık görünümü ve yüksek kaliteli kullanımıyla adından söz ettiren bir diğer model ise Devecioğlu mm123 blackboard ütü masası modelidir. Kullanan herkesi memnun eden ve uzun ömürlü bir yapıya sahip olan Devecioğlu ütü masası mm123 290 derece kadar ısıya dayanıklıdır. Kaymayı önleyen silikon ütü altlığı pakete dahildir. Ergonomik tasarımı sayesinde her yerde kolaylıkla açılabilir ve saklanabilir. 55-90 cm aralığında masa yüksekliği ayarlanabilir. Buhar geçiren delikli monoblok gövdesinde nano teknolojisi kullanılmaktadır. Boyunuza göre masayı ayarlayarak ütüyü en güzel şekilde yapmanızı sağlar. Üzerinde hem ısıya dayanıklı hem de %100 pamuklu ve laminasyonlu ütü kılıfına yer verilmektedir. Kullanım kolaylığı sağlaması adına kumaşın alt kısmında ise özel süngerler kullanılmaktadır. Buhara dayalı özel keçe sayesinde ise ütüyü çok rahat yapmanızı sağlar. 

Devecioğlu Mm122 Life Board Ütü Masası

Devecioğlu mm122 life board ütü masası kullanışlılık düzeyi en yüksek olan modellerden birisidir. Ölçüleri 57 x 137 cm’dir. Buharlı ütülemeye uygundur. Isıya dayanıklı kumaştan elde edilir. Kaygan kumaş zemini sayesinde ütünün kolayca giysiler üzerinde kaymasını sağlar. Özel keçe ve %100 özel pamuk dokuma kumaştan üretilen bu ütü masası 230 derece ısıya dayanıklıdır. Maksimum buhar geçirgenliğine sahip olan model tamamen yıpranmaya karşıdır. Uzun ömürlü bir kullanım avantajı sağlar. Zaman ve elektrik kaybını önlemektedir. Kilitli ip sistemi sayesinde üst tarafta yer alan kumaşın istenilen gerginlikte tutulmasını sağlar. Üstelik sıfır kırışıklık ile tüm ütülerinizi yapabilirsiniz. 

Devecioğlu Liva Ütü Masası

İdeal ve ergonomik boyutlarıyla dar alanlarda dahi kullanıma uygun olan devecioğlu liva ütü masası modeli 42 x 150 cm ütüleme alanına sahiptir. 290 dereceye kadar ısıya dayanıklı olan liva ütü masası kaymayı önler. Ayarlanabilir yükseklik özelliği mevcuttur. 60-90 cm aralığında yükseltme özelliği bulunur. Fırınlanmış toz boya tekniğiyle boyanan ayak kısımlarında solma, küflenme ve boyada atma gibi sorunlar meydana gelmez. Uzun yıllar boyunca dayanıklı bir şekilde kullanılmaya devam eden modelin kazanlı ütüler için de uygun olduğu bilinir. 9 kg ağırlığı vardır. 

Devecioğlu Ultra Isıya Dayanıklı Ütü Masası

Ultra ısıya dayanıklı modeller arasında yer alan Devecioğlu pera lüx ütü masası 42 x 123 cm ütüleme alanına sahiptir. Dikey konumda muhafazası oldukça kolay olan modelin hem sağ hem sol elle kullanıma uygun olduğu bilinir. Ayarlanabilir masa yüksekliği sayesinde herkes kendi boyuna göre ütü yapma olanağını elde eder. Nano teknolojisi uygulamasıyla boyanan modelde küflenme meydana gelmez. Isıya dayanıklı şekilde tasarlanan ütü masasının kılıfı ve süngeri de %100 birinci sınıf kalitede malzemeden elde edilmektedir. Kullanım kolaylığı sağlaması adına uzatma kablosu kısmı da mevcuttur. 

Devecioğlu Ütü Masası Fiyatları

Kaliteli kumaş yapısıyla, ısıya dayanıklı yüzeyleriyle, silikon ayak kısımlarıyla ütüyü en güzel şekilde yapmanıza olanak sunan Devecioğlu ütü masası fiyatı tek sabit bir fiyat değildir. Modellerin kalitesi her zaman aynı düzeydedir. Fakat taşıdığı özelliklere bağlı olarak, kumaş yapısına bağlı olarak, ütüleme alanının büyüklüğüne bağlı olarak Devecioğlu ütü masası fiyatları değişiklik gösterebilir. Ancak genel itibariyle değerlendirildiğinde tüm ütü masası modellerinde herkesin bütçesine uygun ideal fiyatlandırmalar yapıldığını görebilirsiniz. 

Devecioğlu Ütü Masası Nasıl Kullanılır?

Ayak kısımlarını açtıktan sonra, ayarlanabilir masa ayarını yaparak kullanım haline hazırlayabilirsiniz. Zeminleri çizmemesi ve kaymaması adına ayak kısımlarında silikon ayaklıklar takılıdır. Bu sayede ister laminant üzerinde ister halı üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamadan ütülerinizi en sağlıklı şekilde yapabilirsiniz. 

Devecioğlu Ütü Masası Nasıl Temizlenir?

Devecioğlu kalitesiyle üretilen ütü masası modellerini temizlemek için acele etmenize gerek yoktur. Üst kısmında yer alan süngerli kumaş alanı kaymayı engelleyen ve ısıya ultra dayanıklı olan kumaşlardır. Bu nedenle sık sık yıkanmasına gerek yoktur. Senede iki kez kumaşı tamamen çıkarıp 30 derece sıcaklıkta çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Kendiliğinden kuruyacağı açık bir alana asarak iyice kuruduktan sonra yeniden masaya monte edebilirsiniz. Yıkandıktan sonra gerginliğinden hiçbir şey kaybetmez. 

Devecioğlu Ütü Masaları Duvara Monte Edilir mi? 

Ütü masalarında duvara monte edilme özelliği bulunmaz. Ancak sizler monte etmek istediğinizde ya da dolap içinde gömme şekilde monte etmek istediğinizde ekstra aparat temin ederek bu işlemi yapabilirsiniz. Gönül rahatlığıyla açarak tamamen kendi boyunuza göre de ayarlama yapabilirsiniz. Ütülerinizi de keyifle tamamlayabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Devecioğlu Ütü Masası ve Aksesuarları

61 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 36 / 61 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?