Tüm yüzeylerde başarılı sonuçlar sağlayan temizlik malzemeleri, Domol markası altında ve zengin bir ürün çeşitliliğiyle bir arada bulunuyor. Yüzey temizleyiciler, cam ve ahşap temizleyiciler, mutfak ve banyo temizleyiciler gibi malzemelerin yanı sıra bulaşık makinesi için deterjan ve tabletler de Domol ürün gamını oluşturuyor. Domol temizlik malzemeleri üstün teknoloji ile üretilmiş ürünler olup, bağımsız Alman laboratuvarları tarafından denetlenerek kalitesi onaylanıyor. 

Mutfakta kullanabileceğiniz ve en zor yanmış yağları bile kolaylıkla temizlemenize imkan veren fırın ve ızgara temizleyiciler, Domol temizlik malzemeleri arasında bulunuyor. Davlumbazdaki yağ lekeleri, mangal ve ızgaralardaki inatçı yanmış yağ kalıntılarının yanı sıra tencere ve tavalarda bulunan yağ ve kirleri de söküp atıyor. Mutfağınızın genel temizliğinde kullanabileceğiniz ürün, mükemmel bir temizlik sağlıyor. 

Cam, çelik, seramik gibi parlak yüzeylerin temizliğinde güvenle kullanabileceğiniz ürünler, batarya ve eviye gibi krom yüzeyleri çizmeden temizliyor. Temizliğin yanı sıra parlak görünüm kazanmasını sağlayan Domol temizlik malzemeleri, uzun süren kalıcı hijyen sağlıyor. Banyo ve tuvaletlerin temizliğinde kullanılan köpük temizleyiciler, durulamaya gerek bırakmadan püskürtüldüğü yüzeyden kolaylıkla temizlenebiliyor. Kir ve sabun artıklarını, uygulamadan itibaren kısa bir süre bekleyerek yalnızca durulayarak kolayca temizlemenize imkan veren Domol temizlik malzemeleri, bu yönüyle pratik ve kalıcı bir temizlik sağlıyor. Banyo ve tuvalet temizliğinde, güçlü ve yer tutmuş kirlerin temizlenmesi için kullanılan bir diğer Domol markalı yüzey temizleyici, sirke asidi içeren güçlü bir formüle sahip bulunuyor. Sulandırılarak çözünen güçlü içeriği, derinlemesine ve hijyenik temizlik sağlıyor. Konsantre formülü sayesinde, uzun süre kullanılabilecek gramajda satışa sunuluyor. 

Cam, pencere ve ayna gibi yüzeylerin temizliği için kullanılan Domol temizlik malzemeleri, kullanıldığı yüzeylerde su lekesi bırakmadan parlak bir temizlik sağlıyor. Durulamaya gerek kalmadan tek seferde temizliğin tamamlanmasına imkan veren yapısı ve kullanım kolaylığı sağlayan püskürtmeli ambalajıyla, pratik bir kullanıma imkan tanıyor.Toz ve kir birikimini geciktiren üstün formülü, temizliğin uzun süre kalıcı olmasını sağlıyor. 

Domol temizlik malzemelerinden bir ürün olan mobilya temizlik spreyi, mobilya ve parke gibi cilalı yüzeylerin tozdan arındırılmasına ve parlamasına yardımcı oluyor. İçeriğinde bulunan silikon yağı ve anti-statik özelliği sayesinde, temizlenen yüzeylere yeniden toz birikmesinin önüne geçerek, uzun süren parlaklık sağlıyor. Günlük temizlik için kullanabileceğiniz bu ürünün yanı sıra, parkeler için detaylı temizlik sağlayan ve aynı zamanda bakımını da sağlayan parke yüzey temizleyicileri bulunuyor. Parkeleri temizlerken sağladığı etki sayesinde, ürünü nem ve ıslaklığa karşı da etkili biçimde koruyor. 

Halı ve döşemelerin temizliği için de kullanabileceğiniz, üstün özellikler taşıyan Domol temizlik malzemeleri bulunuyor. Kullanım talimatlarında kimyasal temizlik ürünü kullanılabileceğine dair açıklama bulunan tekstil ürünleri için bu ürünler güvenle kullanılabiliyor. Koltuk, halı ve döşemelerinize püskürterek kullanacağınız bu ürün, toz, kir ve kokuyu kumaş yüzeyinden uzaklaştırmayı sağlıyor. 

Çevreye duyarlı özellikler taşıyan Domol temizlik malzemeleri içinde bulunan bulaşık makinesi deterjanları fosfat içermiyor. Ön durulamaya gerek kalmadan, bulaşıklar üzerinde bulunan tüm yiyecek artıklarını ve kirlerini güçlü formülüyle temizlerken, bardaklar üzerinde leke birikiminin oluşmasını engelliyor. Ekonomik ambalajlar ve gramajlarla satışa sunulan temizlik malzemeleri, birçoğu konsantre olarak kullanılan ürünlerle oldukça önemli avantajlar sağlıyor. Konsantre kullanım dışında kalan ürün grubunda da, temizlik malzemelerinin güçlü yapısı, küçük bir miktar ürünle temizliği tamamlamaya imkan sağlıyor. Bu özellik sayesinde, Domol temizlik malzemeleri fiyatı ile de kullanıcılarının takdirini kazanıyor. 

Almanya'da bağımsız kuruluşların yapmış olduğu denetlemeler, Domol markalı temizlik ürünlerinin kalite-fiyat karşılaştırmasında dengeli olduğunu gösteriyor. Oldukça kapsamlı karşılaştırma koşullarında incelenen ürünlerin, sahip olduğu üstün kaliteye rağmen oldukça hesaplı fiyatlarla tüketicilere ulaştırıldığını tespit etmiş bulunuyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Domol Temizlik Malzemeleri ve Ürünleri

302 ürün listeleniyor
Süpermarket
Süpermarket
Deterjan, Temizlik Ürünleri
Deterjan, Temizlik Ürünleri
Çamaşır Deterjanları
Çamaşır Deterjanları
Genel Temizlik
Genel Temizlik
Temizlik Gereçleri
Temizlik Gereçleri
Bulaşık Deterjanları
Bulaşık Deterjanları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 302 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001525/domol