El ve vücut temizliğinin vazgeçilmez bir parçası olan katı sabunlar Türkiye’nin köklü temizlik markası Duru kalitesi ve ürün çeşitliliğiyle ön plana çıkıyor. Temizliği çok daha keyifli ve eğlenceli bir hale getiren Duru katı sabun ürünleri her yaştan tüketici tarafından yıllardır sevilerek kullanılıyor. Cildi hem besleyen hem de nemlendirerek güzelleştiren katı sabunlar cildi ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineraller ile de buluşturuyor. İleri teknolojiyle üretilen ve tamamen doğal aromalar içeren Duru sabunlar toplumun hijyen ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyor. Duru katı sabun fiyatları ekonomik ve erişilebilir imkanlarla tüketicilere ulaşıyor. Daha çok evlerde tercih edilen Duru katı sabunlar sunduğu hoş kokulu, şık ambalajlı ve eğlenceli ürün çeşitliliğiyle ailelerin çocuklarına temizlik alışkanları kazandırmalarında olumlu rol oynuyor.

Her Evin İhtiyacı Duru Katı Sabunlar

Elleri ve vücudu kirlerden arındırmak ve hijyen sağlamak için en gerekli ürünlerin başında gelen Duru katı sabunlar doğadan gelen harika kokularıyla dikkat çekiyor. Özel bitkisel içeriklerden üretilen Duru sabunlar alerjik ve hassas cilde sahip olanların da rahatça kullanabileceği yapılarıyla tahriş etmeyen bir uygulama sunuyor. Herkese hassas bakım imkanı sunan ve hijyen mutluluğunu yaşatan Duru katı sabunlar keyifli kullanımlarıyla harika bir temizlik deneyimi sağlıyor. Sadece temizlik için değil, renk renk şekilleriyle de banyolara dekoratif ve hoş kokulu bir hava katmak, saklanan çamaşır ve nevresimlerin aralarına koymak için de kullanılabiliyor.

Duru Katı Sabun Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sağlığı korumak, vücudu bakterilerden uzaklaştırmak için sabunların doğru kullanılması ve gerektiği şekilde su ile durulanması gerekiyor. Bitkisel bazlı Duru katı sabunlarla doğal ve etkili bir temizlik sağlamak için cildi ıslatarak sabunu köpürtmek, minimum 30 saniye boyunca elleri ovalamak ve bol su ile durulamak tavsiye ediliyor. Duru katı sabunların bol köpüğü ve rahatlatıcı çeşit çeşit kokuları ile ellerin sık sık yıkanması tüm ailenin kir ve mikroplardan uzak tutulması için vazgeçilmez bir önem taşıyor.

Duru Katı Sabun Çeşitleri

Ergonomik yapıları ve estetik şekilleriyle hem göze hem de diğer duyulara hitap eden Duru katı sabunlar her zevke uyan çeşitleriyle beğeni kazanıyor. Günlük temizlik için ferahlatıcı okyanus esintisinden tazeleyici çiçek aromalarına, dağ havasını çağrıştıran çam ve ardıç tonlarından %100 bitkisel bazlı zeytinyağlı özlere geniş seçenekler sunan sabunlar kaliteli ve güvenilir bir kullanım sağlıyor.

Doğal Zeytinyağı ve Beyazın Saflığı Duru Katı Sabunlarda

Yüzyıllardır cilt sağlığı üzerindeki etkisi bilinen zeytinyağının vücut ile en uyumlu formata getirilerek hijyen ve bakım sağlanabilen sabunlar doğal bir temizlik imkanı veriyor. Zeytinyağı ve diğer değerli yağları içeren Duru katı sabunlar elleri ve cildi yenileyerek cilde yumuşatıcı ve besleyici bir etki yaratıyor. Yarattığı pürüzsüz his ve cilt kusurlarını ortadan kaldıran sağlıklı yapısı sayesinde el, yüz ve cilt bakımında kullanılabiliyor. Vücut bakımının yanı sıra çamaşır temizliğinde de kullanılabilen Duru saf ve doğal beyaz sabunlar gül, lavanta ve zeytinyağı özleriyle sunuluyor.

Duru Katı Sabun Fiyatları 

Herkesin kirlerden arınmış, temiz ve hijyenik bir cilde sahip olabilmesi için sabunlar geliştiren Duru, ürünlerini tüm tüketicilere ekonomik ve kolay erişilebilir fiyatlarla sunuyor. Farklı çeşitleriyle ve tekli ya da toplu ambalajlarla satışı yapılan Duru katı sabun fiyatları uygun ve cazip avantajlarla dikkat çekiyor. Günlük el temizliği için geliştirilen Duru katı sabunlar yumuşak ve nazik yapılarıyla tüketicilerden tam puan alıyor. Tropik, deniz mineralleri, yeşil çay ve kaşmir özü gibi büyüleyici kokularıyla kendine hayran bırakan sabunlar arındırıcı ve tazeleyici özellikleriyle tüm cildi rahatlatarak kirlerden temizliyor. Canlı kokuları ve ferahlık hissi ile tende uzun süre kalıcı parfüm etkisi yaratıyor. Cilt hijyeni sağlaması haricinde yumuşak, pürüzsüz ve ışıl ışıl bir görüntü veriyor.


ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Duru Katı Sabun Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 58 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001525/28002071/28003016/60003017/duru