Saç şekillendiriciler, dış görünümüne önem veren hemen herkesin tercih ettiği ve tükettiği kozmetik ürünlerin başında geliyor. Şekil almayan, ince telli veya asi saçların istenen forma getirilmesini sağlayan bu hayat kurtarıcı ürünler, gün içinde de saçlarınızın bozulma ihtimalini minimum seviyeye indiriyor. Ayrıca, saçınızda arzu ettiğiniz sonuca ve saç tipinize yönelik birçok farklı çeşitte saç şekillendirici bulabilmeniz mümkün.

Egos Jöle

Egos jöleler; 3 farklı seriden oluşuyor. Bunlardan ilki olan Egos Shine Serisi, 3 farklı ürünüyle saçlarınıza şekil kazandırırken aynı zamanda parlaklık da vermeye odaklanıyor. Egos Shine Wax, neme dayanıklı yapısı sayesinde gün boyu tutuculuk sağlayarak saçlarınıza ekstra parlaklık veriyor. Egos Shine Jöle, içeriğindeki B5 ve B3 provitaminleri ile saçınızı besleyerek canlı bir duruş sağlıyor. Egos Shine Sprey ise normal saçlar için daha uygun ve banyo esnasında saçtan kolayca arınıyor.

Egos jölelerin bir diğer serisi olan Egos Fix Güçlü Tutuş, saçlarınızı sabitleme konusunda oldukça yüksek bir performans gösteriyor. Egos Fix Saç Spreyi, kolay kullanımıyla dikkat çekerken şekillendirdiğiniz saçları gün boyu sabit tutuyor. Egos Fix Killi Wax, yağlı saç tiplerine sahip kullanıcılar için geliştirilmiştir ve içeriğindeki doğal kil mineralleri, saçtaki fazla yağı kolayca emiyor; saçlarınıza mat bir görünüm kazandırıyor. Egos Fix Saç Köpüğü, normal saçlara sahip herkesin kullanabileceği bir yapıya sahip ve 2 güne kadar sabit bir tutuş gerçekleştirebiliyor. Egos Fix Saç Jölesi, şekillenen saçların formunu, uzun süreli, sert ve sabit bir bir biçimde korumaya yardımcı olurken provitamin B5 ve B3 ile de saçlarınızı besleyerek güçlendiriyor.

Egos jölelerin 3'üncü serisi olan Egos Ultra Güçlü Tutuş'a ait olan ürün ise Egos Fix Ultra Güçlü Tutuş Saç Jölesi'dir. Kendi kullanım tercihinize göre tüp ya da kavanoz formunu satın alabileceğiniz bu ürün, diğer seriler ile karşılaştırıldığında sabitleme ve güçlü tutuşu bakımından en yüksek performansa sahip saç jölesi olarak dikkat çekiyor. Saçınıza 48 saate kadar sert ve kalıcı bir duruş sağlamayı vadediyor.

Egos Saç Jölesi

Egos jöleler, saçlarınızı kolayca istediğiniz forma getiriyor ve bu formu uzun süre korumayı amaçlıyor. Ayrıca, satın aldığınız Egos saç şekillendirici ürünleri, hafif yapıları sayesinde istediğiniz zaman çaba sarf etmeden saçlarınızdan kolayca arındırmanıza olanak veriyor. İhtiyacınız doğrultusunda tercih edebileceğiniz Egos jöle ürünleri, kullanım şekillerine göre farklı amaçlara hizmet ediyorlar: Egos saç spreyi, saçınızı şekillendirdikten sonra kullanılıyor. Egos jöle, spreye oranla saçlarınıza daha sert, uzun süreli bir sabitlik sağlıyor ve bu nedenle de uygulandıktan sonra vakit kaybetmeden şekillendirilmesi öneriliyor. Egos Wax, yeni nesil saç şekillendiricilerden biri olarak, saçlarınızı ıslak göstermeden mat bir görünüm kazandırıyor ve doğal bir şekilde uzun süre sabitlik sağlıyor. Egos saç köpüğü, saçları gereğinden fazla sertleştirmeden şekillendiriyor. Çalkalandıktan sonra avuç içine sıkıldıktan sonra saça uygulanması sayesinde bir uygulama şekli olarak dikkat çekiyor.

Bu tip saç şekillendirici ürünleri satın almadan önce, sahip olduğunuz saç tipini ve nasıl bir sonuç istediğinizi göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Uygulama esnasında kullanılan ürünün miktarı da oldukça önemli. Gereğinden fazla kullanılan ürün, saçlarınızı hacimsiz gösterip ağırlaştırabilir. Doğrudan saçınızla ve kafa derisiyle temas halinde olan bu gibi ürünlerin, herhangi bir olumsuz etkisine maruz kalmamak adına uygulamanın saç uçları ve boylarına yapılması öneriliyor. Saçlarınıza istediğiniz modeli verip o modeli uzun süre korumak için size en fazla yardımcı olabilecek ürünleri sunan Egos, doğru miktarlarda ve doğru şekilde kullanıldığında her saç ve cilt tipi için en iyi sonucu veren ürünlerle öne çıkıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Egos Jole Fiyatları

16 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Egos Jöleler
  2. Nivea Jöleler
  3. Hobby Jöleler
  4. Fonex Jöleler
  5. Bonhair Jöleler
  6. Wella Jöleler
  7. Taft Jöleler
  8. Agiva Jöleler
  9. Bioblas Jöleler
  10. Egoiste Jöleler
  11. Ersağ Jöleler
  12. Matte Look Jöleler
  13. Sebastian Jöleler
  14. Bandido Jöleler
  15. Goldwell Jöleler
  16. DAX Jöleler
  17. L.A. Looks Jöleler
  18. Schwarzkopf Jöleler
  19. CARE Jöleler
  20. Jagler Jöleler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Egos
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012289/egos
Başa dön