Electrolux Çamaşır Makineleri

Çamaşır makineleri evlerin vazgeçilmezleri arasında uzunca bir süredir yer alıyor. Günümüzde neredeyse her eve yaygınlaşan çamaşır makinesi kullanımı, kıyafet ve tekstil ürünlerinizin temiz ve hijyenik olmasını sağlayarak hayatınızı kolaylaştırıyor. Electrolux çamaşır makineleri arasından yapacağınız doğru bir model seçimi ile çamaşır yıkamanın kolay ve keyifli bir hale geldiğini görebilirsiniz.

Electrolux Çamaşır Makinesi

1919 yılında Stockholm'de kurulan Electrolux, kuruluşundan bu yana geliştirdiği teknolojiler ve fonksiyonel tasarımlarla beyaz eşya ve ev aletleri alanında ön plana çıkıyor. Farklı kapasiteleri, zaman yönetimi konusunda çalışanlara yönelik sunduğu çözümler ile Electrolux çamaşır makineleri kullanım kolaylığı ile ön plana çıkıyor. 150'den fazla ülkede 40 milyonu aşkın tüketicinin tercihi olan Electrolux çamaşır makinesi modelleri, sunduğu çözümlerle ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Enerji tasarrufu ile çevre dostu olan Electrolux çamaşır makinesi modelleri başlangıç seviyesi olan A enerji sınıfının yanı sıra A+++ enerji sınıfı ile AB standartlarına uygun verimlilik sağlıyor. Çamaşır makinesi tercihinizi yaparken, haftalık ortalama kullanımınızı göz önünde bulundurarak, size en uygun ve verimli Electrolux çamaşır makinesi modelini bulabilirsiniz.

Electrolux Çamaşır Makinesi Fiyatları

Electrolux çamaşır makinesi modelleri her ihtiyaca yönelik çözümleri bir araya getiriyor. Kalabalık aileler için 10 kg. iç hacimli modellerden, yalnız yaşayanlara yönelik ağırlık sensörlü modellere kadar pek çok çözümü model yelpazesinde barındırıyor. Electrolux çamaşır makinesi fiyatları makinin verimliliği ve sahip olduğu teknolojiler ile orantılı olarak değişiyor. Ancak tüm Electrolux modellerinde, maksimum verimlilik ve kullanım kolaylığı her zaman ön planda olduğu için, tercih etmiş olduğunuz ürün hangi fiyat yelpazesinde yer alırsa alsın, Electrolux güvencesi ile piyasaya sunulmuş ürünler arasında bulunuyor.

Tercih edeceğiniz çamaşır makinesinin kurutma özelliğinin olup olmaması da, çamaşır makinesi fiyatları için farklılık oluşturabilecek teknolojiler arasında yer alıyor. Aynı anda hem çamaşır makinesi hem de kurutma makinesi satın almak istemiyorsanız ya da evinizde bu iki makine için yeriniz müsait değilse, ikisi bir arada olan kurutma özellikli çamaşır makinelerini tercih edebilirsiniz. Profesyonel buhar teknolojisi gibi üst düzey konforlu çözümleri de Electrolux çamaşır makineleri modelleri arasında bulabilirsiniz.

Electrolux Çamaşır Makinesi Yorumları

Electrolux ürettiği tüm beyaz eşya modellerinde, geleneksel İskandinav tarzının rasyonel/fonksiyonel yönleri öne çıkardığı ve tüketicisinin görsel zevklerini de ön planda tuttuğu tasarımları tercih ediyor. Hem tasarım hem de fonksiyonel kullanımın bir arada bulunduğu Electrolux beyaz eşyalar tüketicilerden tam not alıyor.

Profesyonellerin tercihi olan buhar teknolojisi Electrolux çamaşır makineleri ile evlere profesyonel ve hijyenik çözümler geliyor. Kırışık açmak, sadece koku sinen aslında temiz olan kıyafetlerinizi temizlemek için rahatlıkla tercih edebileceğiniz SteamSystem buhar teknolojisi, hijyenik ve kolay çözüm sağladığı için, kullanıcılar tarafından beğeni topluyor. Düşük sıcaklıklarda yüksek hijyen ve leke çıkarma gücü sunan Ultracare teknolojisi zorlu lekelerin düşmanı, hassas kumaşların ise dostu oluyor. Hijyenin ve kumaş dokusuna zarar vermeyen yıkama programlarının bir arada olması Electrolux'ün tercih edilirliğini arttırıyor. Az çamaşır için makine çalıştırmak istemeyenlerin dostu olan OptiSense teknolojisi, makine çalıştığında içerideki çamaşırın miktarını ve tipini algılayarak program süresine karar veriyor. Bu sayede hem çamaşırlar gereksiz yere uzun süre yıkanmıyor hem de enerji ve zaman tasarrufu sağlanıyor.

Çamaşırları koruyan tambur yapısı, büyük çamaşırlar için kolay yerleşme sağlayan geniş kapak ve sessiz çalışan motor seçenekleri ile Electrolux çamaşır makineleri, her anlamda tatmin eden bir beyaz eşya deneyimi sunuyor. Deneyimleyen kullanıcılarından ise her zaman iyi not alan Electrolux, kullanıcı memnuniyeti arttırmaya yönelik stratejisi ile yeni ürünler sunmaya devam ediyor.

Electrolux Çamaşır Makinesi Fiyatları

12 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Electrolux
  2. Hotpoint Ariston
  3. Samsung
  4. LG
  5. Arçelik
  6. Vestel
  7. Siemens
  8. Altus
  9. Bosch
  10. Beko
  11. Indesit
  12. Profilo
  13. Hoover
  14. AEG
  15. Finlux
  16. Franke
  17. Grundig
  18. Regal
  19. Vestfrost
  20. SEG
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Kontrol Paneli
 5. Enerji Sınıfı
 6. Ek Özellikler
 7. Üretici
 8. Yıkama Kapasitesi
 9. Maksimum Devir Hızı
 10. Kurutma Özelliği
 11. Renk
 12. Genişlik (cm)
 13. Yükseklik (cm)
 14. Derinlik (cm)
 15. Su Girişi
 16. Kullanım Şekli
 17. Yıllık Su Tüketimi (Lt) A-Z
 18. Ebatlar
 19. Satıcı
 • Marka Electrolux
DSACategoryId/2147483637/235604/155121
BAŞA DÖN