Mutfak gereçleri kapsamında, en temel gereksinimlerin başında gelen; çatal, bıçak ve kaşıklar, her evin en önemli ihtiyacı olarak çekmecelerdeki yerini alıyor. Yeni evlenen çiftlerin düğün hazırlıkları listesinin ilk sıralarında yer alan ve tüm mutfakların gereksinimi olan ürünleri bir arada bulabilirsiniz. Kaliteli ve şık Emsan çatal kaşık bıçak ve takımları içinde, farklı modelleri bulmanız kolaylaşıyor. Çatal kaşık setleri veya takımları; farklı parça sayısına sahip modelleriyle öne çıkıyor. Aile bireylerinin sayısına ve kalabalık misafir davetlerinin sıklığına göre kendinize en uygun sayıda parçası olan takımları seçebilirsiniz. Klasik modellerin yanı sıra, modern mutfaklara hitap eden çok şık ürünleri görebilirsiniz.

Kaliteli, paslanmaz çelikten hazırlanan setler veya takımlar, çeliğin ışıltısını sofralarınıza getiriyor. Büyük davetlerde veya günlük yemek masalarında, dizaynı ve malzemesiyle zevkle kullanılan Emsan çatal kaşık bıçak ve takımları, sofranıza zenginlik katıyor. Temizliği kolay olan, uzun yıllar her yıkama sonrası pırıl pırıl parlamaya devam eden ürünler, parlaklığından ve şeklinden hiçbir şey kaybetmiyor. Hem elde, hem de bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabilen tasarımların, ayrıca parlatılması, cilalanması gerekmiyor, her daim pırıltısını ve güzel görünümünü koruyor. 18/10, 304 CrNi paslanmaz çelik alaşımdan üretilen modeller, kullanım ve yıkama önerilerine uyulduğunda, yıllarca görünümünü korumaya devam ediyor.

Emsan çatal kaşık bıçak ve takımları modelleri arasında, parlak gri renk olarak tasarlanan modellerin çoğunlukta olduğu görülüyor. İçlerinden bazılarında gold ve metalik gri kombini şeklinde tasarlanan modeller de dikkati çekiyor. Özel günlerde veya konuklarınızın davetli olduğu özenli yemek masalarında, kullanmayı tercih edebileceğiniz altın görünümlü detaylarla süslenmiş olan şık tasarımlar öne çıkıyor. Emsan koleksiyonları kapsamında dikkat çeken unsurlardan biri de tüm setlerin ince, zarif ve estetik çizgilerle çeliğin buluşturulması sonucu ortaya çıkması oluyor. Tasarımcıların özel ve orijinal çizgilerinin, figür, desen veya modellerinin 18/10 çelikle olan uyumu, görsel olarak da cezbediyor. El ergonomisine uygun form ve ebatta tasarlanan kaşıklar, çatallar, bıçaklar ve servis gereçleri, görsellikten ödün vermiyor. Hem şıklığı hem de rahat kullanımı bir arada sunmayı başarıyor.

Çok geniş bir ürün yelpazesini yansıtan takımları, mağazaları dolaşmaya gerek kalmadan kolaylıkla inceleyebilir, kalite, renk, desen, dizayn, ebat veya fiyatlarını kontrol ederek birbirleri arasında kolaylıkla kıyaslama yapabilirsiniz. 24 parça veya 36 parça günlük setleri, 84 parça veya 91 parça olarak hazırlanan geniş setleri ayrıntılı inceleyebilir, kullanım durumunuza göre tercihinizi belirleyebilirsiniz. Yeni ev kuruyorsanız veya yazlık evinize çatal bıçak takımı almayı düşünüyorsanız, günlük kullanmak için az parça sayılı küçük setleri, kalabalık geldiğinde kullanmak üzere de çok parçalı takımlardan birini düşünebilirsiniz. 12 kişilik ürünler, ortalama olarak her aile için gerekliyken, 24 veya 36 parçalık küçük takımlar, her an elinizin altında, mutfak çekmecesinde bulundurmak için ideal oluyor.

Yemeğe misafir geldiğinde, sofrayı hazırlarken kolayca çıkarıp masaya dizmek için alacağınız sandıklı veya kutulu çatal bıçak kaşık takımlarınızı, yemek odası mobilyanızın çekmecesinde muhafaza etmeyi isteyebilirsiniz. Kendi orijinal kutularında temiz ve tozdan uzak şekilde muhafaza edilebilen bu setlerin, her an hazır şekilde yemek büfesinin içinde bulundurulması, pratiklik sağlıyor. Ayrıca çok parçalı setlerin, çay kaşıklarına varıncaya kadar her parçasının bir arada takım olarak hazırlanması, yemek ve kahvaltı sofralarına gösterdiğiniz özeni de vurguluyor. Çorba kepçesi, sos kepçesi, servis kaşığı, servis çatalı, delikli servis kaşığı, pasta spatulası, şeker maşası gibi ekstra tüm servis takımlarını içinde toplayan 91 parçalı setleri ise öncelikle çeyizlik olarak değerlendirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Emsan Çatal Kaşık Bıçak ve Takımları

55 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 55 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80667016/235155/22231/emsan