Fairy temizlik malzemeleri ile evinizin farklı noktalarında yararlanabileceğiniz etkili malzemeleri kullanabilirsiniz. Daha hijyenik bir ev ortamı elde etmenizi sağlayan bu ürünler aynı zamanda yaydıkları hoş kokularla da beğeninizi kazanır. Mutfak, banyo, lavabo gibi bölgelerde etkili ve hijyen kurallarına uygun bir temizleme işlemini Fairy'nin ürettiği malzemelerle kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Bulaşık makinenizde kullanabileceğiniz ürünlerle daha temiz bir yıkama işlemi için ihtiyaç duyduğunuz güçlü formüle sahip olursunuz. Artıkları ve kalıntıları kolayca ortadan kaldıran deterjan ve kapsüller sayesinde yemek sonrasında gereçleri kısa bir sürede temizleyebilirsiniz. Yağ üzerinde de oldukça etkili sonuçlar veren bulaşık makinesi temizleyiciler ön yıkama işlemlerini minimize ederek sudan ve vakitten tasarruf etmeniz için ideal yardımcılardır. Fairy temizlik malzemeleri farklı gramajlara sahip paketlerle geniş bir seçim alanı sunarak ihtiyaçlarınıza çözüm getirir.

Tabak ve Bardaklarınızı İlk Günkü Gibi Parlatın

Fairy temizlik malzemeleri içerisinde bulunan bulaşık makinesi tabletleri kirleri etkili bir şekilde çıkarmalarına ek olarak yüzey parlatıcı özelliğe sahip olmalarıyla da göz doldurur. Bu özellikten faydalanarak Anti-mat teknolojisinin oluşturduğu parlaklığı evinize ulaştırabilirsiniz. Çifte etkiye sahip bulaşık makinesi tabletleri tabak, bardak, çatal, kaşık gibi gereçlerde zaman içerisinde oluşabilen matlığı ortadan kaldırarak mutfak takımlarınızın yeni gibi görünmesini sağlar. Tencere ve tavalardaki inatçı lekeleri yok eden limon özlü formüller limonun temizleyici etkisinden ferahlık yayan kokusundan aynı anda faydalanabilmenize imkân tanır. Fairy temizlik malzemeleri kısa programlarda da etkili sonuçlar vererek kullanıcılardan geçer not almayı başarır. Makinenizin daha temiz kokması için de Fairy'nin ürettiği bulaşık makinesi tabletlerinden yararlanabilirsiniz.

Güçlü Temizleyicilerle Konfora Erişin

Fairy temizlik malzemelerinin güçlü temizleme özelliği ekstra yıkama yapmanızın önüne geçerek tek seferde başarıyı yakalamanızı sağlar. Sıvı yağ çözücü özelliğe sahip kapsül ve tabletlerle yağ lekelerini ortadan kaldırarak pürüzsüz bir yüzey elde edebilirsiniz. Parlatıcı etki sayesinde özellikle bardak, çatal, bıçak ve kaşıklarda arzuladığınız etkiyi yaratan bir yıkama gerçekleştirebilirsiniz. Fairy temizlik malzemeleri içerisindeki bulaşık makinesi temizleyiciler açma işlemine gerek bırakmadan kullanabileceğiniz yapılarıyla kapsüllerden pratik şekilde yararlanabilmenize yardım eder. Kireç önleyici malzemeler aracılığıyla sudaki kirecin bulaşıklarınız üzerinde bırakacağı tortulardan korunursunuz. Hem tuz hem de parlatıcı etkisini bir arada sunan Fairy temizlik malzemelerinden yardım alarak ön yıkamaya gereksinim duymadan bulaşık makinenizi kullanabilirsiniz. Su sıcaklığı yüksek ya da düşük olsa da başarılı bir şekilde çözünen kapsüller güçlü formüllerin sağladığı etkili temizlikten faydalanmanızı sağlar. Elde yıkama yapmak için Fairy temizlik malzemeleri içerisinde dikkat çeken sıvı bulaşık deterjanlarını kullanabilirsiniz. Sıkarak içlerindeki sıvının dökülmesini sağlayabileceğiniz bu deterjanlar güvenliği artıran kapak tasarımlarıyla kullanım sonrasında kolayca korunur.

Genel Temizlik Amacıyla Kullanabileceğiniz Ürünler

Fairy temizlik malzemeleri mutfağınızın yanı sıra evinizin tüm bölgelerinde yararlanabileceğiniz ürünlere de sahiptir. Genel yüzey temizleyicilerden yararlanarak parke, mermer gibi farklı yüzeylerde etkili bir şekilde faydalanabileceğiniz kolay köpüren deterjanları kullanabilirsiniz. Suyla buluşunca bol köpük üreterek yüzeylerdeki artık, kir ve tozları başarıyla ortadan kaldıran yüzey temizleyicileri rahat bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Evinizin havasını değiştiren ve ferah bir koku yayan bu temizleyiciler yüzeyin daha parlak bir görünüm kazanmasına da katkıda bulunur. Tahriş edici etkisi bulunmayan formülleriyle beğeni toplayan Fairy marka temizleyiciler sıcak ya da soğuk suyla beraber değerlendirilebilir. Banyondan ara yer ve koridorlara kadar birçok noktada yararlanabileceğiniz temizleyicilerin kapak tasarımından faydalanarak kapakları ölçek olarak da değerlendirebilirsiniz. Bu sayede belirli bir miktardaki suya katmanız gereken kadar temizleyici maddeyi daha isabetli bir şekilde katabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fairy Temizlik Malzemeleri ve Ürünleri

513 ürün listeleniyor
Süpermarket
Süpermarket
Deterjan, Temizlik Ürünleri
Deterjan, Temizlik Ürünleri
Çamaşır Deterjanları
Çamaşır Deterjanları
Genel Temizlik
Genel Temizlik
Bulaşık Deterjanları
Bulaşık Deterjanları
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hepsiburada Limiti
Toplam 29 / 513 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001525/fairy