Farmasi nemlendiriciler ve fiyatları, tüketicileri birçok açıdan memnun ediyor. Herkes tarafından ulaşılabilir bir fiyat aralığında sunulan ürünler, doğal özlerle zenginleştirilen içerikleriyle bireylerin beklentilerini karşılıyor. Doğal bitki özleri cildin yapı taşına uyum sağlıyor. Cilt bakımı için doğru ürünleri tercih etmek cildin elastikiyetini ve canlılığını korumak adına önem taşıyor. Cilt bakım rutinine eklenen Farmasi nemlendiriciler, bireylere önerilen kaliteli alternatifler arasında yer alıyor. 

Cildiniz Tarafından Hızlıca Emilen Doğal Özlü Nemlendirici Kremler

Denizden gelen bitki özlerini ihtiva eden nemlendirici kremler, cildi ferahlatıyor. Kızarıklıkları önlemeye yardımcı olan nemlendiriciler, gün boyu tazelik hissi yaratıyor. Ürünler hafif bir yapıda olmaları sayesinde cilde rahatlıkla uygulanabiliyor. Cilt tarafından hızlıca emilen ürünler, hoş kokularıyla kullanıcıları memnun ediyor. Uygulandığı yüzeyde yağlı bir tabaka bırakmama fonksiyonları sayesinde ciltte parlama oluşmuyor. Cilde kadifemsi bir yumuşaklık kazandıran kremler, yoğun gramajı sayesinde uzun süre kullanılabiliyor. Doğal mineraller içeren nemlendiricilerin, masaj yaparak cilde uygulanması etkilerinin kısa vadede görülmesini kolaylaştırıyor. İhtiyaç duyulan her an cilde uygulanabilen kremler, isteğe bağlı olarak gün içerisinde yenilenebiliyor. Hassas ve yıpranmış ciltler tarafından kullanılan doğal yağ özlü kremler ise cildin nem ihtiyacını tüm gün boyunca karşılıyor. Cilde zarar veren maddeleri içermeyen kremler, güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korunmaya da yardımcı oluyor. 

Cilt Üzerindeki Ölü Tabakayı Temizleyen ve Işıltı Kazandıran Temizleyici Ürünler

Cilt temizliği için kullanılan sabunlar, cildi aydınlatıyor. Cilt üzerindeki ölü tabakayı temizleyen bakım sabunları derinlemesine bir temizlik yaparak, cildi nemlendiriciye hazırlıyor. Bu sayede kullanılan nemlendiriciden maksimum verim elde edilebiliyor. Cildi yağ kalıntılarından arındıran ürünler, leke ve çillerin görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Ciltte ipeksi bir yumuşaklık hissi oluşturan sabunlar, cilt tonunun dengelemesini sağlıyor. Yüzü kurutmayan bakım sabunu çeşitleri, tüm cilt tipleri tarafından kullanılabiliyor. Cilde ışıltı kazandıran bir nemlendirici ile birlikte kullanılması tavsiye edilen ürün seçenekleri, tek seferde tüm yüzü temizleyebiliyor. Birlikte kullanılması önerilen nemlendirici krem ise ciltteki gerginliği yatıştırıyor ve bakım yapıyor. Temiz bir cilde uygulanması önerilen kremlerin, dairesel hareketlerle cilde yedirilmesi kan dolaşımını artıran etkenler arasında yer alıyor.

Cilt Hassasiyetini Yatıştıran ve Kusurları Gidermeye Yardımcı Olan Bakım Ürünleri

Çay ağacı özleriyle cilt problemlerine karşı savaş açan serumlar, cildin pürüzsüzleşmesine yardımcı oluyor. Hassas ve kuru ciltler tarafından da kullanılabilen ürünler, ciltte yanma hissi oluşturmuyor. Cildin kurumasını önleyen güçlü etkisiyle, cilt dokusunu yenilemeye yardımcı oluyor. Doğal ve etkili yöntemler arasında bulunan bitki özlü serumlar, cilt yüzeyinde kimyasal etkisi yoğun olan ürünleri kullanmak istemeyen bireyler tarafından rağbet görüyor. Kategoride yer alan sıvı el sabunları, etkin bir temizlik hissi yaratıyor. Hoş kokusuyla ferahlık hissi oluşturan sıvı sabunlar, elleri kurutmuyor. Hafif formülü sayesinde kolaylıkla köpüren ürün seçenekleri ellere yumuşaklık kazandırıyor. Sıvı sabunlar, pompa sistemi sayesinde tek seferde yeterli miktarda ürün almayı mümkün kılıyor. 

Her Mevsim Rahatlıkla Kullanılabilen Nemlendirici Kremler

  • Bakım ürünlerinin cilt tipine uygun olması da kusurları düzeltmeye yardımcı olurken yeni cilt problemlerinin oluşumunu engelliyor.
  • Hassas, kuru, normal, karma ve yağlı ciltler için alanında uzman profesyonellerce hijyenik laboratuvar ortamlarında geliştirilen nemlendirici içerikleri, el değmeden kutulara koyuluyor.
  • Kavanoz ve tüplü ambalaj sistemleri ürünlerin kullanımını kolaylaştıran etkenler arasında yer alıyor.
  • Ürünleri korumak için kullanılan kapak sistemi, nemlendiricilerin hava almasını ve içeriklerinin bozulmasını önlüyor.
  • Yaz ve kış aylarında aktif bir şekilde kullanılan bakım ürünleri, hava şartlarından dolayı oluşan cilt kuruluklarını gidererek hassasiyeti yatıştırıyor.
  • Mevsim geçişlerinde de rahatlıkla kullanılan ürünler, makyaj çantalarında taşınabiliyor. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Farmasi Nemlendirici Kremler

35 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Cilt Tipi
Toplam 35 / 35 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?