Finlux Derin Dondurucular

Derin dondurucular seviyelerine göre bir aydan bir yıla kadar besinleri muhafaza edebilirler.Finluxderin dondurucular, 4 yıldızlı derin dondurucu özellikleri ile istediğiniz her şeyi bir yıla kadar saklayarak kusursuz depolama sunuyor. Mevsim meyve ve sebzeleri ile hazırladığınız gıdaları, et, balık gibi büyük miktarlarda alıp uzun süreli kullanmak istediğiniz besinleri derin dondurucular vasıtası ile uzun sürelerde saklayabilirsiniz.

Finlux Derin Dondurucu

Finluxtüketici elektroniği konusunda Kuzey Avrupa'da oldukça yüksek marka bilinirliği olan bir firmadır. 1927 yılından beri faaliyet gösteren şirket tüketici elektroniğinde yakaladığı başarı ile beyaz eşya alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır. Sektördeki 50 yıllık beyaz eşya deneyimi olanFinlux2006 yılından beri Türkiye'de üretim yapıyor.

Finluxderin dondurucularçekmecelive sandık tipi olmak üzere iki tipte sunuluyor. Evinizin ya da kullanacağınız alanın uygunluğuna göre hangi tipte derin dondurucu kullanacağınıza karar verebilirsiniz. Çekmeceli derin dondurucular dikey tasarımları ile daha az yer kaplarken sandık tipi dondurucular arasında iç hacim olarak daha geniş modelleri bulabilirsiniz.

Finlux Derin Dondurucu Fiyatlar

Derin dondurucular kendi içlerinde yıldızlarla sınıflandırılırlar. Yıldız sistemi besinlerin ne kadar süre saklanacağı konusunda bilgi verir. 3 yıldız ve 4 yıldız derin dondurucular besinleri -18°C'de saklamalarına rağmen besinleri saklama süreleri farklılık gösterir. Tercih edeceğiniz derin dondurucu modellerinde kalite ve güvenilirlik konusundaFinluxher zaman üst düzey standartlar sağlıyor. Üretim bandından çıkan tüm ürünler aynı testlerden geçiyor ve hatasız olmaları bilinci ile tüketiciye sunuluyor. Tercih ettiğiniz her Finlux derin dondurucunun aynı özenle üretildiğinden emin olabilirsiniz. Tüm ürünler yüksek standartlar ile üretiliyor olsalar da model bazlı farklılıklar oluşuyor. Kapasite, yıldız, elektrik kesintilerinde bekleme süresi gibi daha spesifik özellikler nedeni ile derin dondurucu fiyatları farklılık gösterebiliyor.

Finlux Derin Dondurucu Yorumları

Finluxderin dondurucular A+ enerji sınıfında olmaları nedeni ile enerji tasarrufu sağlayarak besinlerinizi saklıyor. 390 litreye kadar çıkan derin dondurucu iç hacmi sayesinde saklama ihtiyacınız ne kadar büyükse ihtiyacınıza göre çözümler bulabilirsiniz. Geniş ailelerin ve işletme sahiplerinin taleplerini rahatlıkla karşılayanFinluxderin dondurucu modelleri tüketicilerden tam not alıyor. Kullanım kolaylığı ve güvenliği ile gıda konusunda taviz vermeyen Finlux 26 saatlik elektrik kesintisinde -9 °C'ayükselen modelleri ile onay alıyor. Derin dondurucuların sepet ve çekmece tasarımları rahat kullanım sağlıyor.Finlux tasarım ve teknolojide her zaman fonksiyonelliği ön planda tutuyor. Tüm bunların yanında tüketiciye mükemmeli sunarken doğayı da unutmayan firma doğaya zarar vermeyen malzeme seçimi ile gözdolduruyor.

Finluxüretim bandından çıkan her ürün kalite kontrol testlerinden geçiyor. Bu sayede İskandinav güneşiFinluxpiyasaya kusursuz ürünler sunuyor. Tüketicilerden satış sonrası memnuniyeti ile alakalı her zaman yüksek not alıyor. Firma üretim bandı sonrası testleri sayesinde Avrupa'nın piyasaya en az hatalı ürün çıkaran firması olmayı başarıyor.

Vestfrost Derin Dondurucu Modelleri

Finluxçekmeceliderin dondurucu modelleri 4 yıldızlı olma özelliği ile besin saklama süresinde en yüksek performansı sunuyor. Çok sessiz çalışan çekmeceli modeller tekerlekleri sayesinde kolayca hareket edebiliyor. Dikey tasarımın avantajı ile çok sayıda çekmeceye sahip olan derin dondurucular sakladığınız besinleri kolaylıkla gruplandırmanızı sağlıyor. Dikey derin dondurucuların değiştirilebilir kapak yönü ise her alanda kullanım imkanı sunuyor.

Finluxsandık tipi derin dondurucular yüksek depolama kapasiteleriile büyük ihtiyaçlarageniş çözümlersunuyor. Sepetler sayesinde kullanım alanında düzenleme yapabildiğiniz sandık tipi derin dondurucular hızlı dondurma özelliği ile zamanla yarışan mutfaklara rahat bir nefes aldırıyor.Finluxderin dondurucularda bulunan kapak kilidiolası kazaların önüne geçiyor.

Finlux Derin Dondurucu Fiyatları

2 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Finlux
  2. Uğur
  3. Altus
  4. Electrolux
  5. Şenocak
  6. Liebherr
  7. Arçelik
  8. Hoover
  9. Simfer
  10. Beko
  11. Vestel
  12. AEG
  13. Delta
  14. Regal
  15. Hotpoint Ariston
  16. Indesit
  17. Bosch
  18. Grundig
  19. Siemens
  20. Sunny
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Dondurucu Özelliği
 5. Enerji Sınıfı
 6. Dondurucu Tipi
 7. Toplam Hacim (lt)
 8. Günlük Dondurma Kapasitesi (kg)
 9. Yıllık Enerji Tüketimi (kWh)
 10. Ses Seviyesi (dB)
 11. Renk
 12. Genişlik (cm)
 13. Yükseklik (cm)
 14. Derinlik (cm)
 15. Satıcı
 • Marka Finlux
DSACategoryId/2147483637/235604/22266
BAŞA DÖN