Fox Fitness Kondisyon Bisikletleri

Bisiklet sürerek formda kalmak istiyorsanız, Fox Fitness’ın kondisyon bisikleti modelleri ile evinizin konforlu ortamında, dört mevsim boyunca bisiklet sürmenin keyfine vararak spor yapabilirsiniz. Soğuk ve yağmurlu havalarda dışarıya çıkamadığınız için spor yapmayı da erteliyorsanız Fox Fitness’ın yatay, dikey ve eliptik kondisyon bisikleti çeşitlerinden kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz ve daha fit bir görünüme sahip olabilir, kendinizi daha enerjik ve zinde hissedebilirsiniz.

Fox Fitness Kondisyon Bisikleti

Fox Fitness yatay kondisyon bisikleti çeşitleri; sırtı destekleyen bir yapıya sahiptir. Yatay bisiklette yer alan sırt desteği sayesinde spor yaparken kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Fox Fitness’ın yatay kondisyon bisikletleri aşırı kilolular ile dizlerinde ve eklemlerinde problem yaşayan kişiler tarafından tercih edilebilir. Bunun yanı sıra; belinizle ilgili sağlık sorunlarınız varsa yatay kondisyon bisikleti ile konforlu bir şekilde egzersiz yapabilirsiniz. Fox Fitness yatay kondisyon bisikleti çeşitleri ile egzersiz yaparken, egzersiz süresi boyunca nabzınızı ölçebilirsiniz. Ayrıca karbonhidrat, yağ gibi değerleri yaktığınızı görebilir ve bisikletin LCD ekranı sayesinde süre, hız, mesafe, harcanan kalori miktarı gibi bilgileri öğrenebilirsiniz.

Aşırı kilolu değilseniz ve bel problemleriniz yoksa, Fox Fitness’ın dikey kondisyon bisikleti çeşitlerini kullanabilirsiniz. Gündelik hayatta dışarıda kullandığınız bisikletlere benzer bir yapıda olan Fox Fitness dikey kondisyon bisikleti çeşitleri, spor yaparken kullanım kolaylığı arıyorsanız sizin için oldukça uygun bir seçimdir. Bu çeşitteki Fox Fitness ürünleri ile evinizde bisiklet sürmenin keyfine varırken kilo verebilir ve vücudunuzu forma sokabilirsiniz. Tıpkı yatay bisiklet modellerinde olduğu gibi, dikey kondisyon bisikleti çeşitlerinde de hız, süre, mesafe ve harcanan kalori gibi bilgileri görebilirsiniz. Bunun dışında kondisyon bisikletinin zorluk ya da kolaylık seviyesini ayarlayabilirsiniz. Pedal sertliğini, o günkü enerjinize göre ayarlayarak farklı zorluk seviyelerinde egzersiz yapabilirsiniz. Pedal sertliği gibi sele yüksekliğinin de ayarlanabilir olması, ailedeki farklı bireylerin özelliklerine göre bisikleti kişiselleştirebilmelerine olanak tanır. Ergonomik tutma kolları ise uzun süre egzersiz yapmış olsanız da ellerinize rahatsızlık vermez.

Fox Fitness’ın eliptik kondisyon bisikleti modelleri ise daha fazla efor sarf ederek egzersiz yapmak isteyenler ve farklı bölgelerdeki kasların harekete geçmesini isteyenler için uygun bir seçimdir. Bu bisiklet ile dilerseniz oturarak dilerseniz ayakta egzersiz yapabilirsiniz. Hız, zaman, kalori, scan ve mesafe bilgilerinizi görebilirsiniz.

Fox Fitness Kondisyon Bisikleti Fiyatları

Fox Fitness’ın kondisyon bisikleti modellerinin fiyatları dikey, yatay ve eliptik olmalarına göre değişkenlik gösterir. Bisikletlerin fiyatları ayrıca sahip oldukları LED ekran, LCD ekran göstergeleri gibi ürün özelliklerine göre de değişebilir.

Ortalama 100-120 kilogram taşıma kapasitesi ve elinizde taşıyabileceğiniz bir ağırlığa sahip olan Fox Fitness kondisyon bisiklet çeşitleri arasında, kaslara baskı yapmadan egzersiz imkanı sağlayan özel pedal sistemine sahip yarış-kondisyon bisikletlerini bulabilirsiniz. Bu tip bisikletler, ev tipi ürünler olarak görünse de neredeyse profesyonel bir kondisyon bisikleti özelliklerine sahiptir.

Farklı teknik özelliklere sahip Fox Fitness kondisyon bisikletleri arasından kendinize en uygun olanı seçmek için; ürünün taşıyabildiği kilogram, ayarlanabilir sele ve pedal gibi özellikleri göz önüne almalısınız. Bunların dışında, sahip olduğunuz kilo, belinizin ya da omuriliğinizde bir sağlık sorununun olup olmaması gibi unsurlar da önem taşır. Kardiyo yapmak için en uygun ürünler olan Fox Fitness’ın kondisyon bisikletleri ile çeşitli bölgelerinizdeki kasları güçlendirebilir, kalori harcayarak zayıflayabilir ve düzenli egzersiz yaparak daha fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. Evinizde kullanacağınız sade ve kolay egzersiz yapma imkanı sağlayan Fox Fitness kondisyon bisikletlerine uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.

Fox Fitness Kondisyon Bisikletleri

6 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Fox Fitness
  2. Voit
  3. Altis
  4. Hattrick
  5. Dynamic
  6. Dunlop
  7. Life Fitness
  8. Athletic
  9. Cosfer
  10. Elite
  11. Lifefit
  12. Reebok
  13. Sportica
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Bisiklet Tipi
 6. Satıcı
 • Marka Fox Fitness
DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/407474
BAŞA DÖN