Göz Kremi

Göz altı kremi, göz çevresindeki hassas cilt bölümünü yılların etkilerinden korumak ve kolajen hasarının oluşmasını engellemek için tercih edilir. Aynı zamanda cildin nem dengesini sağlamak amacıyla da kullanılan bir güzellik ürünüdür. Farklı içeriklerle hazırlanan göz kremi çeşitleri cildinize özen göstermeniz için üretilir. Göz kremi hafif yapısıyla uygulaması kolay bir malzemedir. Gece ve gündüz kullanılabilen alternatifleri bulunur. Yaşınıza, cildinizin yapısına ve ihtiyacınız olan özelliklere göre birçok çeşitten birini seçebilirsiniz. Göz çevresi, kırışıklık, bakım, anti aging, göz kapağı kremi özellikle kadınların kullanmayı tercih ettiği kremlerdir. Cildinizi daha genç göstermek, morlukları gidermek ve göz altı torbalarını yok etmek için organik göz kremi çeşitlerini kullanabilirsiniz. Makyaj yaparken kapatıcılar sayesinde göz altı renk farklılıkları eşitlenebilir ama önemli olan göz altı gölgeleri oluşmadan önleminizi almaktır. Bu amaçla vitamin takviyeli ürünleri deneyebilirsiniz. Göz kremi kullananlar, düzenli uygulamalar sonucunda göz altı çevresindeki değişimin fark edilebilir düzeye ulaştığını belirtirler. Her türlü cilt tipine uygun olarak üretilen kremler sayesinde istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Yaşlanma karşıtı göz kremi çeşitleriyle her zaman genç kalabilmenin güzelliğini yaşayabilirsiniz.

Göz Kremi Nedir?

Göz kremi, genç yaşlardan itibaren göz çevresine uygulayabileceğiniz ve gelecekte yaşlanma riskine karşı önlem almanızı sağlayan bir üründür. Her yaşa uygun içerikte üretilen çeşitleri sayesinde beklediğiniz etkiyi kısa sürede alabilirsiniz. Göz altını sıkılaştıran keratin ve Q10 içeriğine sahip göz kremi, birkaç hafta içinde morlukları ve kırışıklıkları önleme gücüne sahiptir. Kırışıklıkları azaltırken kullanılan Hyaluronik asit ve kafein içeriği göz altı torba oluşumunu ve renk değişimini önlemesi sebebiyle tercih edilir. Kafeinli, keçi sütlü, avakadolu, parabensiz, argan yağlı, arı sütü göz kremi seçenekleri farklı malzemelerin karışımıyla üretilir. Her bir ürün gözlerinizi ve çevresini en iyi şekilde korumak amacıyla özel formüle sahiptir. Kremler farklı içeriklerle üretilse de, önemli olan uygun şekilde ve tavsiye edilen sıklıkla kullanımının yapılmasıdır. Cildin doğal nemini tekrar oluşturan ve ince kırışıklıkları yok etmeye yarayan kremler yaşa bağlı etki sürelerine sahiptir. Doğal yapıdaki içerikleri ve vitamin destekleriyle göz ve çevresinin ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri sağlar. Kremlerin yapısı cildin içine nüfuz edebilecek kıvamda üretilir. Bu sayede sürüldüğü andan itibaren cilt tarafından emilir. Yağlı ve yoğun bir görünüm bırakmaz. Makyaj yapmadan veya gece makyajınızı çıkardıktan sonra sürebileceğiniz özelliktedir. Gün boyu cildin maruz kaldığı ısı değişiklikleri ve hava koşullarından sonra ferahlatıcı ve rahatlatıcı bir etki sağlar. Alerjik yapıda biriyseniz krem seçerken bu duruma göre içeriklerini okumanız önemlidir. Bu sayede sağlığınıza uygun olam ürünleri tespit etme şansınız bulunur. Göz üzerine, göz altına ve çevresine sürerek şişlikleri yok edebileceğiniz ve cildinizi rahatlatabileceğiniz çeşitler üretilir. Özellikle göz altında roll on şeklinde uygulamaya imkan sağlayan ürünler sayesinde gözleriniz günün yorgunluğundan kolaylıkla kurtulur. Serin bilye etkisiyle göz altlarındaki yorgunluk halkalarından ve morluklardan, doğal bir görünüme geçiş yapabilirsiniz. Göz kremi araştırırken, kozmetik, kişisel bakım ana kategorisini tıkladıktan sonra kozmetik ve onun alt kategorisinde yer alan cilt bakım ürünlerini seçmeniz yeterlidir. Göz bakım ürünleri kapsamında bulunan göz kremi çeşitlerini istediğiniz özelliklere göre filtreleyerek aradığınız ürüne daha çabuk ulaşabilirsiniz. Her mevsim kullanabileceğiniz krem alternatiflerini inceleyerek, sepetinize ekleyebilirsiniz.

Göz Kremi Ne İşe Yarar?

Göz kremi güneşin zararlı etkileri, bilgisayar ekranının mavi ışık faktörü, uykusuzluk ve cilt kusurları sebebiyle pürüzlü görünüm oluşturan tüm olumsuz durumları düzeltebilmek için kullanılır. 20’li yaşlar için, 25, 30 yaş, 40, 50 yaş üstü göz kremi alternatifleri bulunur. Yaş grubunuzun gerektirdiği içeriğe sahip olan kremi seçip, satın alabilirsiniz. Bu sayede cildinizi nemlendirip daha canlı bir yapıya sahip olmasını sağlayabilirsiniz. C, A, E vitaminli göz kremi; kuru ve kırışıklığa sebep olan lipit dengesini yeniden düzenler. Göz altı ve çevresindeki bozulmaları, torba oluşumunu ve sarkmaları önler. C vitamini sayesinde cildin doğal özelliği olan elastikiyeti ortaya çıkarır. E vitami ile antioksidan bir içerik oluşmasını sağlar. A vitamini ise kırışıklık oluşumunun durdurulması için kullanılır. Bir diğer göz kremi alternatifi de hassas göz çevresi kremi; göz çevresinin hassasiyetine göre üretilen bir kremdir. Kızarıklık, kaşıntı ve alerji oluşumunun önüne geçilmesi için doğal içeriklerden oluşur. Göz altı torbalarının kısa sürede yok olmasını ve kuruluğu gidermeyi amaçlar. Sabah ve akşam iki defa kullanıldığında sağlıklı sonuçlar elde edilmesi mümkündür. Her yaş grubundan kişinin kullanabileceği ikili göz çevresi kremleri, çok amaçlı kullanımları sayesinde tercih edilir. Her cilt tipinin rahatlıkla göz altında uygulama yapabileceği bir üründür. Göz üstü kremi jel formülü ile daha sıkı bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur. Ayrıca göz altı kremi ile koyu renk görünüm ve göz altı torbalarının kısa sürede doğal bir görünüme kavuşmasını sağlar. Cildin nem dengesi için genç yaşlardan itibaren hem içerden hem de dışardan desteklenmesi gerekir. Beslenme koşullarının düzenlenmesinin yanında uygun kremlerle ciltteki olumsuzlukların giderilmesi sağlanır. Makyaj yaparken kullanabileceğiniz özel formüllü ürünler ile ilerleyen yıllarda karşılaşabileceğiniz kırışıklıklara, şimdiden çözüm sağlamanız mümkündür. Makyaj öncesi göz altı ve çevresine sürebileceğiniz bu krem antioksidan ve deniz yosunu içeriğiyle renk değişimlerini düzenler. Göz altınızı aydınlık bir görünüme kavuşturur. Yaz boyunca kullanabileceğiniz göz güneş kremi; leke oluşumunu engelleyen yüksek korumalı bir üründür. Göz altındaki mevcut koyu renk görüntüsünü azaltır ve yeni renk değişimlerine engel olur. Hipoalerjenik yapısıyla herkesin kullanabileceği bir kremdir. Koruyucu yüz kremini ve göz altı güneş kremini bir arada kullanabilirsiniz. Bu sayede mevsim geçişlerinde oluşan cilt kuruluğunun önüne geçmiş olursunuz.

Göz Kremi Kullanımı Nasıl Yapılır?

Göz kremi sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanılabilir. Her uygulamadan önce cildinizi mutlaka temizlemeniz gerekir. Kremi sürerken parmak uçlarınızla hafifçe göz altınıza dokunarak kremi yedirmeniz önemlidir. Jel yapısı sayesinde cildiniz tarafından hemen emilir. Bu sayede yağlı bir etki bırakmaz. Makyajdan önce sürülen göz kremleri cilt yapınıza uygun olanlar arasından seçilmelidir. Gün boyu yüzünüzde kalacağı için doğal, bitkisel, organik göz kremi tercih etmeniz cilt sağlığınız açısından önemlidir. Bütün kremlerin uygulanış şekli farklı olabilir. Bunun için öncelikle kullanım özelliklerini okumanız ve uygulamayı bu bilgilere göre yapmanız tavsiye edilir. Roll on yapıda olan kremleri göz altına ve üzerine yavaş yavaş gezdirerek uygulayabilirsiniz. Öncelikle ıslaklık ve serinlik hissi veren bu kremler, sonrasında gözlerinizde masaj etkisi yapar. Birkaç dakika içinde cildiniz nemlenir. İçeriğinde bulunan omega 3 ve 6 sayesinde göz altınızın ışıltılı bir görünüme kavuşmasını sağlar. Ciltteki pürüzsüz yapıyı canlandırır. Tüm cildinizin aynı renkte parlamasına yardımcı olur. Güneş kremi şeklinde kullanılan seçenekleri suyla temas ettikçe yenilemeniz önemlidir. Bu sayede etkisini kaybetmeden koruyuculuğuna devam eder. Yaş ilerledikçe kullanılan yaşlanma karşıtı özelliklere sahip kremler arasında göz kremleri de bulunur. Tüm cildin yenilenmesinin yanında göz için özel bir bakım yapılması gereklidir. 50’li yaşlardaki bireylerin kullanımı için üretilen krem yağ özleri ile cildin eski yapısını kazanmasına yardımcı olur. Cildin nemini ve ışıltısını yeniden elde etmesi için günde iki defa düzenli olarak kullanılması önemlidir. Göz altı torbaları, morlukları ve kırışıkların giderilmesi için en etkili yöntem bu amaç için üretilmiş kremlerin uygun şekilde tatbik edilmesidir. Göz kremi tavsiye eden kişiler cilt tiplerine uygun ürünler ile kısa sürede bekledikleri sonuca ulaştıklarını belirtir. Siz de göz kremi seçeneklerini inceleyerek hemen satın alabilirsiniz.

Göz Kremi Faydaları Nelerdir?

Göz kremi faydaları arasında en çok bilinen, kırışık oluşumunun önüne geçmesidir. Bunun yanında göz kremi cildin nem dengesini kazanması için kullanılan bir üründür. Güneşin zararlı ışınlarından korunmak, antioksidan etki elde etmek, cildi yenilemek, beslemek ve ışıltılı bir görüntü vermek amacıyla uygulanır. Cilde tamamen işleyen özel içeriğiyle rahatsızlık hissettirmez. Yoğun bir günün ardından gözlerinizi dinlendirmek için en rahatlatıcı uygulamadır. Serinletici yapıya sahip başlığıyla üretilen modeller göz altında ve üstünde ferahlık sağlar. Makyajdan önce uygulandığında renk değişimlerini fark edilmeyecek şekilde azaltır. Günlük kullanımlarda birkaç hafta içinde değişimi görmenizi sağlar. Yaşlanmaya bağlı olarak ciltte kuruluklar meydana gelir. Cildin kuruması kırışıklıklar için zemin hazırlar. Hem yüzünüzde hem de göz çevresinde kullanılan nemlendirici etkili kremler sayesinde bu etkinin azalmasını sağlayabilirsiniz. Göz çevresinde oluşan aydınlatıcı etki tüm yüzünüze yansır. Göz kremi gençlik döneminde kullanılmaya başlanıldığında, yılların izlerini oluşmadan önler. Her zaman genç görünmenizi sağlar. Ayrıca göz kreminin faydaları arasında yorgunluğa bağlı oluşan görünümü düzeltmesi yer alır. Uykusuzluk ve yorgunluktan en çok etkilenen yüz bölgesi gözlerdir. Böyle durumlarda göz altları şişer ve halkalar çoğalır. Gece göz kremi; yatmadan önce yüzünüzü temizledikten sonra uygulayabileceğiniz bir kremdir. Ampul şeklinde üretilen bu krem, yağlı bir jel görünümündedir. Masaj başlığı ile göz altına sürülerek rahatlaması sağlanır. Göz morluk, torbası, alerjisi kremi olarak kullanılabilir. Gözünüze her gece sürerek hem rahatlamasını hem de yaşlanmaya karşı etkili olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca yorucu ve uykusuz geçen bir gecenin sabahında göz kreminizi kullanarak daha canlı görünebilirsiniz. Bu sayede kendinizi daha iyi hissedersiniz. Aynaya baktığınızda parıldayan bir görünüm için göz kremi çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Farklı alternatiflerle sahip olan göz kremleri tüp, ampul ve küçük kutulu şekilde satılır. Genelde 15 ml olan ürünler bir defa alındıktan sonra az miktarda uygulama yapılması sebebiyle uzun süre kullanılabilir.

Göz Kremi Çeşitleri Hangileridir?

Göz kremi özelliklerine ve içeriğinde kullanılan malzemelere göre birden fazla çeşitte üretilir. Yaşınıza, cilt yapınıza ve istediğiniz etkiye göre bir tanesini seçme şansınız bulunur. Göz kremi önerileri sayesinde kullanıcıların ürünler hakkında yazdığı yorumları okuyarak satın alma kararını verebilirsiniz. Gerçek kullanıcı yorumları ile ürün değerlendirmelerini ve bilgilerini referans alarak doğru bir karar verebilirsiniz. Kolajenli, havyarlı, aloe vera, at kestanesi, salyangoz özlü göz kremi çeşitlerini tek tek inceleyebilirsiniz. Salyangoz özlü göz kremi; göz çevresindeki kırışıkların giderilmesi, cildin yaşlanmasının engellenmesi ve besleyici olması sebebiyle tercih edilir. Kolajenli göz kremi; hassas göz çevresinin ideal nem dengesine kavuşması için önerilir. Renk ve kokusu olmayan bu krem minik parçalar halinde göz çevresine tatbik edilmelidir. Yumuşak hareketlerle cildin kremi içine çekmesinin sağlanması önemlidir. Aloe vera özlü göz kremi; aloe vera'nın özellikleri sayesinde cilt kuruluklarının önüne geçilmesine destek olur. Tüm cilt tiplerinin güvenle kullanabileceği bitkisel bir kremdir. Göz çevresini gerginleştiren bir yapısı vardır. Göz altına sabah ve akşam kullanılması gerekir. Havyarlı göz kremi; havyar özü protein, vitamin ve mineraller açısından zengin olması sayesinde yeni başlayan kırışıkların önlenmesi amacıyla kullanılabilir. Antioksidan özelliğiyle göz ve çevresini korur. At kestanesi özü saf ve doğal bitkisel yağların karışımından oluşan güçlü etkiye sahip bir göz kremi elde edilmesini sağlar. Göz çevresindeki koyu renk halka görünümünü yok etmek için tercih edilir. Jel, su bazlı, yağsız göz kremi formülleri ile herkesin kullanabileceği birçok farklı çeşitte üretilir. İstediğiniz özelliklere sahip olan kremi tercih etme şansınız vardır. Göz kremi fiyatları içeriğinde kullanılan özlere, bitkisel niteliğine ve özelliklerine göre değişkenlik gösterir. İhtiyacınız olan ürünü seçerken gece ve gündüz kullanılan ikili ürünlerden birini tercih edebilirsiniz. Hassas ve alerjik bir cildiniz varsa bu özelliklere uygun bir ürün almanız gerekir. Ürünleri filtreleyerek kısa sürede aradığınız göz kremini bulabilirsiniz.

Göz Kremi Markaları Nelerdir?

Göz kremi markaları birçok alternatifle sizlerin beğenisine sunulur. Görsel olarak kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayan bu ürün sayesinde, küçük dokunuşlarla büyük değişimler yaratabilirsiniz. Bir iki damla göz kremi ile göz altı torbalarından ve gölgeli ifadenizden kurtulabilirsiniz. Göz altı kremleri genelde kadınların kullandığı bir kozmetik ürün olsa da son yıllarda cilt bakımına önem veren erkeklerin de tercih ettiği bir üründür. Herkesin güzel görünmeye ve bakımlı olmaya ihtiyacı vardır. Bu amaçla cildinizde yaratmak istediğiniz değişimi başlatmak için, göz kremi çeşitlerini istediğiniz markadan satın alabilirsiniz. Yazın güneşin etkisinden korunmanızı sağlayan veya kışın nem dengesini arttırmaya destek olan nemlendirici, aydınlatıcı, sıkılaştırıcı göz kremi alternatiflerini deneyebilirsiniz. Göz kremleri 20’li yaşlardan 50 yaş ve üstüne kadar farklı yaş gruplarına yönelik olarak üretilir. Yaş grubunuza göre cildinizin ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve yağlardan oluşan formüller ayrıdır. Özellikle 40’lı yaşlardan sonra cilt artık eskisi gibi kendini yenilemeye devam etmez. Bu durumda kırışıklıklar, mor halkalar ve buna bağlı istenmeyen görüntüler oluşur. Göz kremi kullanarak bu olumsuzlukları önlemeniz ve kendinizi her zaman iyi hissetmeniz mümkündür. Gündüz ve gece birkaç dakikanızı kendinize ayırıp ışıldayan bir cilde sahip olabilirsiniz. Göz kremi çeşitleri uygulandıktan kısa süre sonra cilt tarafından emilir. Kurumasını beklemek için vakit kaybetmenize gerek olmaz. Bitkisel özlü içerikleri ile doğanın size sunduğu güzellikleri barındırır. Her markanın kendi standartlarına ve hitap ettiği kitleye göre ürün seçeneği bulunur. Cildinize göre seçeceğiniz göz kreminiz ile göz altınızı sıkılaştırarak daha genç bir görünüm elde edebilirsiniz. Aydınlatıcı özelliği olan kremler sayesinde güzelliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Sağlığınız düşünülerek hazırlanan organik ürünler hassas göz çevrenizi en uygun şekilde korur ve hipoalerjeniktir. Göz kremi yorumları ile kullanıcıların fikirlerini değerlendirerek aradığınız ürüne daha çabuk karar verebilirsiniz. Kozmetik kategorisindeki cilt bakım ürünlerinin içinde yer alan göz kremi alternatiflerini inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz. Bir tıkla istediğiniz ürünü seçip, satın alabilirsiniz. Özenle paketlenen göz kreminiz kısa sürede adresinize teslim edilir. Siz de hemen kullanmaya başlarsınız.

Göz altı kremi ne için kullanılır?

Göz altı kremi; göz altındaki renk değişimlerini, kırışıklıkları engellemek ve cildi nemlendirmek amacıyla tercih edilir.

Göz kremi göz altı torbalarına iyi gelir mi?

Göz kremi göz altı torbalarının düzeltilmesi ve cildin pürüzsüz bir görünüme kavuşması için kullanılır.

Göz altı kremi neye göre seçilmelidir?

Göz altı kremi cilt yapınız ve yaşınıza göre uygun içerikteki ürünler arasından seçilmelidir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Göz Kremi

1852 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 1852 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/32000005/32010886/60008551