Pürüzsüz bir cilt herkes tarafından arzu edilir. Cildi derinlemesine temizlemek cilt bakımının en önemli adımını oluşturur. Cilt bakımının yanı sıra saçların da parlak ve canlı görünmesi kullanıcılar için oldukça önemlidir. Bakım sürecinde farklı cilt tipleri farklı cilt temizleme ve cilt bakımı ürünlerine ihtiyaç duyar. Cilt tipine uygun bakım ürünün seçilmesi, bakım rutininin etkinliğini arttırır. The Ordinary sunduğu cilt bakımı ve saç bakımı ürünleri sayesinde her zaman hayal edilen pürüzsüz cilde kavuşmaya yardımcı olur. Her geçen gün evrim geçiren tedavi koleksiyonu sayesinde en etkili klinik teknolojileri cilt bakımında dürüstlük ilkesiyle sunar.

The Ordinary ile Baştan Sona Bakım

Cilt bakımı rutini karmaşık olduğu kadar eğlenceli bir süreçtir. Cildin en derin tabakalarını beslemek mimik kırışıkları, derin çizgiler ve yıpranmış cilt görüntüsünün ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. The Ordinary güneş lekeleri ve doğum lekeleri, sarkmış cilt, hafif kırışıklıklar gibi gözle görünen cilt sorunlarının tedavisine yardımcı olur. Pürüzsüz bir cilde kavuşmaya yardımcı olan ürünler, uygun talimatlarla ve düzenli olarak kullanıldığında gözle görünür farklar yaratır.

Cilt bakımında dürüstlük ilkesini benimseyen The Ordinary, kullanıcıların istekleri doğrultusuna konumlanır. Evrim geçiren tedavi koleksiyonu sayesinde değişen bakım ihtiyaçlarına en uygun bakım ürünlerini sunar. Saç bakımından cilt bakımına kadar baştan sona yenilenme sunan The Ordinary, geniş ürün yelpazesi sayesinde her kullanıcının ihtiyacına hitap eder. Cilt bakımında dürüstlük ilkesini benimseyen marka, ürünleri sayesinde etkili ve bilinen klinik teknolojileri bir arada sunar.

Cilt bakımı kapsamında cilt temizleyici, esans yağları, amino asitler, hyaluronik asit ve B yağları gibi cilt dokusunu destekleyen ürünler yer alır. Ayrıca The Ordinary ürün skalasında yer alan peptidler ve retinoidler de cildin kaybettiği esnekliği geri kazanmasına yardımcı olur. Özel bakım setleri ise birden fazla ürünün sırasıyla uygulanmasıyla cildin derinlemesine yenilenmesini sağlar.

Cilt bakımı ürünlerinin yanı sıra güneş koruma, C vitamini, fondöten ve saç bakımı ürünleri de bulunur. Mineral destekli güneş koruma ürünleri cildi güneşten korurken aynı zamanda gün boyunca cildi beslemeye devam eder. Farklı renklere sahip fondöten sayesinde farklı cilt renkleriyle mükemmel uyum sağlar.

Cilt Bakımında The Ordinary Farkı

The Ordinary farkını cilt bakımında yeniliğin öncüsü olmasından alır. Gelişmiş laboratuvarlarda alanında uzman kişiler kullanıcıların saç ve cilt bakımı ihtiyaçlarını her yönüyle karşılamak için çalışır. Biyokimya uzmanları ve malzeme kimyagerleri en doğal malzeme karışımlarını en gelişmiş teknolojilerle sunar.

Gelişmiş güzellik anlayışıyla hareket eden marka malzemelerin ve biyokimyanın doğası üzerinde elde ettiği uzmanlığı tüketicilerle buluşturur. Marka, cilt bakımında yeniliğin öncülüğünü yapar. Yenilikçi ancak bir o kadar da bilinen ürünleriyle The Ordinary ürünleri arasında derinlemesine bakıma ihtiyaç duyanlar, her cilde uygun ürün bulabilir.

Aynı zamanda The Ordinary ürünleri cilde zarar veren malzemeleri içermemesiyle de ön plana çıkar. Cilt ve saç bakımı ürünleri paraben, sülfat, mineral yağ, katran boyası veya hayvansal yağ gibi içeriklere sahip değildir. Buna ek olarak ürünlerde cıva, formaldehit ve oksibenzon gibi zararlı kimyasal maddeler de bulunmamaktadır. Cilt için faydalı yağlar ve kimyasal maddelerden oluşan bakım ürünleri, cildi temizler, besler ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur.

Hayvanlar üzerinde test yapılmadan hazırlanan The Ordinary bakım ürünleri hayvan dostları ve veganlar için uygun bir alternatif olarak sunulur. Ürünler laboratuvar ortamında herhangi bir hayvan üzerinde herhangi bir işlem uygulanmadan üretilir. Cilt bakımında yeniliği ilke edinen The Ordinary, geniş ürün yelpazesine her geçen gün yeni ürünler ekleyerek koleksiyonunu günceller.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

The Ordinary

55 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı A-Z
  5. İndirimli Ürünler
  6. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön