Günlük Mont

Hava sıcaklığının tutarsız olduğu mevsim geçişlerinde giyinmek zordur. Sabah evden çıkarken giydiğiniz tişört veya gömlek, akşam saatlerinde artan serinlikle birlikte yetersiz kalabilir. Hatta zaman zaman güneşli başlayan bir günün ortasında aniden bastıran yağış ve serinlik ile oldukça zor anlar yaşayabilirsiniz. Böyle zamanlarda sıcak tutan, rahat, ince, hafif ve kullanışlı bir günlük mont ihtiyacı hissedersiniz.

Günlük Mont

Mevsim geçişleri, hava koşullarının en tahmin edilemez olduğu dönemlerdir ve bahar aylarında gece ile gündüz arasındaki sıcaklık farkı kadar gün içerisindeki sıcaklıklar da oldukça değişkendir. Bu yüzden bahar aylarında giyinirken, kış ve yaz aylarına göre daha çok zorlanırsınız. Akşamı düşünerek kalın giyinirseniz gün ortasında sıcaktan bunalabilirsiniz. Güneşe aldanıp ince giyinerek çıkarsanız da gün ortasında gelen yağış ve öğleden sonra başlayan serinlik ile sabah yaptığınız giysi seçimine pişman olabilir, hatta günü hasta olma ihtimali ile kapatabilirsiniz. Böyle durumlarda ince fakat kullanışlı bir günlük monta sahip olmak hayat kurtarıcıdır. Montunuzun, giymek istemediğiniz saatlerde elinizde ya da çantanızda taşırken fazlalık olarak hissetmeyeceğiniz, ihtiyaç halinde beklentilerinizi karşılayacak nitelikte, koruyucu ve elbette tüm bunların yanı sıra tarzınıza uygun ve şık olmasını istersiniz.

Günlük Mont Modelleri

Günlük kullanıma uygun olarak üretilmiş montlar, herkesin kendi stiline uygun bir modeli muhakkak bulabileceği kadar çok çeşitli üretiliyor. Spor giyimden hoşlanan kullanıcılar için spor kesimli ve genellikle kapüşonlu modellerin yanında, klasik giyimden hoşlananlar için günlük tarzdan uzaklaşmayan fakat biraz daha klasik çizgilerde düşünülmüş modeller de bulunuyor. Spor tarzdakiler ağırlıklı olarak kısa kesimli olup, klasik stillerdekiler ceket üzerine rahatlıkla giyilebilecek uzun tasarımlardan ya da ceket kesimli ürünlerden oluşuyor. Su geçirmez kumaş, jean, deri, polar, penye ve kürklü kumaşlardan hazırlanmış modeller içerisinde dar veya standart kesime sahip çok sayıda ürün bulunabilir. Montlar, kullanılış amaçlarına uygun olmaları açısından oldukça opsiyonel olarak tasarlanıyor. Örneğin pek çok montun kapüşonu, fermuarlı olarak üretilerek, kullanıcısına günün koşullarına göre seçim şansı bırakılıyor. Benzer şekilde bazı ürünlerde montların kol, yaka gibi bazı bölmeleri daha ayrılarak yelek olarak da kullanılabiliyor. Hatta bazı mont modelleri, genellikle polar kumaştan yapılmış, istendiğinde ayrılabilen bir iç ceket ile birlikte iki katmanlı olarak satılıyor. Böylece bu montlar hem kışın soğuk havalarda, hem de bahar aylarında kullanılabiliyor. Daima kullanıcısının rahatlığına ve şıklığına yönelik olarak hazırlanan günlük montlar, içine giydiğiniz giysilerinize kolayca uyum sağlıyor.

Günlük Mont Fiyatları

Havanın ve hava tahminlerinin kararsız olduğu bahar dönemlerinde insanlar için genel bir tedirginlik olan giyecek seçiminde yaşanan kararsızlık, gardırobunda hemen her stilden giysi kombinleri bulunduran, çeşitli ve renkli parçalar giymeyi seven insanlar için daha da büyük bir sorundur. Çünkü seçilen giysiyi, stil, renk ve termal olarak uyumlu bir de dış giyimle kombinlemek gerekir. İşte bazen en zorlu seçim bu aşamadır ve gardırobunuzda güne uygun bir şeyler ararsınız. Örneğin spor bir pantolon üzerine giydiğiniz tişört ya da sweat gömleği yine spor kesimli kapüşonlu bir mont ile tamamlayabilirsiniz. İş ya da bir davet için giydiğiniz takım elbisenizin üzerine ise daha klasik kesimli, yan düğmeleri ya da önde fermuarı olan modelleri tercih ederek şıklığınızı dış giyimde de ortaya koyabilirsiniz.

Mevsim geçişlerinden etkileniyor ve ağırlıklı olarak da dış giyim konusunda kararsız kalıyorsanız, gardırobunuza günü kurtaracak yeni parçalar eklemelisiniz. Siz de çok sayıda markanın mont fiyatlarını inceleyebilir, gardırobunuza ve stilinize uygun modellere sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Günlük Mont

Bu kategori yayında değil

Aşağıdaki ürünler dikkatinizi çekebilir.

DSACategoryId/2147483636/12087177/60004641/60000759/60006848