Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hairens HRS-670 Ultrasonik Buharlı Saç Düzleştirici

Hairens
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012129
Hairens HRS-670 Ultrasonik Buharlı Saç Düzleştirici

YENİ NESİL ULTRASONİK BUHAR & MÜKEMMEL DÜZLEŞTİRME

 

Patentli Ultrasonik Buhar Teknolojisi - Ultrasonik Nebülizatörlü Saç Düzleştirici 


Normal Saç Düzleştiricilere Göre;

%75 Daha Az Kırılma
%45 Daha Yumuşak
%20 Daha Parlak
%80 Daha Dayanıklı Sonuç


Ultrasonik buhar ile homojen saç düzleştirme sağlayan, saçları kurutmadan, kırmadan düzleştiren ve düzleştirme sonrasında parlaklık ve yumuşaklık sağlayan yepyeni bir teknoloji.


%75 Daha az Kırılma ve Kuruma! 


Sürtünmeyi azaltarak kırılma ve kurumaya karşi %75 daha fazla koruma. Hairens HRS-670 içindeki ultrasonic nebulizatör, ses dalgalarını kullanarak su parçacıklarını kolayca saç tellerinin soluyabileceği buhar(sis) formuna dönüştürür. Saç telleriniz düzleştirme esnasında inhalasyon yoluyla nemi içine çekerek hapseder ve saçlarınız sağlıklı bir şekilde düzleşir.

Hairens HRS-670 nem buharı oluşturmak için su moleküllerini yüksek frekansta ses dalgaları ile titreştirerek birbirinden ayırır ve bu sayede suyun kaynamasına gerek kalmadan buhar haline gelmesi için kullanılan nebulizasyon teknolojisi ile çalışır.

Isı plakaları arasında bulunan buhar nebulizatörü sayesinde, düzleştirme esnasında su molekülleri saç kütiküllerinin içine hapsedilirerek saçlarınız kurumadan ve kırılmadan ve aynı zamanda çok daha etkili ve kalıcı bir şekilde düzleşir.


%45 Daha Yumuşak Saçlar


Saçlarınızı nemlendirerek düzleştiren buharlı düzleştirici %45 daha yumuşak bir sonuç elde etmenizi sağlar. Saçınızı ıslatmadan nem verir. Optimum nem ile maksimum yumuşaklık ve parlaklık sağlar.


%20 Daha Parlak %80 Daha Kalıcı Düzleştirme


Nebulizatörlü saç düzleştirici saçlarınızı önce buhar ile yumuşatır ve keratin korumalı seramik plakalarla düzleştirir. %20 daha parlak, %80 daha kalıcı, dayanıklı sonuçlar verir. Ertesi gün bile saçlarınız bozulmaz ve dalgalanmaz.


Elektriklenmeden Düzleştirme - Statik Elektriği Önleyin


Anti statik seramik plakalar saçlarınızın elektriklenmesini önler ve parlak bir görünüm sağlar. Anti statik elektrik önleme teknolojisi ultrasonic buhar ile birlikte saçlarınızda ultra prüzsüz bir dokunuş hissetmenizi sağlar.Hem bukle hemde düzleştirme


Saçlarınıza buharlı dalgalandırma yapabileceğiniz yegane cihaz. Hairens Hrs-670 hem düzleştirme hemde dalgalandırma yeteneğine sahiptir.


Tutarlı ve İstikrarlı Anlık Isıtma Teknolojisi PTC Isıtma


PTC Isıtma teknolojisi çok hızlı ısınma özelliğini sahip olmanın yanısıra aynı zamanda saç düzleştiricilerde en güvenli sistemdir. Sadece 60 saniyede saç düzleştiriciniz hazır durumda olacaktır.


Ultra Hafif


Özel ve gelişmiş alaşımı sayesinde sadece 370gr. ağırlıkta. Artık kollarınız ağrımadan çok daha konforlu bir şekilde saçlarınızı düzleştirebilirsiniz.,


Otomatik Buhar

Siz saç düzleştiricisini kapattığınızda buhar nebulizatörü otomatik olarak çalışmaya başlar. Buhar vermek için ekstra bir şey yapmanıza gerek yoktur.  


Teknik Özellikler

230 Derece PTC Isıtma
5 Farklı Isı Ayarı
Keratin Korumalı 3D Kademeli Seramik Isıtma Plakaları
Ultrasonik Buhar Nebulizatörü (otomatik)
Buhar Açma/Kapama Düğmesi
Dijital Isı Göstergesi 
370gr. Ultra Hafif
Panel Kilitleme Özelliği (Emniyet Kilidi)
360 Derece Dönebilen Kablo
2 Metre Kablo
60 Dakika Sonra Otomatik Kapanma


Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön