Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips BHS732/00 Saç Düzleştirici

Philips
3.348,79 TL
( / adet)
Ek hizmet ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (27)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

3.486,80 TL
3.495,08 TL
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012129
İster düzleştir ister mükemmel bukleler yap! ThermoShield Teknolojisi ile Saçınıza %60 daha az hasar* ve görünümüzü %50 daha hızlı tamamlama Sabit ısı sensörü", sıcaklığı aktif olarak algılar ve optimum seviyeye kadar kontrol eder, böylece kökten uca tutarlı sıcaklık sağlar. Isı hasarına karşı koruma sağlar ve daha hızlı düzleştirmeye olanak tanır.* *Soğuk uç/güvenli dokunuş *Elektriklenmeyen parlak saçlar için 2 kat iyon. Seramik ve argan yağı katkılı titreşimli plakalar. Dalgalı ve kıvırcık şekillendirme için eğri gövde. 12 Sıcaklık ayarı

Philips BHS732/00 Saç Düzleştirici daha az ısı ile saçlara en az hasarı vererek şekillendirmeyi amaçlayan bir üründür. Saçların ince telli, kalın telli veya normal olması fark etmeksizin saçları şekillendirmede Philips BHS732/00 kullanılabilir. Philips BHS732/00 saç düzleştirici 30 saniye gibi kısa bir sürede ısınır. Bu ürün ile saçlar sadece düz değil, bukle ve dalgalı şekillerde de kullanılabilir. Saçlarda güzel, sağlıklı ve elektriksiz bir görünüm sağlar. Dengeli sıcaklık ve normalinden daha az ısı hasarı ile koruma sağlar. Üründe %50 daha az ısı ile kullanılır. Aynı zamanda UV etkisini azaltmayı amaçlayan mineral iyonlara sahiptir. Ayrıca ThermoShield teknolojisi ile saçları yakmadan ve besleyerek şekillendirebilir.

Philips BHS732/00 Saç Düzleştirici Özellikleri

Philips BHS732/00 saç düzleştirici, minimum ısı ile maksimum sonuç elde edilmesini sağlar. Ürün saçların yapısını bozmadan şekil verilmesine yardımcı olur. Kaliteli ve işlevsel modelin özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Cihazın ısısı 230 dereceye kadar çıkabilir.
  • Ürünün 105 mm boyunda plakaları vardır. Bu plakalar seramiktir.
  • Saç düzleştiricinin otomatik kapanma özelliği güvenli kullanım imkanı sağlar.
  • Ürünün iyon özelliği vardır.
  • Dijital ekranı sayesinde ısı derecesini görmeniz mümkündür.
  • Metalik renkte bulunan cihaz, modern bir görünüme sahiptir.
  • Cihazın ısıya dayanıklı rulo kılıfı vardır.
  • Ürün ThermoShield teknolojisine sahiptir.
  • Mineral iyonik bakım yaparak, saçların daha sağlıklı görünmesini sağlayabilir.
Philips BHS732/00 Saç Düzleştirici Avantajları

Philips BHS732/00 saç düzleştiricide tek bir düğme ile hızlı düzleştirme için önceden ayarlanmış 210 derecelik sıcaklık kullanılabilir. Şekillendiricinin ucu, soğuk olmasını sağlayan özel bir ısı yalıtım malzemesinden yapılır. Saç düzleştirici, ThermoShield teknolojisi ile saçları daha az ısı hasarıyla şekillendirmeye olanak sağlar. Philips BHS732/00 saç düzleştirici yorumları, sensörünün sıcaklığı düzenleyerek saçların kökten uca eşit olarak şekillendiği yönündedir. Mineral iyonları UV ışınlarının olumsuz etkilerini azaltarak, saçlardaki hasarı en aza indirebilir. Böylece, saçların pürüzsüz olması ve kolay şekil alması sağlanır. Yüklü negatif iyonlar statik elektriklenmeyi önler. Düz yapıda bulunan 105 mm uzunluğundaki plakalar, düzleştiricinin saçta daha kolay kaymasını sağlar. Böylelikle saçlar daha hızlı şekil alarak fazla hasar görmez.

Philips BHS732/00 Saç Düzleştirici Fiyatı

Philips BHS732/00 saç düzleştirici fiyatı, ürünün yapısal özelliklerine, gelişmiş teknolojisine ve diğer teknik özelliklerine göre belirlenir. Saç düzleştirici ile dengeli sıcaklık ayarlanarak saçların baştan sona eşit şekilde ve elektriklenmeden şekillendirilmesi mümkün olabilir. Plakaları sayesinde %35 daha pürüzsüz kayma hareketi ile saçlar şekillendirilir. Bu şekilde saç şekillenirken uygulanan ısı ve basıncın eşit olması sağlanır. Philips BHS732/00 saç düzleştirici en ucuz fiyatlarıyla indirim döneminde alınabilir. Hepsiburada üzerinden Philips BHS732/00 saç düzleştirici satın alarak, mükemmel saçlara sahip olabilirsiniz.

BHS732/00 Saç Düzleştirici Teknik Özellikleri Nelerdir?

Ürünün ısısı 230 dereceye kadar çıkabilir. 105 mm uzunluğunda seramik plakaları vardır. Cihazın otomatik kapanma özelliği güvenli kullanıma imkan verir. Bunun yanı sıra ürünün iyon özelliği vardır. Dijital ekranlı, metalik deniz mavisi renginde olan cihaz, ThermoShield teknolojisine sahiptir.

Philips BHS732/00 Modelinin ThermoShield teknolojisi nedir?

ThermoShield teknolojisi, saçların daha az ısı hasarıyla şekillendirilmesini sağlayabilir. Bu teknoloji düzleştirici sensörünün sıcaklığını düzenleyerek, saçların baştan aşağı eşit olarak şekillenmesine imkan verir.

BHS732/00 Modelinde Bulunan Mineral İyonlar Ne İşe Yarar?

Mineral iyonlar ile UV ışınlarının olumsuz etkileri en aza indirilir. Böylece, saç yüzeyinin gördüğü hasar azaltılır.

İşlev Düzleştirme
Renk Lacivert
Cihaz Tipi Saç Düzleştiricisi
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00001BXMKG
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön