Sevdiklerinizi sevindirmek için Hediye Sepeti markası tarafından tasarlanan ürünleri inceleyebilirsiniz. Doğum günlerine ve yıl dönümlerine özel hediyelerle yakınlarınızı mutlu edebilirsiniz. Özel günler için tasarlanan hediyeler arasında yer alan peluş ürünlerini hem çocuklara hem de yetişkinlere hediye edebilirsiniz. Yumuşak peluşlar odalarda dekoratif bir görünüm yaratan baskılarıyla beğeni toplar. Sevimli baskılara sahip ürünler arasında çeşitli hayvanların figürleriyle tasarlanmış olan çok sayıda model yer alır. Hediye Sepeti ürünleri arasında öğrencilere ya da iş hayatında çalışan arkadaşlarınıza armağan edebileceğiniz kullanışlı aksesuarlar da bulunur. Tükenmez kalem çeşitleri arasından birini tercih ederek çocuğunuza uygun bir doğum günü hediyesi satın alabilirsiniz. Ofisinizdeki arkadaşlarınızı tebrik etmek ya da doğum günlerini kutlamak için de tükenmez kalem çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. İsme özel kalemler, hediye ettiğiniz kişiyi daha özel hissettirebilmenizi sağlar. Dolma kalem modelleri de hediye seçenekleri arasında bulunur. Bu ürünler zarif tasarımlarıyla beğeni toplar.

Birbirinden Anlamlı Hediyeler Arasından Seçim Yapın

İsme özel ürünlerle sevdiklerinizin ihtiyaçlarını karşılayan şık hediyeler satın alabilirsiniz. Bu hediyeler arasındaki ruhsat kabı çeşitleri, yeni araba alan dostlarınıza sürpriz bir hediye sunabilmeniz için uygun bir seçenektir. İsme özel şekilde hazırlanan çay setleri dostlarınız için satın alabileceğiniz hediyelerdendir. Çay bardaklarını ve çay kaşıklarını birlikte içeren setler, çay tiryakisi arkadaşlarınızı sevindirebilmeniz için uygundur. Kurabiyelik ve sunum ahşabı gibi parçaları da içeren setler oldukça estetik bir armağan sunabilmenizi sağlar. Hediye Sepeti ürünleri arasında romantik özelliklere sahip olan seçenekler de bulunur. Tasarımlarında sevgi sözlerine yer veren hediye setleriyle tek seferde birçok ürünü armağan edebilirsiniz. Peluş ayıları ve kupa bardakları içeren hediye setleri sevimli ve estetik ürünlere birlikte yer verir. İşlevsel ve estetik hediyelerle sevdiklerinizin yaşamına katkı sağlayabilirsiniz. Kamp yaparken ya da pikniklerde kolayca taşınabilen çelik termoslar isme özel şekilde hediye edebileceğiniz ürün modellerini içerir. Termosların kapak bölümü bardak olarak da kullanılabilir.

Albenili Hediyelerin Oluşturduğu Zengin Seçenekler

Minyatür bahçe çeşitleri ile Sevgililer Günü'nü kutlayabilirsiniz. Farklı çiçekleri birlikte içeren minyatür ürünler son derece dekoratiftir. Sevgilinize sunabileceğiniz hediyeler arasında kitap ayraçları da bulunur. Kitap okumayı seven arkadaşlarınızı mutlu etmek için de ayraç modellerinden yararlanabilirsiniz. Hediye Sepeti, ofis ya da iş arkadaşlarınızı tebrik etmek için satın alabileceğiniz birçok armağana ürün seçkisinde yer verir. Zarif görünümleriyle dikkat çeken porselen bardaklar ofis çalışanları için oldukça kullanışlıdır. Arkadaşlarınız, kahve ve bitki çayı gibi içecekleri tüketirken onlara armağan ettiğimiz kupa bardaklardan yararlanabilir. Kupa bardakların geniş ve kalın saplara sahip olması içim sırasında kolaylık sağlar. Masaüstü hediyeler arasında bulunan isimlik modellerinden, arkadaşlarınız terfi ettiğinde onlara armağan etmek için yararlanabilirsiniz. Arkadaşınızın ismini ve unvanını yazdırabileceğiniz bu aksesuarlar makam odaları için de uygundur.

Hediye seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Hediyenizi kim ve hangi bağlamda armağan edeceğinizi göz önüne alarak seçimlerinizi gerçekleştirmelisiniz. Cinsiyetlere ve isimlere özel hediyeler karşınızdaki kişiyi daha değerli hissettirmenizi sağlayabilir. Hediyenizi şık bir şekilde paketleyerek daha estetik bir sunum yapabilirsiniz.

Duvar saatlerinin tasarım özellikleri nelerdir?

Dostlarınıza hediye edebileceğiniz ürünler arasındaki duvar saatleri zamanı yakından takip edebilmek isteyen kişiler için idealdir. Ev ve ofis ortamında kullanılabilen bu saatler baskılı tasarımlarıyla dikkat çeker. Saatlerin tasarımlarında çeşitli baskılar bulunur. Bu ürünler zamanı çubuklarla ya da sayılarla gösteren alternatif modellere yer verir.

Mutfak önlüğü nasıl kullanılır?

Sevgililer için kullanışlı hediyeler arasında bulunan mutfak önlüklerini askılarından yararlanarak kullanabilirsiniz. Gövdelerinde çeşitli baskılara ve yazılara yer veren bu önlüklerden yararlanarak mutfağınızda yemeklerinizi üstünüzü kirletmeden hazırlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hediye Sepeti

2.361 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Renk
 5. Satıcı
 6. İndirimli Ürünler
 7. Kelime Filtresi
Başa dön