1981 yılında üretime başlayan Hibsan, Türkiye'nin ilk ocak üstü aspiratör fabrikası olma özelliğini taşıyor. Son 10 yılda Avrupa ve dünya pazarında da söz sahibi olan Hibsan, sadece aspiratör ve davlumbaz modelleri üretiyor. Türkiye ve dünyada pek çok marka için de davlumbaz ve aspiratör üretimi gerçekleştiren Hibsan, kendi markası ile ürettiği davlumbaz ve aspiratör modellerini İngiltere, Almanya, İspanya, Fransa, Hollanda ve İtalya gibi ülkelerin de yer aldığı 56 ülkeye ihraç ediyor. 36 yıllık tecrübe ile üretilen Hibsan aspiratör modelleri teknik özellikleri ve fiyatları ile Türkiye'deki ve dünyadaki kullanıcılarından tam not almayı başarıyor. Kurulduğu 1981 yılından beri ar-ge ve inovasyonu üretiminin en önemli parçası haline getiren Hibsan, her geçen yıl geliştirdiği ve yenilediği modelleri ile tüketicilerin büyük beğenisini kazanıyor.

Hibsan Aspiratör Modelleri

Sürgülü ve klasik aspiratör modelleri ile üretim gerçekleştiren Hibsan farklı boyutlardaki mutfaklar için etkili çözümler üretiyor. 50, 60 ve 90 cm genişliğinde üretilen Hibsan aspiratör modelleri küçük ve büyük mutfaklar için farklı alternatifler sunuyor. Genellikle iki motorlu olarak üretilen sürgülü ve klasik Hibsan aspiratör modelleri üç kademeli hız seçeneği ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor. En düşük hız kademesinde, minimum 280 m3 hava emiş gücüne ulaş Hibsan aspiratörleri en yüksek hız kademesinde, modelden modele değişkenlik göstermekle birlikte 500 mhava emiş gücüne ulaşabiliyor. Ocak üstü aydınlatması için genellikle 25 w gücündeki ampullerin tercih edildiği Hibsan aspiratör modellerinde tek veya çift ampul seçeneği tüketicinin tercihine bırakılıyor. Tasarımları ile de oldukça dikkat çeken Hibsan aspiratörleri mutfak dekorasyonunda da önemli bir rol oynuyor. Beyaz, gri ve gümüş renk seçenekleri ile sunulan hibsan aspiratör modelleri mutfaklarda modern bir tarz oluşturuyor.

Sürgülü ve klasik aspiratör modellerinin ön kapak ve aydınlatma kapaklarının üretiminde Hibsan, plastik, cam, metal ve paslanmaz çelik gibi farklı hammaddeler kullanıyor. Aspiratörlerin gövde kısmı ise metal ve paslanmaz çelikten üretiliyor. Paslanmaz çelikten üretilen Hibsan aspiratör modelleri çürümeye, aşınmaya ve paslanmaya karşı dayanıklı oldukları için daha uzun kullanım ömrüne sahip oluyor. İnce ve kalın dokulu filtre seçeneklerinin yanı sıra alüminyum filtre ve kaset tipi filtrelerin kullanıldığı Hibsan aspiratörleri 120 mm standart baca çıkış ölçüsü ile sunuluyor. Bazı modellerde tek filtre tercih edilirken bazı modeller ise çift filtre seçeneği ile sunuluyor.

Hibsan Aspiratör Fiyatları

4000 m2 kapalı alanda gerçekleştirdiği üretimle dünyanın sayılı davlumbaz ve aspiratör üreticileri arasında yer alan Hibsan, son teknoloji ile ürettiği ürünlerini oldukça uygun fiyatlarla tüketici ile buluşturuyor. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışı ile belirlenen Hibsan aspiratör fiyatları kullanılan gövde maddesine göre değişebiliyor. Paslanmaz çelik gövdeye sahip olan aspiratör modelleri, metal gövdeye sahip aspiratörlere göre daha yüksek fiyatlara sahip oluyor. İster metal ister paslanmaz çelik gövdeye sahip olsun tüm Hibsan aspiratör fiyatları oldukça uygun seçeneklerle tüketiciye sunuluyor. Sürekli gelişim ve sürdürülebilirlik felsefesi ile üretim yapan Hibsan, müşteri memnuniyetini de sürekli olarak arttırmayı amaçlıyor. Bu amaçla Hibsan aspiratör fiyatları herkes için ulaşılabilir olacak şekilde belirleniyor.

Çalışanları için sağlıklı ve güvenilir bir çalışma ortamı sunan Hibsan, tüketicileri için de sağlıklı ve güvenilir ürünler üretiyor. Hibsan'ın çevre, iş sağlığı ve güvenliği politikaları ile şekillenen üretim anlayışından dolayı doğal kaynakların ve enerji kaynaklarının daha verimli kullanılması amaçlanıyor. Bu doğrultuda tüm Hibsan aspiratörleri enerji tasarrufu sağlayacak şekilde üretiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

HİBSAN Aspiratör

7 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Genişlik (cm)
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?