Hobby jöleler, saçlara şekil vermek için kullanılan kozmetik ürünlerdir. Saç şekillendirici ürünler içinde en bilinen ve dolayısıyla en yaygın kullanımı olan saç jöleleri, hem erkeklerin hem de kadınların kullanımına uygundur. Kısa saçlara olduğu gibi, uzun saçlara da kolaylıkla uygulanabilen Hobby jöleler arasından yapacağınız seçimle, hareketli ve dinamik bir günün sonuna dek saçlarınızın şeklini koruyabilir, saçınıza vereceğiniz özel şekli Hobby jöleler ile sabitleyebilirsiniz.

Hobby Jöle

Yıkandığında kolayca saçtan uzaklaştırılabilen Hobby jöle, içerdiği formül sayesinde, diğer şekillendiricilerde olduğu gibi uzun süre saça tutunabilir. Bu sayede jöle ile şekillendirilen saç, gün içinde bozulmadan aynı formda kalarak kullanıcıya konfor sağlar.

Saçlarının rüzgar, aşırı hareket gibi dış etkenler nedeniyle dağılmasını istemeyen her yaş grubundan hem erkek hem kadın kullanıcılar, Hobby jöle kullanımını günlük kozmetik bakımlarının bir parçası haline getirmeyi tercih ediyorlar. Pratikliği, kalitesi ve ekonomik oluşu nedeni ile satın alacağınız Hobby jöle ile saçlarınızda ıslak bir görünüm elde edebileceğiniz gibi, saçınızı olduğundan daha sert bir hale de getirmeniz mümkündür. Çok sert, sert, ıslak sert gibi çeşitli amaçlara yönelik olarak üretilen Hobby jöleler arasından size en uygun olanını tercih ederek, saçınızda istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Hobby jöleden en iyi sonucu elde etmeniz için öncelikle saçlarınızı yıkamanız tavsiye edilir. Temiz saça uygulanan jöle, istenildiği gibi sonuç verecektir. Kullanacağınız jöle miktarı da saçınızda istediğiniz görünümü etkileyen faktörler arasında yer alır. Hobby jöleyi ne çok fazla, ne de çok az kullanmalısınız. Saçınızın uzunluğu ve yoğunluğuna göre miktarı belirleyebilirsiniz.

Hobby Saç Jölesi

Hobby saç jölesi, saçınıza verdiğiniz şekli sabitleyen parlak ve yarı akışkan, kaygan bir maddedir. Saça şekil vermesinin yanı sıra saçların elektriklenmesini önler ve saçtan arındırılması oldukça kolaydır. Yıkadığınız zaman saçınızda Hobby saç jölesi kalıntıları kalmayacaktır.

Saçlarınızda nasıl bir görünüm istiyorsanız ona uygun bir jöle tercih etmelisiniz. Hobby Crazy Head Islak Sert Jöle seçerek saçınızda hem ıslak bir görünüm elde edebilir, hem de saçınızı sertleştirebilirsiniz. Saçınızın ekstra sert olmasını istiyorsanız, Hobby Crazy Çok Sert Jöle, isteklerinize yanıt veren bir tercih olacaktır. Saçınızda doğal bir görünüm istiyorsanız, yumuşak jöleleri tercih etmelisiniz. Kısa saçlar için jöle kullanarak saçları geriye taramak, ya da sert jöle kullanarak saçları dikleştirmek oldukça pratik ve yaygın kullanımlardır.

Hobby saç jölesini kullanırken miktarına çok dikkat etmelisiniz. Gereğinden fazla jöle kullandığınızda saçınızda ağırlaşma ve hacim kaybı gibi istenmeyen durumlar oluşabilir. Parmak uçlarınızla alacağınız jöle kısa saçlar için yeterlidir. Saçınız uzunsa miktarı biraz daha artırabilirsiniz. Jöle hızla sertleşeceği için şekil verme işlemini kısa sürede gerçekleştirmelisiniz. Eğer saçlarınız zor şekil alıyorsa, jöle kullanmadan önce fön makinesi ile şekil verebilirsiniz. Jöleli saçlarınıza soğuk fön uygulayabilirsiniz, sıcak fön uyguladığınızda saçlarınız birbirine yapışır. Hobby saç jölesini uyguladıktan sonra saçlarınıza asla sıcak fönle işlem yapmamalısınız.

Hobby saç jölesini her zaman saçlarınızın diplerine değil, uçlarına doğru uygulamalısınız. Eğer saçlarınız kısaysa jöleyi diplere değdirmemek için dikkatli olmanız gerekir. Saçlarınızın sağlığı için, kutunun üzerinde yazan süre dolduğunda jöle uyguladığınız saçlarınızı yıkamanız önerilir. Hobby saç jölesini bir kere şampuanlayarak saçınızdan kolayca temizleyebilirsiniz. Yıkama sırasında saç diplerine yapacağınız masaj, jöleyi hem tamamen arındıracak, hem de kan dolaşımınızı hızlandırarak saç sağlığınıza katkıda bulanacaktır.

Üzerinde özel olarak “kadınlar için” veya “erkekler için” ibaresi yoksa, unisex olduğu için herkesin kullanabileceği Hobby saç jöleleriyle birbirinden farklı stiller yaratacaksınız.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Hobby Jole Fiyatları

30 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hobby Jöleler
  2. Nivea Jöleler
  3. Fonex Jöleler
  4. Bonhair Jöleler
  5. Wella Jöleler
  6. Taft Jöleler
  7. Egos Jöleler
  8. Agiva Jöleler
  9. Bioblas Jöleler
  10. Egoiste Jöleler
  11. Matte Look Jöleler
  12. Ersağ Jöleler
  13. Sebastian Jöleler
  14. Bandido Jöleler
  15. DAX Jöleler
  16. Goldwell Jöleler
  17. L.A. Looks Jöleler
  18. Schwarzkopf Jöleler
  19. CARE Jöleler
  20. Jagler Jöleler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Hobby
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012289/hobby
Başa dön