Hoover Çamaşır Makineleri

Modern yaşamın en ihtiyaç duyulan ev aletlerinden çamaşır makineleri, özellikle ev hanımlarının en büyük yardımcıları konumundadır. Günlük hayatta zaman ve enerji isteyen çamaşır yıkama işini üstün teknolojiler, çeşitli donanımlar ve değişik ürün çeşitleriyle daha kolay ve pratik hale getiren bu araçların üretimi ve dağıtımı, dünya çapında bilinen markalar tarafından yapılır. Pek çok marka ve kurum kendi ürünlerinin satışlarını artırmak ve belirli bir kullanıcı kitlesine ulaşmak için çok fazla reklam, kampanya ve promosyon malzemesi kullanır. Bu kadar yoğun mesaj içinde tüketiciler için, hangi çamaşır makinesi markasını seçeceklerine karar vermek de başlı başına bir iş yüküne dönüşmüş durumdadır.

Hoover Çamaşır Makinesi

Dünyaca ünlü Candy Group’un bir parçası olan Hoover markası, dünya çapındaki geniş pazarlama ağına Türkiye’yi de ekledi. İtalya kökenli olan Hoover, 7 ülkedeki toplam 9 fabrikasıyla Avrupa’nın en büyük beyaz eşya üreticileri arasındaki yerini de almış bulunuyor. Şirket çamaşır makinesinden bulaşık makinesine, kurutucudan buzdolabına, dondurucudan fırına kadar dayanıklı tüketim malları endüstrisinde satış, pazarlama, ihracat ve satış sonrası hizmetler alanlarında faaliyetlerini yürütüyor. Üretimlerinin büyük bölümü Türkiye'de gerçekleşen Candy Group Hoover ürünleri, Türkiye piyasasının yanı sıra yurt dışına da ihraç edilerek dünya çapındaki tüketicilere ulaştırılıyor.

Türkiye’de çok geniş bir ürün yelpazesi ile üretim ve satış çalışmalarını sürdüren Candy Group Hoover, solo ürünler, ankastre ürünler ve küçük ev aletleri olmak üzere 3 ana grup içinde çalışmalarını gerçekleştiriyor. Yenilikçilik, çevreye duyarlılık, fonksiyonel tasarım, enerji tasarrufu ve fiyat-değer oranı açısından tüketiciye büyük avantajlar sağlayan Hoover ürünleri, Ar-Ge çalışmalarıyla da enerji tasarrufu sağlayan, çevre dostu ürünler olarak dikkat çekiyor. Hoover markası, özellikle 2010’lu yılların başından beri ürün yatırımlarını ham maddeden geri dönüşüme kadar her aşamada çevreye duyarlı ve doğaya minimum karbon izi bırakan ürünler üretme anlayışıyla gerçekleştiriyor.

Hoover Çamaşır Makinesi Fiyatları

Fark yaratan özellikleri ile tüketicilerin hayatını kolaylaştıran Hoover çamaşır makineleri Super Silent Pulse teknolojisi ile maksimum sessizlik sağlıyor. Buona Notte tuşu sayesinde sarsılmayı engelleyen Hoover çamaşır makineleri, sizin ve komşularınızın makine çalışırken bile geceleri kesintisiz bir uykunun tadına varmasını garanti altına alıyor. Hoover çamaşır makineleri etkin ve narin yıkma teknolojileriyle, çamaşırlarınızı özenle yıkarken alerjen önleyici sistemleri ile de maksimum hijyen sunuyor.

7 kilodan 11 kiloya kadar geniş bir yıkma kapasitesine sahip olan Hoover çamaşır makineleri, kurutmalı ve ankastre makine çeşitleriyle de geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Hoover çamaşır makineleri sahip oldukları Wizard teknolojisiyle nerede olursanız olun, Android ve iOS işletim sistemlerine sahip akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarınızdan makinenizi kontrol edebilmenize imkan sağlıyor. Ayrıca kullanıcılarına A+++ enerji verimlilik sınıfında hizmet sunan modeller, severek seçip aldığınız kıyafetlerinizi, örtülerinizi, nevresimlerinizi ve yıkanabilir ev dekorasyonu eşyalarınızı üstün performans, tasarruf ve güvenlik anlayışıyla ve özenle yıkıyor.

Hoover Çamaşır Makinesi Yorumları

Hoover çamaşır makinenizi satın alırken pek çok özelliğe dikkat ettiğiniz gibi, kullanımında da bazı noktalara özen göstermeniz gerekiyor. Öncelikle Hoover çamaşır makinenizin kurulum ve bakımının sadece yetkili servis uzmanlarınca yapılmasına dikkat etmelisiniz. Ürünü satın alırken size verilen kullanma kılavuzunu dikkatlice inceleyip, içerisindeki uyarıları ve yönlendirmeleri göz önünde bulundurarak ürününüzden maksimum verim alabilirsiniz.

Doğru kullanım şekli ile ürünlerinizin uzun yılar sağlıklı biçimde yararlanabileceğinizi ve garanti kapsamında herhangi bir sorun çıkması halinde yetkili servislerden ücretsiz yardım alabileceğinizi unutmayın.

Farklı iç hacimlere ve devir oranlarına sahip modeller, müşterilerin farklı beklentilerini kolaylıkla karşılıyor ve marka dayanıklı ürünleri sayesinde, müşteri memnuniyeti yakalıyor.

Hoover Çamaşır Makinesi Fiyatları

10 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hoover
  2. Hotpoint Ariston
  3. Arçelik
  4. Samsung
  5. Vestel
  6. LG
  7. Altus
  8. Siemens
  9. Indesit
  10. Bosch
  11. Electrolux
  12. Profilo
  13. Beko
  14. Finlux
  15. Regal
  16. AEG
  17. Franke
  18. Grundig
  19. Vestfrost
  20. SEG
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Kontrol Paneli
 6. Enerji Sınıfı
 7. Ek Özellikler
 8. Üretici
 9. Yıkama Kapasitesi
 10. Maksimum Devir Hızı
 11. Kurutma Özelliği
 12. Renk
 13. Genişlik (cm)
 14. Yükseklik (cm)
 15. Derinlik (cm)
 16. Su Girişi
 17. Satıcı A-Z
 • Marka Hoover
DSACategoryId/2147483637/235604/155121
BAŞA DÖN