Tırmanış sırasında hem işinizi kolaylaştıran hem de güvenliğinizi sağlayan iniş ve emniyet alma ürünleri, iniş ve emniyet alma malzemeleri kategorisinde sizleri bekliyor. Bu kategoride tırmanış sırasında kayadaki çatlaklara yerleştirilip saplarına karabina takmanıza izin veren, çekiç kullanımı gerektirmeyen takozlar ve yaylı takozlar, ipte ilerlerken tek yönde hareket etmenizi sağlayan, diğer yöne kilitlenerek sizi düşmelere karşı koruyan el, ayak ve göğüs jumarları, gerdirilen statik ip üzerinde sporcuya hareket kolaylığı sağlayan plastik ve çelik gibi farklı malzemelerden üretilmiş makara çeşitleri, emniyet almak ve iniş yapmak için en temel aletlerden olan, ipi daha kontrollü kullanmanıza imkan sağlayan sekizliler, kulaklı sekizliler ve farklı amaçlar için kullanılabilen hafif metal bağlantı malzemeleri olan karabinaları bulabilirsiniz.
Hepsiburada.com’un tırmanış ürünleri sadece iniş ve emniyet alma malzemeleri ile sınırlı değil. Türkiye’nin en büyük ve en geniş ürün yelpazesine sahip e-ticaret sitesi hepsiburada.com’un tırmanış kategorisinde ekspres setlerden kazmalara, kasklardan emniyet kemerlerine, buz vidalarından batonlara kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm tırmanış malzemelerine bir tıkla ulaşabilirsiniz.
Siz de güvenli bir tırmanış için iniş ve emniyet alma malzemesine ihtiyaç duyuyorsanız, müşterilerine hem ürün ve marka çeşitliliği hem de garantili ve hızlı kargo avantajlarını bir arada sunan hepsiburada.com’un iniş ve emniyet alma malzemeleri kategorisini ziyaret etmeden sakın karar vermeyin.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

İniş Malzemeleri

43 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Cinsiyet
 4. Markalar A-Z
  1. Beal İniş Emniyet Alma Malzemeleri
  2. Eks İniş Emniyet Alma Malzemeleri
  3. Eksed İniş Emniyet Alma Malzemeleri
  4. CT İniş Emniyet Alma Malzemeleri
  5. Black Diamond İniş Emniyet Alma Malzemeleri
  6. Climbing Technology İniş Emniyet Alma Malzemeleri
  7. DMM İniş Emniyet Alma Malzemeleri
  8. Hse Market İniş Emniyet Alma Malzemeleri
  9. Msr İniş Emniyet Alma Malzemeleri
  10. Pass İniş Emniyet Alma Malzemeleri
  11. Petzl İniş Emniyet Alma Malzemeleri
  12. Salewa İniş Emniyet Alma Malzemeleri
 5. Beden
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Renk A-Z
 8. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/60001186/60001192/60001196
Başa dön