İniş ve Emniyet Alma Malzemeleri

Tırmanış sırasında hem işinizi kolaylaştıran hem de güvenliğinizi sağlayan iniş ve emniyet alma ürünleri, iniş ve emniyet alma malzemeleri kategorisinde sizleri bekliyor. Bu kategoride tırmanış sırasında kayadaki çatlaklara yerleştirilip saplarına karabina takmanıza izin veren, çekiç kullanımı gerektirmeyen takozlar ve yaylı takozlar, ipte ilerlerken tek yönde hareket etmenizi sağlayan, diğer yöne kilitlenerek sizi düşmelere karşı koruyan el, ayak ve göğüs jumarları, gerdirilen statik ip üzerinde sporcuya hareket kolaylığı sağlayan plastik ve çelik gibi farklı malzemelerden üretilmiş makara çeşitleri, emniyet almak ve iniş yapmak için en temel aletlerden olan, ipi daha kontrollü kullanmanıza imkan sağlayan sekizliler, kulaklı sekizliler ve farklı amaçlar için kullanılabilen hafif metal bağlantı malzemeleri olan karabinaları bulabilirsiniz.
Hepsiburada.com’un tırmanış ürünleri sadece iniş ve emniyet alma malzemeleri ile sınırlı değil. Türkiye’nin en büyük ve en geniş ürün yelpazesine sahip e-ticaret sitesi hepsiburada.com’un tırmanış kategorisinde ekspres setlerden kazmalara, kasklardan emniyet kemerlerine, buz vidalarından batonlara kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm tırmanış malzemelerine bir tıkla ulaşabilirsiniz.
Siz de güvenli bir tırmanış için iniş ve emniyet alma malzemesine ihtiyaç duyuyorsanız, müşterilerine hem ürün ve marka çeşitliliği hem de garantili ve hızlı kargo avantajlarını bir arada sunan hepsiburada.com’un iniş ve emniyet alma malzemeleri kategorisini ziyaret etmeden sakın karar vermeyin.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İniş Malzemeleri

147 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 48 / 147 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?