Kaliteli yapıları ve benzersiz tasarımları ile dikkat çeken Jumbo yemek takımları, mutfaklarınıza şık bir dokunuş yapmaya hazırlanıyor. Yemek masalarına estetik ve zarif görüntü katacak olan ürünler, misafirlerinizi eksiksiz bir sunumla karşılamanıza yardım ediyor. Farklı boyutlarda ve parça sayılarında hazırlanmış olan Jumbo yemek takımı setleri, birbirinden şık görüntüleri ile de çeşitlilik gösteriyor. Misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak isteyenlerin tercihleri arasında yer alan yemek takımları, kendiniz için de benzersiz sofralar kurmanıza imkân tanıyor. Şık ve gösterişli modeller mutfak mobilyaları ile uyumlu bir görüntü sergilerken, sade ve düz modeller yemeklerin ön plana çıkmasına katkıda bulunuyor.

Kaliteli ve Şık Jumbo Yemek Takımları

Farklı boyutlarda ve parça sayıları ile hazırlanmış olan Jumbo yemek setleri, hem kalabalık aileler hem de çekirdek aileler için çeşitli seçenekler sunuyor. 24 parça, 40 parça, 60 parça veya 64 parça gibi farklı parça sayılarından oluşan ürünler, kullanım alanınıza ve aile yapınıza göre ideal seçenekler sağlıyor. Beyaz, lacivert ya da mavi tonları kullanılmış olan yemek takımları, yemek masanıza ve mutfağınız ile benzersiz bir ahenk oluşturmanıza ve misafirlerinize görsel şölenler hazırlamanıza yardımcı oluyor. Yuvarlak hatlar ile hazırlanmış ürünler geniş sofralarda tercih edilirken, kare ve dikdörtgen seçenekler daha dar alanlarda daha fazla yer sağlamak için kullanılabiliyor. Desenli seçenekler, çiçek desenleri ve kaliteli çizgileri sayesinde sofranıza bahar esintisi ya da şık bir görsellik katarken, düz ve sade modeller minimalist ve estetik bir dekorasyon seçeneği oluşturuyor.

Birbirinden Estetik Yemek Takımı Modelleri

Mutfağınızın görüntüsünü değiştirecek, yemek masanıza estetik bir dokunuş yapacak olan Jumbo yemek takımları, birbirinden farklı parçalardan oluşuyor. Yemek tabağı, pasta tabağı, oval tabak ve çorba tabağı içeren modeller misafirlerinizi eksizsiz bir şekilde ağırlayabilmenize yardım ediyor. Tuzluk, baharatlık, kürdanlık ve biberlik içeren yemek takımları, sofrada ihtiyacınız olan her şeyi bir arada sunuyor. Görüntüsü ile göz kamaştıran Jumbo yemek takımları, kullanım kolaylığı ile de dikkat çekiyor. Kaliteli seramik malzemeden tasarlanmış olan ürünler, kolay yıpranmayan, aşınmayan ve çizilmeyen yapıları ile uzun süreli kullanımlarda dahi ilk günkü şıklığını koruyor. Sağlam ve dayanıklı malzeme yapısı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sağlayan ürünler, bu özelliği ile ekonomik bir seçenek olarak sunuluyor. Birbirinden farklı kullanım amaçlarına sahip tabaklar tek başına kullanılabilirken, set halinde de benzersiz bir görsellik sağlıyor.

Jumbo Yemek Takımı Fiyatları

Estetik ve benzersiz çizgiler ile tasarlanmış Jumbo yemek takımı modelleri; boyutlarına, parça sayısına, kaç kişilik olduğuna ve yapısına göre fiyat farklılığı gösteriyor. Küçük aileler için tasarlanmış 6 kişilik seçenekler çekirdek ailenin tüm ihtiyaçlarını karşılarken, fiyat konusunda da ideal bir durumda bulunuyor. Daha geniş aileler ve kalabalık misafir sevenler için tasarlanmış 9 ve 12 kişilik setler, hem fiyat konusunda hem de kullanım ve verimlilik konusunda benzersiz bir ürün seçeneği oluşturuyor. Şık tasarımları sayesinde yemek masasının görüntüsünü tamamen değiştirecek ürünler, kullanışlı yapıları ile de yemeklerinizi daha keyifli ve eğlenceli hale getiriyor. Makinede yıkamaya uygun olan yapıları ile hijyenik ve temiz kullanım sağlayan Jumbo yemek takımları;

  • Yemek masalarına benzersiz bir dokunuş yaparak misafirlerinizi eksiksiz bir şekilde ağırlamanıza imkân tanıyor.
  • Çukur tabak, servis tabağı, oval tabak, tatlı tabağı ve çorba tabağı gibi farklı kullanım alanlarına sahip tabak seçenekleri içeriyor.
  • Kaliteli malzeme yapıları sayesinde hem uzun süreli hem de uzun ömürlü kullanımlarda sorunsuz bir deneyim sağlıyor. 
  • Güçlü ve dayanıklı yapıları ile kolay aşınmıyor ya da yıpranmıyor.
  • Kare, yuvarlak ya da dikdörtgen gibi farklı yapılarda bulunuyor.
  • Desenli, yaldızlı, çizgili ya da sade modelleri ile her türlü mutfak ve yemek masası dekorasyonuna göre çeşitlilik gösteriyor.
  • Farklı fiyat seçenekleri ile konuklarını en iyi şekilde ağırlamak isteyenleri bekliyor. 
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Jumbo Yemek Takımları

57 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Kişi Sayısı
Toplam 36 / 57 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?