Dünyaca ünlü Japon modacı Kenzo Takada tarafından Fransa'da yaratılan Kenzo markası her ne kadar bir giyim markası olarak ünlenmişse de bugün dünyanın en çok beğenilen ve en çok kullanılan parfüm markalarından birisi olarak da biliniyor. Japonya'nın ve Uzak Doğu'nun mistik havasını parfümlerine de yansıtan Kenzo bu anlamda bir yeniliğe imza atarak Uzak Doğu'nun gizemli dünyasını ilk kez parfüm şişelerinin içine saklamış oluyor.

Kenzo Erkek Parfüm Çeşitleri

Uzak Doğu'nun rayihaları ile harmanlanan Kenzo erkek parfüm çeşitleri insanda gizemli bir yolculuğa çıkmış hissi uyandırıyor. Kakule, kişniş ve bergamot notaları ile açılan Kenzo'nun kalbinde çiçeksi aromalar yer alıyor. Tolu balsamı, labdanum ve sedir notalarının yer aldığı dip notası ile tazelik ve enerji veren bir etki yaratıyor. Uzak Doğu'nun taze baharatları ile harmanlanan Kenzo'nun egzotik parfümleri teninizde bıraktığı ferahlıkla eşi benzeri olmayan bir esinti yaratıyor. Gecenin koynunda bir gerdanlık gibi parlayan şehir ışıklarını temsil ediyor.

Açılış notasında nilüfer ile sizi karşılayan, kalbinde sedir ve frezyaya yer veren Kenzo dip notasında vanilya ile harmanlanınca ortaya gün doğumunu ve gün batımını temsil eden eşsiz bir parfüm çıkıyor. Gizemli ve egzotik aromaları, taze çiçek notalarıyla birleştiren Kenzo sizi Uzak Doğu'nun esrarengiz dünyasına götürüyor. Limon, bergamot ve tarçın ile merhaba diyen; muskat, karanfil, amber, kakule ve mateye kalbinde yer veren; vetiver, sedir, sandal ağacı ve benzoin ile veda eden Kenzo erkek parfüm çeşitleri vahşi doğanın kalbinde gizemli ve heyecan dolu bir macerayı sembolize ediyor.

Saflığın ve tazeliğin sembolü sudan ilham alan Kenzo erkek parfüm çeşitleri zencefil, greyfurt ve acı portakal notaları ile sizi karşılıyor. Orta notasında lavanta ile devam edip çam, sedir ve vetiver notaları ile son bulan Kenzo parfümleri şıklığın ve ferahlığın adresi oluyor. Açılış notalarında limon ve zencefil notaları bulunan Kenzo parfümleri erkeğin huzur veren rahatlığına vurgu yapıyor. Orta notasında yer alan elemi reçinesi ve kişniş derin duyguları ve dürtüleri harekete geçiriyor. Tonka fasulyesi, labdanum, vetiver ve sedir dip notaları ile de büyülü bir dünyanın kapılarını açıyor.

Fesleğen ve nanenin üst notalarında yer aldığı, ilhamını doğanın gücünden alan Kenzo erkek parfüm çeşitleri orta notasındaki biber, sedir ve vetiver ile teninizde toprağın enerjisini ve tazeliğini hissettiriyor. İlhamını okyanuslardan alan Kenzo parfümleri taşıdığı akuatik aromalar ile ferahlığı ve tazeliği ile teninize yavaş yavaş işliyor. Özgürlüğüne ve rahatlığına düşkün erkeğin çekici kokusu adaçayı, mahogani, limon, hindistan cevizi, şeftali, balsam ve gül gibi notalardan oluşuyor.

Kenzo Erkek Parfüm Fiyatları

Kenzo, toprağın enerjisini, rahatlığı, özgürlüğü ve Uzak Doğu'nun gizemli dünyasını yansıtan kokularının yanı sıra bunları kendine has özel tasarım şişeleri ile de vurgulamayı başarıyor. Her şişede farklı bir duyguya vurgu yapan Kenzo erkek parfüm fiyatları ile de dikkat çekiyor. Dünyanın en beğenilen kokuları arasında yer alan parfümlerini kullanıcının beğenisine sunan Kenzo fiyat politikasını belirlerken daima müşteri beklentilerini öncelik alıyor.

Genellikle 50, 60 ve 100 mililitrelik özel şişelerde kullanıcısının beğenisine sunulan Kenzo erkek parfüm fiyatları EDP ve EDT formatlarına göre de değişiklik gösterebiliyor. EDP yani eau de parfüm olarak adlandırılan ve yüzde on ile yüzde yirmi esans yoğunluğuna sahip olan parfüm çeşitleri EDT yani eau de toilette olarak adlandırılan ve esans yoğunluğu en az yüzde dört, en çok yüzde on olan parfüm çeşitlerine göre daha pahalı olabiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kenzo Erkek Parfümü

13 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik
Kozmetik
Parfüm
Parfüm
Erkek Parfüm
Erkek Parfüm
Setler
Setler
Parfüm
Parfüm
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Parfüm Türü
Toplam 13 / 13 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/341406/32010683/kenzo