Korkmaz markası size mutfağınızda ve sofranızda kullanacağınız dayanıklı ve sağlıklı ürünler sunuyor. Mutfak ürünleri tencereden küçük ev aletlerine, teraziden rendeye kadar mutfakta gerekli tüm gereçleri kapsıyor. Sofra ürünleri ise çay kahve, çatal bıçak, cam bardak ve porselen takımlarını içeriyor. Korkmaz markası her gün yeni tasarımları ile alıcılarının karşısına geniş seçeneklerle çıkıyor.

Korkmaz Kahvaltı Takımı Modelleri

Evlilik hazırlığı yapanlar veya kahvaltı takımını yenilemeyi düşünenler için Korkmaz kahvaltı takımı modelleri geniş ürün yelpazesi ile sınırsız sayıda seçenek sunuyor. Geleneksel modellerden modern olanlara, çiçek desenli modellerinden geometrik desenli dokulara pek çok tarzda kahvaltı takımı farklı zevklere hitap ediyor.

Modern tasarımlı bir kahvaltı takımı tercihi için tabak takımları daha köşeli ve geometrik desenli modelleri ile karşınıza çıkıyor. Köşeli modeller modern bir hava katarken geometrik desenler masadaki şıklığın bir tamamlayıcısı oluyor. Sade modeller ise modası geçmeyen klasik bir masa yaratıyor. Geleneksel modeller olarak görülen yuvarlak tabak takımları bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliği ile de kullanım kolaylığı sağlıyor. Daha geleneksel bir masa için şıklığını ve sıcaklığını hiçbir zaman kaybetmeyen çiçek desenli Korkmaz kahvaltı takımı modelleri ile hazırlık yapabilirsiniz. Evinize baharı getirecek çiçek desenli takımları renk zevkinize göre geniş bir yelpaze içinden seçebilirsiniz.

Korkmaz kahvaltı takımı modelleri kullanıcılarına ihtiyaçlarına göre parça sayısı seçme imkanı sunuyor. 28, 30, 36 ve 42 parçadan oluşan takımlar kullanıcıların beklentilerini karşılayan bir takım almalarına yardımcı oluyor. Bu parçalarda da değişik renk ve desenler sunuluyor.

Korkmaz kahvaltı takımı modellerini bulaşık makinesi ve mikrodalga fırında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı yapısı sıcaklığa karşı oldukça dayanıklı olan Korkmaz kahvaltı takımı modelleri kullanım için elverişli özellikler gösteriyor. Porselen olduğu için mikrodalga ve bulaşık makinesinde hiçbir deformasyona uğramıyor ve uzun yıllar kullanabilmenizi sağlıyor. Bazı yemek kapları yiyeceklere kaplardan kimyasal madde geçişi sağlarken porselen ürünler bunu engelliyor. Böylece yiyeceklerinizi gönül rahatlığı ile porselen ürünlerde tüketebilme olanağı sunuyor.

Korkmaz Kahvaltı Takımı Fiyatları

Korkmaz kahvaltı takımı fiyatları her bütçeden alıcıya sesleniyor. Her aileye uygun fiyat seçenekleri sunarken 6 kişilik takımlarda 28, 30, 36 ve 42 parçadan oluşan ürünleri piyasaya sürüyor.

28 parçadan oluşan takımlar 6 adet kahvaltı tabağı, 6 adet çay fincanı, 6 adet çay tabağı, 4 adet reçellik, 2 adet kayık tabak, 2 adet tuzluk, biberlik ve 2 adet şekerlikten oluşuyor ve çok parçalı takımlardan daha ucuz fiyatlarla alıcılarla buluşuyor. Kullanıcılar daha çok günlük kullanım için 28 parça kahvaltı takımını satın alıyor.

36 parça takımlar ise ek olarak 6 servis tabağı, 6 adet yumurtalık ve 1 adet demlik içeriyor ve fiyatını biraz daha yüksek tutuyor. Kullanıcılar demlik ve yumurtalık ürünlerine de sahip olmak isterlerse seçimlerini 36 parçadan yana kullanıyor. Porselen demlik parçası güzel bir çay keyfi sunduğu için demlikli kahvaltı takımları büyük rağbet görüyor.

42 parçadan oluşan Korkmaz kahvaltı takımı fiyatları ise modellere göre değişiklik gösteriyor. 36 parçaya ek olarak 6 adet tatlı tabağı bulunduruyor. 42 parça kahvaltı takımı beğendiğiniz desendeki tabaklarla misafirlerinize aynı zamanda tatlı ikram etmenize de fırsat sağlıyor. Ayrıca tatlı tabakları sadece kahvaltıda değil, akşam yemeğinden sonra ikram edilen tatlılarda da kullanma seçeneği sunduğu için tercih sebebi oluyor.

Korkmaz kahvaltı takımı fiyatları ihtiyaçlarınıza uygun seçenekler sunuyor. Korkmaz markası sağladığı güvence ile kahvaltı takımlarını uzun yıllar rahatlıkla kullanacağınızı garanti ediyor.

Korkmaz Kahvaltı Takımları

25 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Korkmaz
  2. Schafer
  3. Kütahya Porselen
  4. Emsan
  5. Pierre Cardin
  6. Bambum
  7. Paşabahçe
  8. Karaca
  9. Keramika
  10. Tantitoni
  11. Taç
  12. Güral Porselen
  13. Aryıldız
  14. Neva
  15. Esse
  16. Biev
  17. Kosova
  18. Refikadan
  19. Lav
  20. Thanx Co
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Satıcı A-Z
 • Marka Korkmaz
DSACategoryId/2147483637/22500/17008153
BAŞA DÖN