Kahvaltı Takımları

Yeni bir güne "Merhaba" demenin en güzel yoludur kahvaltı. Ailenizle, dostlarınızla ve sevdiklerinizle yaptığınız bir sabah kahvaltısı ile güne neşeli ve dinç başlarsınız. Masanızda güzel ve şık bir kahvaltı takımı varsa, kahvaltının kesinlikle mutlulukla bir ilgisi vardır. Noble Life, Mukko Home, Kütahya Porselen gibi birçok seçkin markanın kahvaltı takımları arasından seçim yaparak, günün en önemli öğününü çok keyifli hale getirebilirsiniz.

Kahvaltı Takımları Ve Modelleri

Kahvaltı takımlarının üretim materyaline, kullanım amacına, parça sayısına ve tasarımlarına göre birçok modeli bulunur. Bambu, seramik, plastik ya da porselen gibi farklı malzemelerden üretilmiş olan setler, kaliteli ve dayanıklı materyalleri sayesinde uzun ömürlüdür. 4’lü setlerden çok parçalı setlere kadar, farklı kahvaltı takımı modelleri mevcuttur.

Baton, dikdörtgen ya da daire şeklindeki kapaklı kahvaltı servis setleri, sabit ya da dönerli bir stand üzerine yerleştirilen servis tabağından oluşur. Kahvaltı tabağı birden fazla bölmeden ya da birbirinden bağımsız kaselerden de oluşabilir. Her bir kasenin üzerinde ayrı kapak olabileceği gibi tek kapaklı setler de mevcuttur. 3, 4 ya da 6 parçadan oluşan reçellik setleri, kayık ya da farklı şekillerdeki zeytinlik setleri ve çok parçalı kaseler de kahvaltılar için tercih edilebilir.

Çok parçalı kahvaltı takımları, şık masaların vazgeçilmezidir. Büyük ve küçük servis tabakları, fincan, yumurtalık, şekerlik, çay demliği, tuzluk, biberlik, suluk, servis tepsisi ve kaseler gibi birçok parçadan oluşan kahvaltı takımları, görsel bir bütünlük oluşturur. Geometrik desenli, çiçekli ya da temalı bir set göze hitap ederken, köşeli ya da yuvarlak hatları olan bir takım sofralara zarafet getirir.

Kahvaltı Takımı Nasıl Kullanılır?

Kullanım kolaylığı açısından sıklıkla tercih edilen ürünlerin başında gelen kapaklı setler, zeytin, peynir gibi kahvaltılıkları servis etmek için uygundur. Tepsisi sayesinde tek seferde dolaptan çıkarılır ve kapağı kaldırılarak kolayca servise hazır hale getirilir. Masanın ortasında konumlandırılarak herkesin kahvaltılıklara erişimi sağlanır.

Demlikten fincana, servis tabağından tuzluğa birden fazla parçası olan takımlar, bir kahvaltı sofrasında gereken her parçaya sahiptir. Tek bir takım ile kahvaltı servisi için ihtiyacınız olan tüm parçalara sahip olur, başka bir servis tabağına ihtiyaç duymazsınız. Özellikle misafirlerin ağırlandığı kahvaltıların favorisi olan takımlar, her parçanın birbirine uyumu sayesinde sofraya şıklık kazandırır.

Birden fazla parçadan oluşan reçellikleri kahvaltı sofrasında kullanabileceğiniz gibi, akşam yemeklerinde sosluk olarak da kullanabilirsiniz. Zeytinlikler ve kaseler de aynı şekilde meze servisi ya da öğle arası atıştırmalıkları için rahatlıkla kullanılabilir.

Kahvaltı Takımı Nasıl Olmalı?

Kahvaltı setlerinde kullanışlılık önemlidir. Tüm parçaların olduğu bir seti, ailenizle yaptığınız kahvaltılarda, misafirlerinizi ağırladığınız Pazar sofralarında, dostlarınızla sohbet ettiğiniz beş çaylarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eksiksiz bir takım hem kullanışlıdır hem de görsel olarak şık bir sunum yapmanıza olanak sağlar. 4 ya da 6 parçalı setler de mutfaklarda sıklıkla kullanılan parçalardır. Kapaklı servis setleri seçerken buzdolabınızın ve masalarınızın büyüklüğüne göre seçim yapabilirsiniz. Şık tasarımları ile dikkat çeken kayık zeytinlikleri, reçellikleri, balık şeklindeki tabakları kombinleyerek zevkinize göre sunumlar yaratabilirsiniz.

Her sabah kahvaltı sofranızı süsleyecek olan bir takımda desen seçimi de önem taşır. Cıvıl cıvıl renkler, aşk temalı tasarımlar, rengarenk çiçekler çok popülerdir. Kahvaltınıza romantik bir hava katmak için aşk temalı setleri tercih edebilirsiniz. Kırmızı, pembe ya da mor renklerin hakim olduğu bir takım ise sofralarınızı canlandıracaktır. Çiçeklerin hakim olduğu kahvaltı takımları ile masanıza çiçek açtırabilirsiniz.

Kahvaltı takımı seçerken bütçenizi de göz önünde bulundurmalısınız. Bu kategoride 10 TL’den 700 TL’ye uzanan fiyat seçenekleri arasından, bütçenize ve ihtiyacınıza uygun ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca sitemizde yemek takımları da bulabiliyorsunuz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Kahvaltı Takımları

6 Kişilik
12 Kişilik
4 Kişilik
1 Kişilik
2 Kişilik
8 Kişilik
7 Kişilik
9 Kişilik
Yuvarlak
Kare
Dikdörtgen
Elips
Kalp
Üçgen
Porselen
Seramik
Bone China
Bambu
Cam
Plastik
Melamin
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 1572 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80667016/17008153