Kahvaltı Takımları

Kahvaltı Takımları

Kahvaltı, günün en önemli öğünlerinden bir tanesidir. Kahvaltıyı tek başınıza yapıyor olsanız bile size diğer öğünlere göre ekstra bir zevk verir. Kahvaltı ile güne başladığınız zaman o gün kendinizi ekstra bir enerjik hissedebilirsiniz. Kahvaltı, özellikle kalabalık ile yapıldığı takdirde kişilere ekstra zevk verir. Kalabalık, şık sofralarda sevdikleriniz ile birlikte mükemmel bir organizasyon planlayabilirsiniz. Kahvaltının bu denli kişilere katmış olduğu güzellik neticesinde sofralarda artık daha fazla renklenmeye başlandı. Eski dönemlerde klasikleşen sade modeller rafa kaldırılırken artık daha renkli ürünlerin yer aldığı, çiçekli tabakların havada uçuştuğu, renkli bardaklar ile canlılık kazanan sofralar hazırlanmaya başlandı. Kahvaltı yapmayı çok seven insanlar hafta sonunun gelmesini iple çekerler. Özenle hazırlanan sofralarda sevdikleriniz ile birlikte neşeyle edilen sohbetlerin yerini hiçbir anda yakalayamazsınız. Kahvaltılara bu denli verilen önemden dolayı piyasa üzerinde birbirinden farklı modeller ile takım halinde kahvaltı takımları satışa sunuluyor. Herkesin beğenisine hitap edecek çeşitli modelleri ile tercih edebileceğiniz kahvaltı takımları ile sizler de sofralarınızın daha renkli bir hal almasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kahvaltı takımları için ister 4 kişilik kahvaltı takımları, ister 8 kişilik kahvaltı takımları, isterseniz de 2 kişilik kahvaltı takımlarını kendi ihtiyacınıza yönelik olarak satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kahvaltı takımlarının model ve cinsleri de değişkenlik gösterebilmektedir. Herkesin bütçesine uygun olan ürünleri bulabileceği çeşitli ürünler mevcuttur. Öncelik olarak kahvaltı takımlarında seramik, cam, porselen gibi birçok çeşidi söz konusudur. Sizler kahvaltı takımları satın almadan önce ürünün cinsini incelemenizde fayda vardır. Bu ürün cinslerinin her birinin farklı özelliği söz konusudur.

Kahvaltı Takımı Ürün Çeşitleri Hakkında Bilgiler

Kahvaltı takımları 1.000’i aşkın model ve desenleri ile kahvaltı severlerin gözdesidir. Kahvaltı yapmaya düşkün olan insanlar her gün özenle kendine kahvaltı masası hazırlayarak günlerinin daha güzel geçmesine fırsat tanırlar. Sizler de kahvaltı yapmayı seviyor ve kendinizi şımartmak istiyorsanız kendinize özel muhteşem bir kahvaltı masası kurabilirsiniz. Kahvaltı takımları sofranın modern ve şık görünmesinde en önemli etkenlerin başında geliyor. Bu nedenle sahip olduğunuz bir kahvaltı takımı yoksa kendi bütçenize ve zevkinize göre bir kahvaltı takımı bulabilirsiniz. Kahvaltı takımlarının seramik, cam, porselen gibi çeşitlerinin bulunması nedeniyle hangi ürünü temin edeceğinize karar veremiyorsanız bu çeşitler hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Kahvaltı takımı ürün çeşitleri şu şekildedir;

Seramik Kahvaltı Takımları

Yemek takımlarında, kahve yanı ürünlerinde, salata tabaklarında, fincan takımlarında ve kahvaltı takımları gibi birçok mutfak ürünlerinde kullanılan seramik mutfakların vazgeçilmez ürünleri arasında yer alıyor. Hemen hemen her evde mutlaka seramik bir ürüne rastlamak mümkündür. Seramik, genel olarak kil ve toprağın birleşiminden oluşan ürünlerdir. Kil ve toprak birleştirilir ve hangi şekil verilecekse şekil verilir ve yüksek sıcaklıktaki fırınlarda pişirilir. Pişirilen ürünler sağlığa zararlı olmayan boyalar ile boyanarak istenilen ürün kolaylıkla oluşturulur. Tamamen el emeği olan seramikler mutfaklarda sık rastlanan ürünlerdir. Geniş ürün ağına sahip olan seramikleri kahvaltı takımlarında tercih ederek kullanabilirsiniz. Seramiklerde herhangi bir çatlak ve benzeri durum olmadığı takdirde insan sağlığına zarar verecek herhangi bir madde bulunmaz.

Seramik ürünlerinizde gerek bulaşık makinasında yıkanmasından, gerek tabakların sert bir şekilde zemin üzerinde bırakılmasından gerekse de farklı nedenlerden kaynaklı olarak kahvaltı takımlarında çatlama durumları söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda çatlayan tabakların gıda ile temasını bırakmanız gerekir. Bu durum porselen ve benzeri ürünler için de geçerlidir. Seramik kahvaltı takımlarının birbirinden güzel modellerine bakarak dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Seramik kahvaltı takımlarının pembe, mor, yeşil, kırmızı, siyah, çiçekli, sade birçok modeli mevcuttur. Bu modeller arasında sizlere uygun olanları seçebilirsiniz.

Cam Kahvaltı Takımları

Cam maddesi bilindiği üzere insan sağlığı açısından en zararsız olan maddedir. Bu nedenle özellikle gıda ile temas edilen tüm noktalarda cam ürünlere ekstra yer verilmektedir. Aynı zamanda sade bir yaşam tarzını benimseyen insanlar için cam ürünlerin ayrı bir önem ve değeri vardır. Cam materyalinden üretilen ürünler, sofranıza ekstra şıklık ve zarafet katacaktır. Öncelik olarak sade ve şık ürünleri talep eden insanların ilk olarak baktığı kahvaltı takımları arasında cam ilk sırada yer alıyor. Renk bakımından zengin bir renk ağına sahip olan cam kahvaltı takımları istek ve arzunuza göre kolaylıkla bulunabilen bir üründür. Kahvaltı sofranız için kahvaltı takımları arasında cam ürünleri tercih ettiyseniz farklı renkte olan ürünleri de bir arada kullanabilme şansınız mevcuttur. 

Cam kahvaltı takımları renk olarak mor, sade, bambu detaylı, açık pembe gibi birçok model ve rengi söz konusudur. Sizler de kendi tarzınıza uygun olan cam kahvaltı takımlarını bularak tercih edebilirsiniz.

Porselen Kahvaltı Takımları

Kahvaltı takımları arasında en çok tercih edilen ürün çeşitleri arasında porselen ürünler yer alıyor. Yapı olarak insan sağlığına herhangi bir zararı olmayan porselen kahvaltı takımları birbirinden farklı renk ve model çeşitleri ile kahvaltı sofralarının vazgeçilmez ürünüdür. Porselen seramik ailesinin bir üyesi olsa da yapımı ve hammaddesi farklı maddelerden oluşur. Öncelikle, porselen tamamen doğal kaynaklı bileşenlerden oluşur. Renginin beyazlığını herhangi bir boya materyalinden değil, tamamen kendi doğal bileşeninden alır. Işık geçirgenliğine sahip bir madde olmasından dolayı insan sağlığına da zararlı değildir. Kahvaltı takımları, yemek takımları, ev aksesuarları gibi birçok alanda yaygın kullanıma sahip olan porselenler mutfaklar için ayrı bir öneme sahiptir. Bin bir çeşit kahvaltı takımı modelleri bulunan kahvaltı takımları porselen ürünler ile sizler de sofralarınıza farklılık katabilirsiniz.

Kahvaltı Takımları Modelleri

Kahvaltı takımları modelleri zengin ürün çeşitliliği ile herkese hitap etmeyi başaran bir sektördür. 7’den 70’e herkesin severek kullandığı kahvaltı takımlarının modelleri ise şu şekildedir;

6 Kişilik Kahvaltı Takımları

Kahvaltı takımı modelleri içerisine 6 kişilik kahvaltı takımları en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Kalabalık gelen misafirler için kullanıma uygun yapıda olan bu kahvaltı takımlarını yeni evlenirken set şeklinde temin ederek satın alabilirsiniz. 

6 kişilik kahvaltı takımlarında model bakımından renkli model severler için çiçekli modeller mevcuttur. Bu çiçeklerin renkleri genel olarak pembe tonlarından meydana gelerek kahvaltı takımına ekstra bir şıklık katar. Son dönemlerde sıklıkla tercih edilen bir diğer model ise kelebekli modellerdir. Oldukça şirin bir görünüme sahip olan kelebek model kahvaltı takımları, kahvaltı sofralarında en çok karşılaşılan modellerdir. Sizler sadelikten hoşlanıyorsanız daha sade modelleri tercih edebilirsiniz. Asimetrik düz beyaz model kahvaltı takımları, sofranızın modern bir görünüm kazandırılmasını sağlıyor. Asimetrik düz sade kahvaltı takımları mikrodalga fırınlarda kullanıma uygun olarak tasarlanıyor. Bu özelliği ile çok çeşitli kullanıma sahip olan bu kahvaltı takımlarını dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. 

6 Kişilik Kahvaltı Takımları İçerisinde Hangi Ürünler Bulunur?

Kahvaltı takımı 6 kişilik temin edildiğinde içerisinde birçok ürün mevcuttur. Set olarak kahvaltı takımı satın aldığınız takdirde kahvaltı için ekstra herhangi bir ürün almanıza gerek kalmaz. Kahvaltı takımları içerisinde bulunan ürünler şu şekildedir;

6 adet servis tabağı 

6 adet çay bardağı

6 adet çay tabağı 

4 adet reçel tabağı

122 adet 15 cm peynir tabağı 

2 adet zeytin tabağı

12 Kişilik Kahvaltı Takımları

Kahvaltı takımları 12 kişilik olarak tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden bir tanesi sofraların kalabalık olmasıdır. Sizler de kalabalık sofralarınızda şıklığın her daim ön planda olmasını isterseniz 12 kişilik kahvaltı takımı modellerine bakarak tercih edebilirsiniz. 12 kişilik kahvaltı takımları içerisinde bulunan ürünler diğer takımlara göre hem daha fazla hem de farklı alanlarda kullanıma uygun olan ürünlerdir. Model bakımından da birçok kişi tarafından tercih edilmesinden dolayı tarzınıza göre istediğiniz modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. 12 kişilik kahvaltı takımları arasında hem her renge uyan hem de modern tasarımları ile birçok kişinin tercih ettiği model olan mermer desen kahvaltı takımları 12 kişilik kahvaltı takımı olarak satışa sunuluyor. Siyah ve beyaz renklerin hakim olduğu bu modelde dilerseniz farklı renklerde kombin yaparak kullanabilirsiniz. Farklı renge uyum sağlayan yapısı olmasından dolayı sofranızı isterseniz renkli peçete ile isterseniz de renkli bardaklar ile farklılaştırabilirsiniz. Mozaik desenli kahvaltı takımları sofraya ayrı bir hava katan ve görünüm olarak ağır duran bir modeldir. Renk olarak genellikle lacivert, mavi ve koyu yeşil olarak üretilen mozaik desen kahvaltı takımları kafe ve restoranlarda da sıklıkla kullanılıyor. Sizler de alışagelmiş modeller dışında daha farklı bir model tercih etmek isterseniz mozaik desenli kahvaltı takımlarını tercih edebilirsiniz.

12 Kişilik Kahvaltı Takımları İçerisinde Bulunan Ürünler Nelerdir?

12 kişilik kahvaltı setleri 40 parça üründen oluşmaktadır. Kahvaltı masasında ihtiyacınız olan her ününün yer aldığı bu setin içerisinde şu ürünler bulunuyor;

12 adet tercih ettiğiniz model ve desene göre servis tabağı

12 adet pasta tabağı

4 adet kayık tabak

4 adet reçellik

2 adet ekstra kayık tabak

6 adet kahvaltılık set içeriğinde yer alıyor. Dilerseniz bu kahvaltı takımı içerisinde yer alan ürünleri kahvaltı dışında da kullanabilirsiniz. 

4 Kişilik Kahvaltı Takımları

Kahvaltı takımları artık herkesin isteğine göre tasarlanarak üretiliyor. Özellikle kahvaltı takımlarını 6 kişilik, 8 kişilik ya da 12 kişilik tercih etmek istemeyen inşalar 4 kişilik kahvaltı takımları tercih ediyor. Ürün içeriği az olsa da içerisinde bulunan diğer malzemeler neticesinde bir kahvaltıda ihtiyacınız olan tüm ürünleri sizlere sunuyor. Sizler de az, öz ancak şık bir sofra yaratmak için 4 kişilik kahvaltı takımları tercih edebilirsiniz. Kahvaltı setleri herkese hitap eden bir ürün olmasından dolayı kaç kişilik alacak alırsanız alın istediğiniz modeli rahatlıkla bulabilme imkanınız vardır. Sevdiklerinize güzel bir sofra hazırlamak için sizler de 4 kişilik kahvaltı takımlarını tercih edebilirsiniz. Model bakımından ister sade ister flamingo figürlü isterseniz de renkli modelleri satın alabilirsiniz.

4 Kişilik Kahvaltı Takımı İçerisinde Bulunan Ürünler Nelerdir?

4 kişilik kahvaltı seti satın almak isteyen insanların en çok merak ettiği konulardan bir tanesi set içeriğinde hangi ürünlerin olup olmadığıdır. 4 kişilik kahvaltı takımı içerisinde bulunan ürünler şu şekildedir;

1 adet 26 cm boyutunda servis tabağı

4 adet pasta tabağı

2 adet reçellik, sosluk takımı

2 adet zeytinlik

2 adet kase

4 adet çay tabağı

4 adet çay bardağı olarak geniş bir ürün ağına sahiptir. Sizler de dilerseniz 4 kişilik ürün tercih ederek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

8 Kişilik Kahvaltı Takımları

Kahvaltı takımları arasında tercih edilen modeller arasında yer alan 8 kişilik kahvaltı takımları çok fazla kalabalık olmayan aileler için uygun bir modeldir. 8 kişilik kahvaltı takımları modelleri diğer kahvaltı takımı modelleri ile hemen hemen aynıdır. Herkesin zevkine uyumlu olacak zengin ürün ağına sahip olan kahvaltı takımlarında kare model kahvaltı takımlarını tercih edebilirsiniz. Görünüm olarak hem şık hem de sofranın daha düzenli görünmesine yardımcı olan bu kahvaltı takımı modeli genel olarak beyaz ve pembe renklerinin bir arada kullanılmasıyla oluşan bir settir. Daha renkli bir ürün isterseniz renkli kahvaltı takımları modellerine bakarak zevkinize göre satın alabilirsiniz.

8 Kişilik Kahvaltı Takımı İçerisinde Bulunan Ürünler Nelerdir?

8 adet tercih ettiğiniz modele göre servis tabağı

8 adet çay tabağı

8 adet çay bardağı

8 adet kahvaltılık tabak

3 adet oval tabak

2 adet zeytinlik

Bazı setlerin içerisinde yer alan 1 adet üç bölmeli tabak ve 1 adet 2 bölmeli tabak mevcuttur. Tercih ettiğiniz modele göre set içerisinde ekstra olarak bu tabaklar da yer alır. 

Cam Kahvaltı Takımları

Cam kahvaltı takımları genel olarak sade bir modelden oluşuyor olsa da son dönemlerde her alanda kullanılan bambum ürünleri ile sofralar artık daha zarif bir hal alıyor. Cam ürünlerin detaylarında yer alan bambumlar masanın daha da renkli olmasını sağladığı gibi tamamen sadelikten uzak daha şık bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Sizler de sade fakat aynı zamanda şık bir görünüm yaratmak isterseniz cam kahvaltı takımları tercih edebilirsiniz.

Kapaklı Kahvaltı Takımları

Kahvaltı takımları kapaklı modelleri özellikle çalışan insanlar için alternatif olan bir üründür. Sürekli olarak kahvaltı hazırlamaya vaktiniz yok ise tercih etmeniz gereken ilk ürün kapaklı kahvaltı takımlarıdır. Cam bir tepsi üzerinde tercih ettiğiniz boyuta göre toplamda 6 ya da 8 parça porselen kapaklı kase bulunur. Bu kaselerin içerisine kahvaltıda sürekli olarak tükettiğiniz ürünleri koyabilirsiniz. Kapaklı olmasından ve boyut olarak buzdolabına uygun olmasından dolayı rahatlıkla kullanılabilir.

Günlük Kahvaltı Takımları

Kahvaltı takımları satın alırken genel olarak misafir için ayrı günlük kullanım için ayrı setler tercih ediliyor. Günlük kullanım için 2 kişilik kahvaltı takımları son dönemlerde revaçta. Günlük kahvaltı takımları için tercih edebileceğiniz modeller şu şekildedir;

Pratik Bölmeli Kahvaltı Takımları

Kullanıcı için ekstra pratik bir model olan bölmeli kahvaltı takımları diğer kahvaltı takımı modellerinden farklıdır. Tabak kısmında bölmeler kendi içerisinde bölümlere ayrılmasından dolayı ekstra servis tabağı tercih etmenize gerek kalmaz. Yerden de tasarruf etmenize imkan tanıyan bu kahvaltı takımlarını ister 2 kişilik isterseniz de 6 kişilik yapabilirsiniz.

Kahvaltı Takımları Fiyatları

Kahvaltı takımları fiyatları trend olan ürünlere, tercih ettiğiniz modele ve satın almayı düşündüğünüz parça sayısına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak kahvaltı takımları geniş bir ürün ağına sahip olmasından dolayı herkesin bütçesine uyumlu olan fiyatlarda istediği kahvaltı takımını kolaylıkla bulabilir. Kendi bütçenize uygun olan kahvaltı takımlarını araştırarak satın alabilirsiniz.

Kahvaltı Takımımda ki Parça Kırıldı Ne Yapabilirim?

Kahvaltı takımınızda yer alan herhangi bir parça kırıldığı takdirde kırılan parçanızı satın aldığınız markadan temin edebilirsiniz. Kırılan parçanız kısa süre içerisinde tarafınıza gönderilecektir.

Kahvaltı Takımlarının Üzerinde Yer Alan Desenler Bulaşık Makinesinde Çıkar mı?

Kahvaltı takımları renkli ve desenli modelleri ile piyasada satışa sunuluyor. Tabakların üzerinde yer alan desenler bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun olarak tasarlanan ürünlerden oluşuyor. Belirli bir ısı seviyesinde kahvaltı takımlarınızı bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

Kahvaltı Takımlarını Parça Parça Olarak Alabilir miyim?

Kahvaltı takımları set halinde satılır bu nedenle parça parça temin edemeyebilirsiniz. Bunun yerine farklı bir modelde tek tek kahvaltı seti oluşturabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kahvaltı Takımları

2354 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Toplam 57 / 2354 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?