Misafirperverlik, Türkiye’yle özdeşleşmiş kavramlardan biridir ve ülkenin dört bir yanında, en yaygın geleneklerden biri olarak yüzyıllardır uygulanır. Evde ağırlanan konuğa ikram edilecek yiyecek içeceğin yanı sıra, sunum için kullanılan kâse, tabak, fincan gibi ürünlerin de nasıl göründüğü, hangi hatlara ve desenlere sahip olduğu büyük önem taşır. 40 yılı aşkın süredir konu porselen olduğunda, Türkiye’de ve dünyada akla gelen en önemli markalardan biri haline gelen Kütahya Porselen’in, her türlü mutfak deseni ve her çeşit göz zevkine uygun yapıdaki yemek takımları sayesinde, misafirlerinize hazırladığınız yiyecek ve içecekleri çok daha büyük bir keyifle sunacaksınız.

Kütahya Porselen Yemek Takımı

Porselen kullanmayı bir zevkten ziyade alışkanlık haline getirmenizi sağlayacak Kütahya Porselen’in, ürettiği tek kişilik yemek takımlarından 12 kişilik yemek takımlarına kadar çok geniş bir ürün yelpazesi bulunur. Dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretilen porselen ürünleri, elde ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Renk ve desenlerinde bozulma yaşanmaması sayesinde edineceğiniz ürünleri uzun yıllar kullanabilir, çocuklarınıza hatıra olarak da bırakabilirsiniz. Yalnızca misafirleriniz geldiğinde değil, günlük öğünlerinizde de zevkle değerlendirebileceğiniz Kütahya Porselen yemek takımları çizilmeye karşı da dayanıklıdır. Seçeceğiniz modellere göre, gündüz ve gece konuk edeceğiniz misafirleriniz için ayrı ayrı takımlar edinebilir, salonunuz ve yemek odanızla uyumlu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Ürünlerinde geçmişten günümüze kültürel motifleri de detaylı bir şekilde işleyen Kütahya Porselen, yemek sonrası Türk kahvesi saatlerinizin de keyifli geçmesini sağlar. Modern tasarımlarla geleneksel çizgilerin ahenkle dans ettiği kimi yemek takımlarına sanat eseri gözüyle bakabilirsiniz. Ayrıca, değerlendireceğiniz yemek takımlarındaki fincanların tutuş hissi, el ergonomisi düşünülerek tasarlandığından dolayı oldukça rahattır.

Kütahya Porselen Yemek Takımı Fiyatları

İhtiyacınıza göre yemek takımları sunan Kütahya Porselen'in yemek takımlarının fiyatları; takımın kaç kişilik olduğuna, takım içerisinde yer alan ürün parça sayılarına ve takımların desen yapılarına göre farklılık arz edebilir. Çocuğunuzun sevebileceği nitelikte, belirli bir tarza yönelik tek kişilik yemek takımlarıyla, 97 parçalı 12 kişilik yemek takımlarının fiyatlarında değişiklikler vardır. 12 kişilik yemek takımlarında parçalar içerisinde farklılık olabilmesinden dolayı, 84, 83 veya 73 parçalı yemek takımlarını da tercih edebilirsiniz.

Sahip olduğunuz yemek takımlarının kimi parçalarını yanlışlıkla kırarsanız veya takımınıza ait yeni parçalar almak isterseniz, Kütahya Porselen’in size sunduğu tek parça alım imkânından yararlanarak bu ihtiyacınızı da kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Tek parça olarak edineceğiniz ürünlerin fiyatları da takım olarak alabileceğiniz ürünlere nazaran farklıdır.

Kütahya Porselen Yemek Takımı Modelleri

İster modern, ister geleneksel bir zevke ve ev düzenine sahip olun, Kütahya Porselen’in geliştirdiği yemek takımlarından biri mutlaka size uygun olacaktır. Nil, İris, Kare Bone, Osmanlı, Leonberg, Fileli, Yuvarlak Bone, Rölyefli, Lindos, Medusa, Corner Collection, Stella, Yasemin ve Zeugma şeklinde 14 ana çeşit ve bu çeşitlerin alt modelleri şeklinde onlarca çeşit yemek takımından birini ya da birkaçını edinebilir, günlük kullanımlarınızda yemek saatlerini ve misafirlerinizi ağırlamayı bambaşka bir keyif haline getirebilirsiniz.

Ev için kullanılan yemek takımlarının yanı sıra, oteller ve restoranlar için de çok sayıda yemek takımı üreten firmanın ürünlerini özel günleriniz için de kullanabilirsiniz. Söz, nişan gibi günler için edinebileceğiniz yemek takımlarında her ihtiyaca göre parça yer aldığı için herhangi bir eksiklik yaşamaksızın bu özel günlerinizi Kütahya Porselen yemek takımlarıyla ölümsüz kılabilirsiniz.

Siz de gereksiniminize göre, yemek odası veya salonunuzla uyumlu desenlere ve tasarımlara sahip yemek takımlarından edinerek yemek saatlerinizin çok daha güzel bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Kütahya Porselen Yemek Takımları

518 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Kütahya Porselen Yemek Takımları
  2. Karaca Yemek Takımları
  3. Güral Porselen Yemek Takımları
  4. Korkmaz Yemek Takımları
  5. Schafer Yemek Takımları
  6. Emsan Yemek Takımları
  7. Pierre Cardin Yemek Takımları
  8. Bambum Yemek Takımları
  9. Paşabahçe Yemek Takımları
  10. Keramika Yemek Takımları
  11. Nehir Yemek Takımları
  12. Hisar Yemek Takımları
  13. Tantitoni Yemek Takımları
  14. Taç Yemek Takımları
  15. Bernardo Yemek Takımları
  16. Aryıldız Yemek Takımları
  17. Neva Yemek Takımları
  18. Biev Yemek Takımları
  19. Madame Coco Yemek Takımları
  20. Kosova Yemek Takımları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Parça Sayısı A-Z
 7. Ürün Rengi A-Z
  1. Beyaz
  2. Krem
  3. Renkli
  4. Altın
  5. Gümüş
  6. Mavi
  7. Siyah
  8. Gri
  9. Kırmızı
  10. Sarı
  11. Yeşil
  12. Turuncu
  13. Bordo
  14. Pembe
  15. Turkuaz
  16. Bej
 8. Kişi Sayısı
  1. 6 Kişilik
  2. 12 Kişilik
  3. 1 Kişilik
  4. 8 Kişilik
 9. Tabak Şekli
  1. Kare
  2. Yuvarlak
 10. Malzeme Türü
  1. Porselen
  2. Bone
  3. Seramik
 11. Tema
  1. Düz / Sade
  2. Desenli
  3. Yaldızlı
  4. Çiçek Desenli
 12. Satıcı A-Z
 • Marka Kütahya Porselen
DSACategoryId/2147483637/22500/80667016/60006075/kutahyaporselen
Başa dön