Yemek takımları, farklı yemek çeşitlerini uygun şekilde servis etmek için özel olarak tasarlanır. Sıvı ve katı özellikli yemeklerde kullanılan farklı tabak seçenekleri yemeğin kolay yenmesi için de avantaj sağlar. Yaşamın devamı için önemli olan gıdaların direkt temasta olduğu bu ürünlerin doğru malzemelerle üretilmesi de oldukça önemlidir. Yemek yemek pek çok kişi için doyurucu olmasının yanı sıra keyifli bir olaydır. Kalitesiz tabaklar, yemekten alınan keyfi bozduğu gibi uzun süreli kullanımlarda da dayanıklı olmaz. Bu noktada yapılan seçimlerin, güvenilir markaların üretimi olması tercih edilir. 50 yılı aşkın süredir üretim yapan Kütahya Porselen kendi alanının önde gelen isimlerinden biri olarak ön plana çıkar. Dünya çapındaki dev pazarlara sunduğu Kütahya Porselen yemek takımı ile adından söz ettirmeyi başarır. Yaptığı kaliteli üretimlerle ülke içindeki ağını sağlamlaştırır. Porselen üzerinde yoğunlaştığı ürünlerinde, tecrübesinin avantajlarını kullanır. Kütahya Porselen uygun yemek takımı üretimi ile kendisini tercih eden kitlelerin genişlemesini hedefler. Böylece, herkesin mutfağına ve sofralarına konuk olmak ister. Yemek takımlarında, özelleştirilmiş tasarımlardan Kütahya Porselen düz yemek takımına dek farklı seçenekler bulunabilir. Yemek takımları gittikçe görsel olarak da tercihleri etkileyen ürünler haline gelir. Günümüzde yemeğin lezzeti kadar sunum şekillerinin de etkileyici olması, bu durumu belirler. Sofralardaki şıklık da kişilerin stil tercihlerine göre oluşur. Klasik tabak modellerinden hoşlanan kişilerin yanı sıra değişiklik isteyenler için Kütahya Porselen dalgalı yemek takımı gibi farklı seçenekler de bulunur. Kütahya Porselen yeni model yemek takımları, tamamen orjinal tasarım özelliklerine sahiptir. Sofra sunumlarına şıklık katmak için ideal ürünlerdir. Bu farklı tarzlara sahip ürünlerden birini tercih ederek siz de sofraların yıldızı haline gelebilirsiniz.

Karakteristik Serilerle Kütahya Porselen Yemek Takımı Tasarımları

Kütahya Porselen, farklı detaylara sahip yemek takımlarını sofraların yıldızları olarak hazırlar. Kütahya Porselen Aura, Tulu, İlay, Oslo, İris yemek takımı gibi farklı ürün serileri bulunur. Her bir seri kendi içinde özelleşen şık ve anlamlı detaylar taşır. Kütahya Porselen İnci yemek takımı seti markanın en bilinen serilerinden biridir. İnci beyazlığının sahip olduğu tasarımlarda yaldızlı ya da desenli ürün grupları bulunur. Bu desenler genellikle tabak kenarlarında konumlansa da otantik desenleri tabağın merkezinde taşıyan İnci Bone Kalipso seçenekleri de vardır. Kütahya Porselen Zümrüt yemek takımı, dekorlu ve dekorsuz seçeneklere sahiptir. Dekorlu seçeneklerde file tasarımı bulunur. Fileli dekorun dalgalı tasarımla göze çarptığı bir başka modelse Milenda serisidir. Tamamen sadelikten yana olan kişiler için de dekorsuz üretimler ideal olur. Kütahya Porselen yemek takımı modellerinin oldukça zengin bir çeşitliliği vardır. Tuvana yemek takımı serisi tasarımında yağmur damlalarından ilham alır. Sadeliği ve doğallığı romantik şıklıkta buluşturan bu seri zarafeti ile sofraların gözdesi olmaya aday durumda bulunur. Farklı felsefelerin ve desenlerin göze çarptığı tasarımlar da bulunur. Bunlara örnek olarak; Zeugma Kintsugi serisi gösterilebilir. Bu seri adını Japon felsefesi Kintsugi’den alır. Felsefedeki kırılmış eşyayı altınla onarma betimlemesi ile kusurlardaki güzelliği ortaya çıkaran düşünce, mavi ve beyazın eşsiz uyumu ile biçimlenir. Serilerin tüm ürünlerinde kendine has kaliteli dokunuşlar bulunur. Bu dokunuşlar, ürünleri spesifik kılar. Kütahya Porselen Lar yemek takımı serisinin Naturaceram ürünlerindeki özelleştirilmiş üretim ile sıradan seramik ürünler gibi sır çatlakları oluşmaz. Ayrıca kurşun ve kadmiyum gibi zararlı maddeler de içermez. Marka, tüm ürünlerinde tasarımlara özenirken, sağlıklı üretim politikasından da vazgeçmez.

Göz Alıcı Renk Skalasına Sahip Kütahya Porselen Takımları

Şık sofralar kurarken yemek tasarımlarını özelleştiren renk seçenekleri vardır. Kişinin kendi zevkine göre takım seçmesine de böylece olanak tanınır. Genellikle Kütahya Porselen tek renk yemek takımı tercihlerine rastlansa da değişen trendler ile siyah ve gri gibi alışılmışın dışında seçenekler de bulunur. Kütahya Porselen yemek takımı renkli seçenekler, modern tasarımları daha da ön plana çıkarır. Tek renk ürün seçeneklerine alternatif olarak renkli desenlere sahip seçenekler de tercih edilebilir. Kütahya Porselen yemek takımı çiçekli desenler, eski zamanlardan beri en sık tercih edilen ürünlerdendir. Farklı çiçek işlemeleri ile zamansız bir duruşa sahiptir. Otantik ya da modern desen tasarımları bulunabilir. Kütahya Porselen yemek takımı yeşil seçenekler son zamanların sık tercih edilen renk seçenekleri arasında yer alır. Düz yeşil tabaklar dışında estetik çizgilerle de birleştirilen Kütahya Porselen yeşil yemek takımı seçim kolaylığı sağlayan çeşitliktedir. Kendi oda ve masa tasarımlarınıza uygun olarak seçim yapabilirsiniz. Markanın tercih ettiği modern detaylar kendini, Kütahya porselen yemek takımı mavi, beyaz, siyah renk skalalarında gösterir. Renk uyumları bazı kişiler için daha önemlidir. Bu kişiler kullandıkları ürünleri genellikle birbiriyle uyumlu olarak seçer. Bu durum mutfaklarda şık bir bütünlük yaratır. Kütahya Porselen pembe yemek takımı aynı tasarım detaylarına sahip serinin üyesi Kütahya Porselen tencere seti ile birlikte kullanıldığında görsel bir şölen yaratır. Sade renklerden hoşlananlar için de farklı detaylara sahip göz alıcı seçenekler bulunur. Genellikle beyaz ve krem gibi taban renklerde bulunan Kütahya Porselen yemek takımı yaldızlı seçenekler bu alandaki en ideal ürünlerdendir.

Sofralardaki Şıklığın Adresi Kütahya Porselen

Herkes evine misafir ettiği kişileri iyi ağırlamak ister. Bunun için şık tasarımlı yemek takımları seçiminde özenli davranır. Eski dönemlerde misafir takımlarına gösterilen bu özen, zamanla günlük yemek takımlarında da kendini gösterir. Herkes yemek yerken kaliteli ve özenli sofra düzenini hak eder. Kütahya Porselen yemek takımı fiyat listesi, bu anlamda herkesin ulaşabileceği aralıkta oluşturulur. Farklı kişi sayısı seçenekleri ile hem her ihtiyaca hem de her bütçeye uygun takımlar üretir. Yemek takımları genel olarak 6 ya da 12 kişilik kullanıma uygun şekilde tasarlanır. Daha kalabalık davet yemekleri gibi durumlarda bu ürünleri farklı sayı seçeneklerine çıkararak sofra düzeni kurmak da mümkün olur. Ayrıca ürünleri tek tek de temin edebilirsiniz. Böylece kendinize ait Kütahya Porselen 4 kişilik, 8 kişilik yemek takımı setleri yapmanız da mümkün olur. Küçük bir aileniz varsa Kütahya Porselen 6 kişilik yemek takımını tercih edebilirsiniz. Bu takım içerisinde günlük kullanımda yeterli olan kase ve farklı boyutlardaki derinliklere sahip tabaklar yer alır. Yemek takımı seçimlerinde en sık tercih edilen ürünler genellikle 12 kişilik setlerdir. Kütahya Porselen yemek takımı 12 kişilik’ten 24 kişiliğe kadar değişen çeşitlerle karşınıza çıkabilir. Farklı parçalar içeren bu setlerle şık davet sofraları kurmanız mümkündür. En az parçalı 12 kişilik yemek takımları sabit ürünlerden oluşan 48 parçaya sahiptir. Bu sayı ihtiyaca uygun şekilde arttırılabilir. Kütahya Porselen 12 kişilik takımlar ile her parçasıyla eksiksiz bir sofra kurmak için 97 parçalı yemek takımlarını tercih edebilirsiniz. Bu takımların içeriğinde eksiksiz tüm ürünler bulunur. Bu takımın içeriğinde; çorbalık, supla, çukur tabak, komposto kasesi, pasta tabağı, servis tabağı, kayık tabak, çay ve kahve takımları dışında peçetelik ve tuzluk, karabiberlik gibi yardımcı ürünler de bulunur. Böylece misafir sofralarında da, tarzınızdan ödün vermemiş olursunuz.

Kalitesiyle Dikkat Çeken Kütahya Porselen Yemek Takımları

Sofraların tamamlayıcısı durumunda olan yemek takımları ile günün her saatinde göze hitap etmek mümkündür. Akşam yemeklerinin yanı sıra kahvaltı takımları ve ara öğünlerde de kaliteli ürünler kullanılması için Kütahya Porselen, farklılaşan ürün sayılarına sahip takımlar tasarlar. Böylece tüm sofra düzenlerinizde uyumu da yakalamanız mümkün olur. Kütahya Porselen markasının set içeriklerindeki ürün sayıları ihtiyacınıza göre seçilebilir. Kütahya Porselen 30 parça, 72 parça yemek takımı gibi farklı seçeneklerde satışa sunulur. Bu seçimi etkileyen en önemli unsur; kaç kişilik kullanımın amaçlandığıdır. 6 kişilik gruplara uygun olarak üretilen Kütahya Porselen 24 parça yemek takımları; servis, pasta, kase ve çukur tabaktan oluşur. Tek öğündeki tüm yemek ve tatlılarınızı uyumlu şekilde servis etmenize olanak tanır. Daha minimal setler tercih edenler için servis tabağı, kase ve çukur tabaktan oluşan Bim Kütahya Porselen 18 parça yemek takımı uygun olur. Yemek takımları genellikle 6 ve 12 kişilik olarak ayrışır. Kütahya Porselen yemek takımı 48 parçalık setler 12 kişinin kullanımına uygun ürünlerdir. Kalabalık aileler tarafından sık tercih edilen bu parça sayıları misafir ağırlamayı seven kişiler için de uygundur. Çeyizlik ürünlerde genellikle bu sayılar seçilir. Kütahya Porselen yemek takımı çeyiz seti ile yeni evli kişileri tebrik etmek için gelen misafirlere uyumlu sofralar hazırlamak mümkün olur. Sofralarda servis edilen mezelerin sunumu da tamamlayıcı unsurlardır. Bu anlamda uyumu yakalamak için eş tasarımlı kayık tabak ihtiyacı ortaya çıkar. Günlük kullanımda herkes için çok önemli bir nokta olarak görülmese de bu uyum, özel yemeklerin vazgeçilmezi halindedir. Bim Kütahya Porselen 51 parça yemek takımı, 12 kişilik klasik setlere 1 adet büyük, 2 adet küçük kayık tabak eklenmesi ile oluşturulur. Büyük boy kayık tabaklar genellikle 28 cm civarı olurken küçükler 24 cm boyutundadır. Böylece yemeğinizin turşu, meze, limon ve sos gibi yardımcı unsurlarını rahatlıkla servis edebilirsiniz. Bunun dışında özelleşmiş parçalar içeren setler de bulunur. Bim Kütahya Porselen 68 parça yemek takımı içeriği, kaç kişilik bir set olduğuna bağlı olarak değişkenlik gösterir. 12 kişilik takımlarda klasik parçalara ek olarak kayık tabaklar, kahve fincanlarıyla tabakları ve çorbalık gibi spesifik ürünler bulunur. 6 kişilik takımlarda ise; setin içerisine çay bardakları, tabakları ve demlik gibi ürünler de dahil edilir. Bu seçim, tamamen sizin ihtiyaçlarınıza bağlı olarak yapılabilir.

Tasarım Harikası Kütahya Porselen Yemek Takımları

Markanın ürünlerini, hem günlük kullanımda hem de özel davetlerde dikkat çekmek için kullanabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyen üretimleri ile tüm aileniz için güvenle kullanmanız mümkündür. Aynı zamanda renk ve desenleri sayesinde göze güzel görünen ürünler olma özelliğini gösterir. Kütahya Porselen günlük yemek takımları, farklı geometrik şekilleriyle de dikkat çeker. En alışılmış türü; yuvarlak modeller olsa da gelişen taleplere yönelik olarak Kütahya Porselen yemek takımı kare şeklindeki üretimler de dikkat çeker. Yemek takımlarına modern hava katan bu şekiller altıgenler gibi çok sayıda köşeye sahip şekilde de üretilebilir. Kütahya Porselen eski model yemek takımları üretimine, nostaljik ürünlerden vazgeçemeyenler için hala devam edilmektedir. Bu takımların kendine özgü alışılmış teması, Kütahya Porselen Osmanlı yemek takımı modellerinde de kendini gösterir. Dönemin sanatsal detaylarını taşıyan bu ürünler spesifik tasarımları tercih edenler için idealdir. Bunun dışında nostaljik tasarımlar arasında gelen Kütahya Porselen çini yemek takımı serileri vardır. Günümüzde hala değerini koruyan bu sanatın, ince ve şık detayları yemek takımlarında kendini gösterir. Kütahya Porselen modern yemek takımı modellerine ustaca eklenen detaylar ile otantikliği modern çizgilerle buluşturmak da mümkündür. Gerek tasarım detayları gerekse parça çeşitliliği açısından yemek takımı alınırken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunur. Bu noktalar şu şekilde detaylandırılabilir:

  • Üretim aşamasında sağlığa zararlı materyal kullanılmadığına dikkat etmek gerekir.
  • Özellikle çeyiz için alınan takımlarda zamansız seçenekler tercih edilerek her dönem popüler şekilde kullanım yapılabilir.
  • Rahat kombinler yapmak için diğer sofra ürünleri ile uyumlu olacak renkler seçilebilir.
  • Hediye amaçlı tercih edildiğinde kişinin tarzını göz önünde tutmak doğru bir seçimle sonuçlanabilir.
Kütahya Porselen Takımlarında Avantajlı Fiyatlar

Yemeklerin vazgeçilmez öğeleri olan yemek takımları, kendi içlerinde değişen detaylarla çeşitlenir. Tüm bu detayların fiyat üzerinde doğrudan etkisi bulunur. Kütahya Porselen yemek takımı fiyatları, bu değişkenlerin etkisi ile geniş aralıkta şekillenir. Yemek takımı fiyatlarını etkileyen baş faktörler; takımların kaç kişilik olduğu ve içerdiği parça sayılarıdır. Bunun dışında eklenen özellikler de belirleyici etkide bulunur. Özel tasarım seriler diğer ürün gruplarına oranla daha farklı şekilde fiyatlandırılabilir. Tüm ürünlerde olduğu gibi yemek takımı alımında da herkes bütçesini maksimum seviyede korumak ister. Bunun sonucu olarak; Kütahya Porselen yemek takımı en ucuz arayışı başlar. Şık ve kullanışlı yapıya sahip Kütahya Porselen takımları, dayanıklı yapıları ile uzun süre sorunsuz kullanım imkanı sunar. Bu durum da; sürekli yemek takımı yenilemek zorunda kalınmadığı için ürünleri, bütçeyi korur nitelikte kılar. Kütahya Porselen yemek takımı kullananların beğenisini kazanan marka dünyada ses getiren tasarımları ile de dikkat çeker. Sağlığa zarar vermeyen materyal kullanımı ve özelleştirilmiş ürün detayları ile herkese hitap etmeyi başarır. Dönemsel olarak yapılan Kütahya Porselen yemek takımı indirimleri, ürünleri daha da ulaşılır kılar. Model seçimi sırasında Kütahya Porselen yemek takımı yorumlarından faydalanmanız mümkündür. Ürün detaylarını açıkça değerlendirmenize olanak sağlayan bu yorumlar aynı zamanda parça sayılarının işlevleri konusunda da fikir sahibi olmanıza yardımcı olur. Yemek takımlarında lider markalardan biri halinde gelen Kütahya Porselen’in dikkat çekici ve kaliteyi yansıtan ürünlerinden biri ile siz de tarzınızı leziz sofralarınıza taşıyabilirsiniz. Kütahya Porselen ucuz yemek takımı ürünlerini Hepsiburada üzerinden kolayca ulaşabilir, avantajlı seçeneklerle sahip olabilirsiniz.

Kütahya Porselen 84 Kişilik Yemek Takımının İçeriği Nedir?

12 kişilik kullanıma uygun olarak tasarlanan 84 parça yemek takımı; 12 adet servis tabağı, pasta tabağı ve çukur tabak, çorbalık, çorbalık kapağı, 3 adet farklı ebatlarda kayık tabak, kase, sosluk ve tabağı, çay bardağı ve tabağı, 6 adet kahve fincanı ve tabağ, 2 adet tuzluk ve biberlik ve 1 adet kürdanlıktan oluşur.

Porselen Takımların Kalitesi Nasıl Anlaşılır?

Porselen ürünler; kaloen, kil ve farklı minerallerin yüksek ısı derecelerinde fırınlanması ile elde edilir. Porselenlerin incelenmesi için ışığa tutmak sık izlenen bir yöntemdir. Porselen ne kadar ince ise o kadar ışık geçirir. Bu durum porselenin kalitesini ortaya koyar. Işığı geçiren yarı saydam ince tabakalar, iyi bir işçiliğe işaret eder.

Porselen Yemek Takımları Sağlıklı Bir Seçenek midir?

Porselen takımlar, doğal malzeme kullanılarak üretilen sağlık için de hiçbir zararı bulunmayan ürünlerdir. Saf beyaz rengini kullanılan boyalardan değil, malzemenin doğal renginden alır. Kaliteli üretimlerde içeriğine kimyasal içeren hiçbir madde katılmaz. Bu hali ile uzun yıllardır sağlıklı bir seçenek olarak ön plana çıkar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kütahya Porselen Yemek Takımları

463 ürün listeleniyor
Kütahya Porselen
Karaca
Güral Porselen
Schafer
Porland
Emsan
Korkmaz
Aryıldız
Pierre Cardin
Acar
Arna Porselen
Keramika
Neva
Mikasa Moor
MD Mimoza Dekor
Evaliza
Glore
Jumbo
Rossev
Şirin Eşyalarım
12 Kişilik
6 Kişilik
4 Kişilik
1 Kişilik
2 Kişilik
Porselen
Bone
Beyaz
Krem
Renkli
Mavi
Altın
Siyah
Bej
Yeşil
Gri
Gümüş
Antrasit
Pembe
Turuncu
Ahşap
Kırmızı
Lila
Sarı
Yavruağzı
Kahverengi
Mor
Yuvarlak
Kare
Dikdörtgen
Altıgen
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Desenli
Düz / Sade
Yaldızlı
Çiçek Desenli
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Kişi Sayısı
Toplam 40 / 463 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?