Misafirperverlik, Türkiye’yle özdeşleşmiş kavramlardan biridir ve ülkenin dört bir yanında, en yaygın geleneklerden biri olarak yüzyıllardır uygulanır. Evde ağırlanan konuğa ikram edilecek yiyecek içeceğin yanı sıra, sunum için kullanılan kâse, tabak, fincan gibi ürünlerin de nasıl göründüğü, hangi hatlara ve desenlere sahip olduğu büyük önem taşır. 40 yılı aşkın süredir konu porselen olduğunda, Türkiye’de ve dünyada akla gelen en önemli markalardan biri haline gelen Kütahya Porselen’in, her türlü mutfak deseni ve her çeşit göz zevkine uygun yapıdaki yemek takımları sayesinde, misafirlerinize hazırladığınız yiyecek ve içecekleri çok daha büyük bir keyifle sunacaksınız.

Kütahya Porselen Yemek Takımı

Porselen kullanmayı bir zevkten ziyade alışkanlık haline getirmenizi sağlayacak Kütahya Porselen’in, ürettiği tek kişilik yemek takımlarından 12 kişilik yemek takımlarına kadar çok geniş bir ürün yelpazesi bulunur. Dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretilen porselen ürünleri, elde ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Renk ve desenlerinde bozulma yaşanmaması sayesinde edineceğiniz ürünleri uzun yıllar kullanabilir, çocuklarınıza hatıra olarak da bırakabilirsiniz. Yalnızca misafirleriniz geldiğinde değil, günlük öğünlerinizde de zevkle değerlendirebileceğiniz Kütahya Porselen yemek takımları çizilmeye karşı da dayanıklıdır. Seçeceğiniz modellere göre, gündüz ve gece konuk edeceğiniz misafirleriniz için ayrı ayrı takımlar edinebilir, salonunuz ve yemek odanızla uyumlu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Ürünlerinde geçmişten günümüze kültürel motifleri de detaylı bir şekilde işleyen Kütahya Porselen, yemek sonrası Türk kahvesi saatlerinizin de keyifli geçmesini sağlar. Modern tasarımlarla geleneksel çizgilerin ahenkle dans ettiği kimi yemek takımlarına sanat eseri gözüyle bakabilirsiniz. Ayrıca, değerlendireceğiniz yemek takımlarındaki fincanların tutuş hissi, el ergonomisi düşünülerek tasarlandığından dolayı oldukça rahattır.

Kütahya Porselen Yemek Takımı Fiyatları

İhtiyacınıza göre yemek takımları sunan Kütahya Porselen'in yemek takımlarının fiyatları; takımın kaç kişilik olduğuna, takım içerisinde yer alan ürün parça sayılarına ve takımların desen yapılarına göre farklılık arz edebilir. Çocuğunuzun sevebileceği nitelikte, belirli bir tarza yönelik tek kişilik yemek takımlarıyla, 97 parçalı 12 kişilik yemek takımlarının fiyatlarında değişiklikler vardır. 12 kişilik yemek takımlarında parçalar içerisinde farklılık olabilmesinden dolayı, 84, 83 veya 73 parçalı yemek takımlarını da tercih edebilirsiniz.

Sahip olduğunuz yemek takımlarının kimi parçalarını yanlışlıkla kırarsanız veya takımınıza ait yeni parçalar almak isterseniz, Kütahya Porselen’in size sunduğu tek parça alım imkânından yararlanarak bu ihtiyacınızı da kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Tek parça olarak edineceğiniz ürünlerin fiyatları da takım olarak alabileceğiniz ürünlere nazaran farklıdır.

Kütahya Porselen Yemek Takımı Modelleri

İster modern, ister geleneksel bir zevke ve ev düzenine sahip olun, Kütahya Porselen’in geliştirdiği yemek takımlarından biri mutlaka size uygun olacaktır. Nil, İris, Kare Bone, Osmanlı, Leonberg, Fileli, Yuvarlak Bone, Rölyefli, Lindos, Medusa, Corner Collection, Stella, Yasemin ve Zeugma şeklinde 14 ana çeşit ve bu çeşitlerin alt modelleri şeklinde onlarca çeşit yemek takımından birini ya da birkaçını edinebilir, günlük kullanımlarınızda yemek saatlerini ve misafirlerinizi ağırlamayı bambaşka bir keyif haline getirebilirsiniz.

Ev için kullanılan yemek takımlarının yanı sıra, oteller ve restoranlar için de çok sayıda yemek takımı üreten firmanın ürünlerini özel günleriniz için de kullanabilirsiniz. Söz, nişan gibi günler için edinebileceğiniz yemek takımlarında her ihtiyaca göre parça yer aldığı için herhangi bir eksiklik yaşamaksızın bu özel günlerinizi Kütahya Porselen yemek takımlarıyla ölümsüz kılabilirsiniz.

Siz de gereksiniminize göre, yemek odası veya salonunuzla uyumlu desenlere ve tasarımlara sahip yemek takımlarından edinerek yemek saatlerinizin çok daha güzel bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kütahya Porselen Yemek Takımları

328 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Kütahya Porselen
  2. Korkmaz
  3. Schafer
  4. Emsan
  5. Pierre Cardin
  6. Bambum
  7. Paşabahçe
  8. Karaca
  9. Keramika
  10. Nehir
  11. Hisar
  12. Tantitoni
  13. Taç
  14. Güral Porselen
  15. Bernardo
  16. Aryıldız
  17. Neva
  18. Biev
  19. Koleksiyon
  20. Jumbo
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Parça Sayısı A-Z
 6. Ürün Rengi A-Z
  1. Beyaz
  2. Altın
  3. Gümüş
  4. Krem
  5. Siyah
  6. Mavi
  7. Gri
  8. Yeşil
  9. Kırmızı
  10. Bordo
  11. Sarı
  12. Pembe
  13. Turuncu
 7. Kişi Sayısı
  1. 12 Kişilik
  2. 6 Kişilik
 8. Tabak Şekli
 9. Malzeme Türü
 10. Tema
  1. Desenli
  2. Düz / Sade
  3. Yaldızlı
  4. Çiçek Desenli
 11. Set İçeriği
 12. Satıcı A-Z
 • Marka Kütahya Porselen
DSACategoryId/2147483637/22500/60006075/kutahyaporselen
BAŞA DÖN