Lancaster, bilimsel çalışmalar ışığında geliştirdiği güneş koruma ürünleri ile uzun yıllardır global ölçekte bir dev olarak faaliyetlerine devam ediyor ve kullanıcılarında sürdürülebilir bir memnuniyet yaratıyor. Lancaster güneş koruma ürünleri, eşsiz bir bronzluk ve ışıl ışıl bir cilt sağlamak üzere geliştirilen yapısı ile büyük ilgi görüyor. İstenilen renk tonuna ulaşırken aynı zamanda güneşin tüm zararlı etkilerine karşı yüksek etkinlikte koruma sağlayan ürünler, güneşlenme sırası ve sonrasında cildin ihtiyaç duyduğu etkin bakım ve nemlendirmeyi de kusursuz bir şekilde sağlıyor.

Lancaster Güneş Kremi & Losyon

Ünlü dermo- kozmetik firması, kullanıcılarının yaş gruplarına, ihtiyaçlarına ve cilt tiplerine yönelik olarak çeşitlendirdiği güneş kremleri ve losyonları ile güneşin zararlı ışınlarına karşı mümkün olabilecek en üst düzeyde koruma ve bakım vadediyor.

Kullanıcı talepleri ve cilt yapıları doğrultusunda farklı koruma düzeylerine hitap edebilmek üzere çeşitlendirilmiş faktörlerdeki güneş koruma ürünleri, yazın tadını korkmadan çıkarmanızı garanti altına alıyor.

Cildi yıpratmadan, kurutmadan ve yanmadan bronzlaşmak isteyen kullanıcılarına yönelik hazırlanmış ürün çeşitleri ile güneş sonrası ciltteki soyulmalar önlenerek bronzluğun daha uzun süre korunması ve ışıl ışıl bir cilt taahhüt ediliyor.

Su, kum, rüzgar gibi faktörlere karşı dayanıklılığı artırılmış güneş kremleri, kullanıcı tercihine göre ıslak ya da kuru cilde uygulanabiliyor. Görünmez yapıda ve iz bırakmayan güneş koruma ürünleri, ortam koşullarından ve ciltteki değişimlerden etkilenmeden uzun süreli koruma sağlıyor. Anında emilen ve gözenekleri tıkamayan hafif dokusu sayesinde rahatsızlık vermeden cildi rahatlatıyor, ferahlatıyor ve destekliyor.

40 yılı aşkın güneş deneyimi sonucunda geliştirilen bu etkin ürünler sayesinde her cilt tipi için UVA, UVB ve UV gibi zararlı güneş ışınlarına karşı kusursuz bir koruma sağlanıyor. Hassasiyeti en yüksek düzeydeki ciltlere ve çocuklara yönelik olarak hazırlanmış güneş kremleri, hipo alerjenik özelliği ile yüksek toleranslı yapıda üretiliyor.

Lancaster güneş kremi ve losyonları çocukların ve yetişkinlerin, yaş gruplarına ve kullanım şekillerine yönelik olarak çeşitlendirilmiş ambalajları ile krem sürme işlemi son derece kolay ve keyifli bir hale geliyor.,

Sprey, krem, yağ, jel ve losyon formlarında kullanıcılarının beğenilerine sunulan ürünlerin tamamı, sürüldükten sonra hızlıca emiliyor, yapışkanlık hissi yaratmadan konforunuzu korurken, cildinizi de güneşin zararlı etkenlerinden koruyor.

Lancaster Güneş Yağı

Cildin koruyucu tabakasını destekleyen ve dış etmenlerden koruyan yoğun nemlendirici özelliğe sahip yağlar; güneş sonrası kullanıldığında güneşin yarattığı gerginlik ve kuruluk hissini ortadan kaldırıyor, yoğun nemlendirme sağlayarak yorulmuş cilde bakım yapıyor, ferahlatıyor ve rahatlatıyor.

Sıcak havalarda zor emilen, ağır bir doku oluşmaması için, içeriği hafifletilmiş ve güçlendirilmiş ürünler ile sağlık için büyük ihtiyaç duyulan D vitamini alımının güneşin zararlı etkilerine maruz kalmadan tamamlanmasını sağlıyor.

Güneşin cilde zarar veren UVA, UVB ve UV ışınlarına karşı mükemmel koruma sağlayan Lancester güneş yağı, hızlı emilimi ve ipeksi dokusuyla minimum sürede cildi korumaya başlıyor. Cildin güneş ışınlarına karşı doğal korumasını baskılamadan destekleyen farklı faktörlere sahip güneş yağları, son derece kolay sürülen yapısı ile ayrıca kullanım kolaylığı sunuyor. Hızlı emilimi sayesinde ciltte yapış yapış bir görüntü yaratmıyor ve kum izlerinin önüne geçiyor.

Güneş sonrası etkiye sahip yağların tercih edilmesi durumunda, güneş yanıklarının önüne geçilirken, nemlendirici etkisi sayesinde rahatsızlık veren cilt soyulmaları da önlenmiş oluyor. Cildin erken yaşlanmasına sebep olan, cilt kalitesini hatta DNA’sını bozan, uzun dönemde cilt kanserine kadar ulaşabilecek zararları ile kızılötesi ve görünür ışınlara karşı benzersiz koruma sağlıyor.

Lancaster güneş yağı, her tipte cilt için istenilen tonda bronzluğa ulaşmayı her zaman sağlığı ön planda tutarak sağlıyor ve bu yolla kullanıcılarına değer yaratıyor. Doğal bileşenler ile zenginleştirilmiş yağlar, cildin gereksiz kimyasal maddeye maruz kalmasını engelliyor, her renk cilt tipine uyum sağlayarak iz bırakmadan koruma ve bronzluk vadediyor.

Her yaştaki çocuklar için hipo alerjenik özelliği ile güvenle kullanılabilen ve üst düzey UV koruması sağlayan ürünleri ile ünlü marka, ailenizin tüm bireyleri için keyifli bir yazı garanti ediyor.

Lancaster Güneş Kremi ve Yağları

28 ürün var
 1. Türü
 2. Koruma Faktörü
 3. Miktar
 4. Markalar A-Z
  1. Lancaster
  2. La Roche-Posay
  3. Avene
  4. Sebamed
  5. Garnier
  6. Nivea
  7. Avon
  8. Bioderma
  9. Solante
  10. Babe
  11. Vichy
  12. Cumlaude Lab
  13. Hawaiian Tropic
  14. Roc
  15. Uriage
  16. Cosmed
  17. Hamilton
  18. Nuxe
  19. Arko
  20. Daylong
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Ürün Puanı
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Lancaster
DSACategoryId/60001547/2147483603/32010889/32010921/lancaster
BAŞA DÖN