LG Bulaşık Makineleri

Bulaşık makineleri, mutfaktaki işlerinizi kolaylaştıracak en işlevsel yardımcılardan biridir. Yemekten sonra biriken bulaşıklardan ve kalabalık misafirlerden sonra, mutfak temizliğinde etkili bir görev üstlenen bu yardımcılar, sizleri bulaşık çilesinin kabusundan çekip kurtarır. Şimdilerde hemen her evde, mutfağın baş köşesini kapan bulaşık makineleri, artan program sayılarıyla, sizlere ailenizle daha fazla zaman geçirme imkanı verir.

LG Bulaşık Makinesi

Hem fonksiyonel açıdan sunduğu kolaylıklar hem de tasarımındaki sadelik ve şıklık açısından, sizlere bulaşık yıkama ile ilgili tüm ön yargılarınızı ortadan kaldıracağınız avantajlar sağlayan LG Bulaşık Makineleri, enerji ve su tasarrufu konusunda da oldukça iddialı bir teknolojiye sahiptir.

LG bulaşık makineleri, buharlı yıkama teknolojisi, düşük enerji tüketimi, akıllı telefon ile arıza tespiti yapabileceğiniz akıllı teşhis gibi pek çok işlevsel seçeneği bir arada sunar. Pek çok işlevi olan farklı program kapasitelerine sahip modelleri bir arada bulabileceğiniz bulaşık makineleri arasından, ihtiyaç duyduğunuz işlevlere göre de seçim yapabilirsiniz.

LG Bulaşık Makinesi Fiyatları

Bulaşık makinesi seçerken öncelikle tam olarak ne istediğinize iyi karar vermeniz gerekir. Kullanımlarına göre, elde ön yıkamaya gerek duymayan ya da hacmine göre kolaylık sağlayan seçenekleri ile LG bulaşık makineleri, tasarım konusunda sunduğu alternatifler ile de, size en uygun olan ürüne karar vermeniz ve en doğru seçimi yapmanız konusunda yardımcı olacaktır.

Bulaşık makinesi seçerken, modeli ya da işlevi kadar, dayanıklı olması ve garanti koşulları da oldukça önemli bir kriterdir. Her şeyden önce dayanıklı ve kullanışlı bulaşık makineleri arasından seçim yapmanız, hem kullanım kolaylığı hem de bulaşık makinenizin uzun ömürlülüğü bakımından faydalı olacaktır. Garanti koşullarının iyiliği ve süresi de, uzun vadede bulaşık makinenizden memnun kalmanızı sağlayacaktır. Üstelik ödeme kolaylığı ve uygun fiyatlarla dolu seçenekler arasından kendiniz için en uygun olanına kolayca ulaşabilirsiniz.

LG Bulaşık Makinesi Modelleri

Sunduğu pek çok model ile sizlere çeşitli işlevsellikte kullanım olanağı sağlayan LG bulaşık makineleri, farklı seçenekleriyle sizlere en düşük gürültü seviyesinde hizmet vermeyi vadeder. Değişen modellerdeki çift duşlama sistemi, buharlı yıkama imkanı gibi seçenekler ise daha çok işlevsel olarak kolaylık ve pratiklik sağlar.

Modeller 5, 6 ve 7 programlı seçenekleriyle sizlere ihtiyacınıza göre günlük ya da daha profesyonel ve titiz kullanım alanlarından birini seçme imkanı tanır. Üstelik gri ve beyaz renk alternatifleri de, mutfağınızın şıklığına uygun tasarımda bir bulaşık makinesine ulaşabilmenizi mümkün kılar.

İşlevselliğin yanında tasarımın da öne çıktığı günümüz şartlarında, birden çok modele sahip çeşitli bulaşık makineleri modelleri, mutlaka aradığınız ürünü bulmanıza yardımcı olacaktır. Örneğin makinelerin hacmi, değişen program süreleri ve program sayıları sizlerin ihtiyaçlarınıza göre değerlendireceğiniz konulardır.

LG Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları

Kullanıcılarına gerek garanti koşulları, gerek model çeşitliliği ve gerekse kullanım kolaylığı bakımından sunduğu olanaklarla öne çıkan LG bulaşık makineleri, bir çok kullanıcısının olumlu tepkileriyle isminden söz ettirmeyi başarır. Özellikle kullanıcıların tavsiyelerinden yola çıkarak, ürünlerin kalitesini anlayabileceğimiz bu dönemde LG bulaşık makinelerine dönük olumlu yorum ve tavsiyelerle çok fazla karşılaşabilmeniz mümkündür.

Marka, sunduğu akıllı teşhis teknolojisiyle bulaşık makinenizin sesinden teşhis yöntemi sayesinde, çağrı merkezlerine ulaştığınızda sorunu bu yolla teşhis edip, sizlere en kısa sürede, en iyi hizmeti sağlamayı amaçlar. Siz de daha fazla hacim, daha fazla kullanım kolaylığı adına sunduğu olanaklarla öne çıkan LG bulaşık makinelerine hemen ulaşıp, sizin için en uygun modeli seçip ailenize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

LG Bulaşık Makinesi Fiyatları

4 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. LG Bulaşık Makineleri
  2. Bosch Bulaşık Makineleri
  3. Siemens Bulaşık Makineleri
  4. Vestel Bulaşık Makineleri
  5. Profilo Bulaşık Makineleri
  6. Arçelik Bulaşık Makineleri
  7. Altus Bulaşık Makineleri
  8. Vestfrost Bulaşık Makineleri
  9. Beko Bulaşık Makineleri
  10. Electrolux Bulaşık Makineleri
  11. Samsung Bulaşık Makineleri
  12. Hotpoint Ariston Bulaşık Makineleri
  13. Regal Bulaşık Makineleri
  14. Grundig Bulaşık Makineleri
  15. SEG Bulaşık Makineleri
  16. Hoover Bulaşık Makineleri
  17. Empero Bulaşık Makineleri
  18. Teka Bulaşık Makineleri
  19. Candy Bulaşık Makineleri
  20. Finlux Bulaşık Makineleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Renk
  1. Inox
  2. Beyaz
  3. Gri
  4. Siyah
 5. Program Sayısı
 6. Kullanım Şekli
  1. Solo
 7. Kapasite (Yemek Takımı Kişi Sayısı)
 8. Genişlik (cm)
 9. Yükseklik (cm)
 10. Derinlik (cm)
 11. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka LG
DSACategoryId/2147483637/235604/22156/lg
Başa dön