LG Bulaşık Makineleri

Bulaşık makineleri, mutfaktaki işlerinizi kolaylaştıracak en işlevsel yardımcılardan biridir. Yemekten sonra biriken bulaşıklardan ve kalabalık misafirlerden sonra, mutfak temizliğinde etkili bir görev üstlenen bu yardımcılar, sizleri bulaşık çilesinin kabusundan çekip kurtarır. Şimdilerde hemen her evde, mutfağın baş köşesini kapan bulaşık makineleri, artan program sayılarıyla, sizlere ailenizle daha fazla zaman geçirme imkanı verir.

LG Bulaşık Makinesi

Hem fonksiyonel açıdan sunduğu kolaylıklar hem de tasarımındaki sadelik ve şıklık açısından, sizlere bulaşık yıkama ile ilgili tüm ön yargılarınızı ortadan kaldıracağınız avantajlar sağlayan LG Bulaşık Makineleri, enerji ve su tasarrufu konusunda da oldukça iddialı bir teknolojiye sahiptir.

LG bulaşık makineleri, buharlı yıkama teknolojisi, düşük enerji tüketimi, akıllı telefon ile arıza tespiti yapabileceğiniz akıllı teşhis gibi pek çok işlevsel seçeneği bir arada sunar. Pek çok işlevi olan farklı program kapasitelerine sahip modelleri bir arada bulabileceğiniz bulaşık makineleri arasından, ihtiyaç duyduğunuz işlevlere göre de seçim yapabilirsiniz.

LG Bulaşık Makinesi Fiyatları

Bulaşık makinesi seçerken öncelikle tam olarak ne istediğinize iyi karar vermeniz gerekir. Kullanımlarına göre, elde ön yıkamaya gerek duymayan ya da hacmine göre kolaylık sağlayan seçenekleri ile LG bulaşık makineleri, tasarım konusunda sunduğu alternatifler ile de, size en uygun olan ürüne karar vermeniz ve en doğru seçimi yapmanız konusunda yardımcı olacaktır.

Bulaşık makinesi seçerken, modeli ya da işlevi kadar, dayanıklı olması ve garanti koşulları da oldukça önemli bir kriterdir. Her şeyden önce dayanıklı ve kullanışlı bulaşık makineleri arasından seçim yapmanız, hem kullanım kolaylığı hem de bulaşık makinenizin uzun ömürlülüğü bakımından faydalı olacaktır. Garanti koşullarının iyiliği ve süresi de, uzun vadede bulaşık makinenizden memnun kalmanızı sağlayacaktır. Üstelik ödeme kolaylığı ve uygun fiyatlarla dolu seçenekler arasından kendiniz için en uygun olanına kolayca ulaşabilirsiniz.

LG Bulaşık Makinesi Modelleri

Sunduğu pek çok model ile sizlere çeşitli işlevsellikte kullanım olanağı sağlayan LG bulaşık makineleri, farklı seçenekleriyle sizlere en düşük gürültü seviyesinde hizmet vermeyi vadeder. Değişen modellerdeki çift duşlama sistemi, buharlı yıkama imkanı gibi seçenekler ise daha çok işlevsel olarak kolaylık ve pratiklik sağlar.

Modeller 5, 6 ve 7 programlı seçenekleriyle sizlere ihtiyacınıza göre günlük ya da daha profesyonel ve titiz kullanım alanlarından birini seçme imkanı tanır. Üstelik gri ve beyaz renk alternatifleri de, mutfağınızın şıklığına uygun tasarımda bir bulaşık makinesine ulaşabilmenizi mümkün kılar.

İşlevselliğin yanında tasarımın da öne çıktığı günümüz şartlarında, birden çok modele sahip çeşitli bulaşık makineleri modelleri, mutlaka aradığınız ürünü bulmanıza yardımcı olacaktır. Örneğin makinelerin hacmi, değişen program süreleri ve program sayıları sizlerin ihtiyaçlarınıza göre değerlendireceğiniz konulardır.

LG Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları

Kullanıcılarına gerek garanti koşulları, gerek model çeşitliliği ve gerekse kullanım kolaylığı bakımından sunduğu olanaklarla öne çıkan LG bulaşık makineleri, bir çok kullanıcısının olumlu tepkileriyle isminden söz ettirmeyi başarır. Özellikle kullanıcıların tavsiyelerinden yola çıkarak, ürünlerin kalitesini anlayabileceğimiz bu dönemde LG bulaşık makinelerine dönük olumlu yorum ve tavsiyelerle çok fazla karşılaşabilmeniz mümkündür.

Marka, sunduğu akıllı teşhis teknolojisiyle bulaşık makinenizin sesinden teşhis yöntemi sayesinde, çağrı merkezlerine ulaştığınızda sorunu bu yolla teşhis edip, sizlere en kısa sürede, en iyi hizmeti sağlamayı amaçlar. Siz de daha fazla hacim, daha fazla kullanım kolaylığı adına sunduğu olanaklarla öne çıkan LG bulaşık makinelerine hemen ulaşıp, sizin için en uygun modeli seçip ailenize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

LG Bulaşık Makinesi Fiyatları

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. LG
  2. Siemens
  3. Vestel
  4. Beko
  5. Bosch
  6. Miele
  7. Profilo
  8. Samsung
  9. Electrolux
  10. Altus
  11. Hoover
  12. Vestfrost
  13. Grundig
  14. Arçelik
  15. Regal
  16. Hotpoint Ariston
  17. Finlux
  18. Franke
  19. Teka
  20. AEG
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Enerji Sınıfı
 4. Kapasite (Yemek Takımı Kişi Sayısı)
 5. Kullanım Şekli
  1. Solo
 6. Yıllık Enerji Tüketimi (kWh)
 7. Su Tüketimi (lt/program)
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Program Sayısı
 10. Ses Seviyesi (db)
 11. Renk
 12. Genişlik (cm)
 13. Yükseklik (cm)
 14. Derinlik (cm)
 15. Satıcı
 • Marka LG
DSACategoryId/2147483637/235604/22156/lg
Başa dön