Teknolojik üretimde dünya çapında öncü kuruluşlar arasında yer alan LG, hayatı kolaylaştıran ürünlerle geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Güney Kore merkezli teknoloji firmasının tasarladığı zarif görünümüyle göz dolduran bulaşık makinesi modelleri, yaşam alanlarına sunduğu modern dokunuşlarda bulunuyor. Yeni nesil teknolojiler ile tüm beklentilere yanıt sunabilen LG bulaşık makinesi modelleri, farklı özelliklerle kullanıcı deneyiminin özelleştirilmesine de ortam hazırlıyor. Geniş bir kullanım alanı sunan program seçenekleri ile bulaşık durumuna göre dilediğiniz işlemi pratik bir şekilde uygulayabilmenize olanak tanıyan LG bulaşık makinesi modelleri, üst düzey performans değerleri ile bulaşıkların ilk günkü canlılığıyla kullanılabilmesini olanaklı hale getiriyor. LG markasının dünya çapındaki mühendis ekipleri tarafından tasarlanan ve sürekli olarak geliştirilen bulaşık makineleri, evlerden yazlıklara ve iş yerlerine kadar geniş bir kullanım alanı sunuyor. Klasik modellerin yanı sıra ankastre ve yarı ankastre seçenekler de sunan modeller, farklı dekorasyonlarla tam bir uyum sağlamak üzere geniş alternatifler vadediyor. Ergonomik tasarımları ile bulaşık yıkama işlemini son derece pratik bir hale getiren modeller yaşamı pratikleştirmenin yepyeni yollarını sunuyor. Üstün teknolojik özellikleri dayanıklı bir yapıyla bütünleştiren ürün grupları, uzun yıllar sorunsuz bir kullanım için gereken tüm özellikleri bünyesinde topluyor.

Yenilikçi Tasarımlarla Göz Alıcı LG Bulaşık Makineleri

Kullanıcı odaklı tasarımlarla ön plana çıkan LG bulaşık makineleri modern çizgileri ile mutfakların vazgeçilmesi olmayı başarıyor. Klasikleşmiş beyaz rengin yanı sıra yenilikçi inox tasarımların da yer aldığı ürün gamı mutfaklarda yepyeni bir hava yaratıyor. Evlerin ne çok vakit geçirilen alanları arasında yer alan mutfakların dekorasyonuna şık bir dokunuş sunan modeller, farklı dekorasyon anlayışlarıyla harmanlanmaya uygun bir görsellik sunarak geniş bir esneklik sağlıyor. Estetik çizgileri ve modern hatlarıyla elegan bir tarz kazandıran ürünler, kullanımı pratikleştiren detaylar ile konfor sunuyor. İdeal boyutları sayesinde mutfaklardaki bölmelere kolayca yerleştirilebilen LG bulaşık makineleri, son derece pratik montaj süreçleri sağlıyor. Su tahliye ve alma boruları son derece kolay bir şekilde sökülüp takılabilen bulaşık makinesi modelleri, yer değiştirme ya da taşınma gibi durumlarda kullanıcının kolay bir şekilde gerekeni yapmasına da ortam hazırlıyor.

Yıkama kapasitesi değerleriyle de beklentilere yanıt sunan LG bulaşık makinesi seçenekleri, tek seferde 12 kişilik yemek bulaşığını yıkayabiliyor. Bu sayede kalabalık davetler ve sofralar kurmak son derece kolay ve zahmetsiz bir şekilde mümkün oluyor. Renk uyumları ve tasarım özellikleri ile de göz dolduran bulaşık makineleri, modern anlayışı klasik çizgilerle harmanlamayı başarıyor. Beyaz rengin garanti tarzından vazgeçmeyen kullanıcılara ideal seçenekler sunan modeller, krem tonlarındaki renk çeşitleri ile de farklı beklentilere yanıt vermeyi başarıyor. Modern tarzdaki mutfaklar için metalik grinin en güzel örneklerini sunan inox modeller ise ankastre veya yarı ankastre tezgâhlarla kusursuz bir uyum yakalıyor. Yaşam alanlarında son derece şık bir görünüm yaratan inox bulaşık makineleri, iş yerleri için de kurumsal kimliği destekleyen bir dokunuş yapıyor.

Her İhtiyaca Uygun Programlar

LG tarafından tasarlanan bulaşık makinesi modelleri, geniş bir kullanım seçeneği sunan programlama özellikleri ile de kullanıcıları tatmin etmeyi başarıyor. Teknolojinin son ürünü olan bir LG bulaşık makinesi 3, 4, 5, 6, 8 programlı olarak tercih edilebiliyor. Zengin programlama seçenekleri ile kullanıcı memnuniyetini artıran modeller, teknolojiyi kullanılabilir kılmasıyla kullanışlı seçenekler arasında yer alıyor. Bulaşıkların ihtiyacına göre 8 farklı program sunabilen modeller, hem üstün bir performans hem de kusursuz bir verimlilik vadediyor. Kısa ve uzun yıkama seçeneklerinin yanı sıra ekonomi alternatifi de sunan LG bulaşık makineleri, en zorlu kirlerin dahi üstesinden gelmeyi başarıyor. Yağlı veya çok kirli bulaşıklar için yoğun yıkama seçenekleri sunan bulaşık makineleri, 90 dakikalık program ile derinlemesine bir temizliği de olanaklı kılıyor. Uzun yıkama programı sayesinde bulaşıklar ideal parlaklık seviyelerine de yaklaşmış oluyor. Günlük yaşamın koşuşturmacası içerisinde bulaşıkların uzun uzun yıkanmasını beklemek her zaman mümkün olmayabiliyor. Bu tarz durumlarda hızlı yıkama özelliğinden istifade etmek isteyen kullanıcılar 30 dakikalık programlarla işlerini çabucak tamamlama konforuna erişiyor. Kısa yıkamalar ile enerji tasarrufu ve verimlilik değerleri açısından da iyi bir seçenek olan bulaşık makinesi modelleri, çok daha az su ve elektrik tüketerek hem doğal kaynakların kullanımını azaltıyor hem de aile bütçesine katkı sunuyor. Farklı ihtiyaçlar için birçok farklı program ve mod ile özelleştirilmiş kullanım olanakları sunan modeller, cam, porselen, kristal ya da seramik gibi farklı materyaller için en uygun yıkama alternatifini kullanıcının hizmetine sunuyor. Bu sayede büyük bir beğeni ile aldığınız bu mutfak eşyaları, ilk günkü kullanışlı ve yüksek performanslı bir şekilde uzun süre kullanabileceğiniz ürünlerden oluyor.

LG’nin zengin program seçenekleri ile tasarladığı bulaşık makinesi modelleri, farklı alternatifleri ihtiyaca göre değerlendirmek isteyen kullanıcılar için 5 ya da 6 programlı seçeneklere yönelebiliyor. 6 ayrı programa sahip olan modeller, kısa ya da uzun yıkama seçeneklerinin yanı sıra pek çok farklı yıkama modu da sunuyor. Etkin bir kurutma özelliği de sunan ürünler, yıkama işlemini komplike bir şekilde sonuçlandırıyor ve kullanıcıları yormuyor. Kurutma işlemi bulaşıkların makineden çıktığı yeniden kullanıma hazır olmasını sağlayarak, mutfağınıza konforlu bir dokunuşta bulunuyor. Ekonomik programlar ile çok daha az su ve enerji tüketen makineler, buna karşılık kusursuz bir temizlik performansı sergiliyor. Hem kişisel bütçeyi hem de doğayı korumayı olanaklı hale getiren ekonomik yıkama programları 5 programlı bulaşık makinesi modellerinde de kendisine yer buluyor. Kaliteli bir yıkama performansını büyük bir hassasiyetle yürüten bulaşık makineleri, bu sayede tabaklar ya da bardakların desenlerin korunmasına da katkı sunuyor. Son derece geniş bir yıkama kapasitesine sahip olan modeller, kısa programlar ile misafir ağırlamayı da kolaylaştırıyor. Kirlenen tabak ve bardakları çok kısa bir süre içerisinde tekrar kullanıma hazır hale getiren kısa yıkama programları, işleri çok daha kolay bir şekilde tamamlayabilmenize yardımcı oluyor. Kısa yıkama programları kalabalık aileler için de son derece kullanışlı oluyor.

Geniş program seçenekleri içerisinde 3 ya da 4 programlı bulaşık makinesi modellerini bulmak da mümkün oluyor. Hızlı yıkama ve ekonomik mod gibi detayları bünyesinde barındıran 4 programlı bulaşık makinesi modeller enerji tasarrufu değerleri ile de memnuniyeti artıran bir etki yaratıyor. Konforu ve ergonomiyi verimli bir kullanımla birleştiren modeller, uzun yıkama programları ile de detaylı temizlik olanağı sunuyor. Ürün seçkisinde 3 programlı modellere de yer veren LG, iyi düşünülmüş ve tasarlanmış iç alan düzeniyle de kullanıcıları mutlu etmeyi başarıyor. Birçok farklı boyuttaki bulaşığı son derece kolay bir şekilde istiflemeye ve yıkamaya olanak sunan bulaşık makineleri, pratik bir kullanıma da kapı aralıyor. Paslanmaz sac malzeme kullanılarak üretilen iç aksam, uzun yıllar sorunsuz bir kullanım için gereken tüm özellikleri bünyesinde barındırıyor. Son derece dengeli bir yapı sunan ürünler, bulaşıkların güvenli bir şekilde yıkanmasını ve olası kazaların engellenmesini de garanti altına alıyor. Mutfaklardaki işleri büyük oranda rahatlatan bulaşık makineleri, modern yaşamın vazgeçilmezleri arasında son derece özel bir yere sahip oluyor. Keyifli sofralar sonrası zor bir işe dönüşmesi muhtemel olan bulaşık yıkamayı son derece kolay bir hale getiren cihazlar, bu sebeple kalite ve performans açısından beklentileri karşılamak üzere özel olarak seçiliyor. LG markasının uzun yıllara dayanan üretim tecrübesinin bir yansıması olan yüksek kalitedeki bulaşık makinesi modelleri, bu alandaki tüm beklentilere ziyadesiyle yanıt sunmayı başarıyor.

Enerji Tasarrufu Sağlayan LG Ürünleri

Teknolojinin global öncüsü LG tarafından üretilen bulaşık makineleri, pek çok yeniliği bünyesinde barındırıyor. A+, A++ ve A+++ enerji verimliliği değerleri sunan bulaşık makinesi modelleri, özel olarak geliştirilen LG Direct Drive teknolojisi gibi özelliklerle kullanıcıları memnun ediyor. 14 kişilik yemek bulaşığını yıkama kapasitesine sahip olan bu modeller, hem yüksek performans hem de tasarruflu bir yıkama sunuyor. Dijital göstergeye sahip olan modeller, programların kolay bir şekilde takip edilmesini mümkün hale getiriyor. Dokunmatik özelliğe sahip tuş takımlarıyla donatılan ürünler, farklı programların tek bir dokunuşla aktif hale gelmesini olanaklı kılarak son derece büyük bir kullanım konforu ortaya çıkarıyor. Program hafızası da bulunan bulaşık makinesi modellerinde zaman ayarı fonksiyonu ile dilediğiniz saatte yıkamayı başlatabiliyor. Bu sayede kullanıcı evde olmasa bile bulaşıklar yıkanabiliyor ve kullanıma hazır hale geliyor. Modern yaşamda son derece kıymetli hale gelen zamandan tasarruf sağlayarak kullanıcısını memnun eden bulaşık makineleri yeni nesil teknolojiler ile farklı beklentilere yanıt vermeyi de başarıyor. LG Inverter Direct Drive modelleri, Quadwash yıkama teknolojisi ile kısa programda dahi yüksek bir temizlik sunuyor. Buhar teknolojisinden yararlanan modellerin de yerini aldığı ürün grupları, bulaşıklardaki en zorlu kirleri dahi son derece kolay bir şekilde temizliyor ve üstün hijyen değerleri sunuyor. Özel sepet tasarımları ile farklı ebatlardaki bulaşıklar için ideal alanlar yaratan LG bulaşık makinesi modelleri, sağlam ray yapıları ile de uzun ömürlü bir kullanıma kapı aralıyor. Ergonomik tasarım, bulaşık makinesinin boşaltılmasını da son derece pratik bir hale getiriyor.

LG bulaşık makinesi modellerinde yerini alan TrueStream teknolojisi, en zorlu kirleri bile rahatlıkla temizlemeye ortam hazırlıyor. Çift buhar püskürtme gibi yenilikçi yöntemlerin kullanıldığı ürünler, tava ve tencere gibi temizlenmesi en zor bulaşıkları bile kolaylıkla temizlemeyi başarıyor. Çifte buhar teknolojisine sahip modellerde, aşırı kirli bulaşıkların alt rafta, daha hafif kirli bulaşıkların ise üst rafta bulunması tavsiye ediliyor. LG mühendisleri tarafından geliştirilen çifte buhar teknolojisi, bulaşıkların deforme olmasının da önüne geçiyor. Son derece etkili bir performans sunarken bunu hassas bir şekilde yapan modeller, kullanıcıların memnuniyetini artırıyor. Bu sayede bulaşıklarda çizik oluşması ya da su lekesi kalması gibi istenmeyen durumların da önüne geçilmiş oluyor. Akıllı raf sistemi ile donatılan modeller, Smart Rack özelliği ile kullanıcıların memnuniyetini yeni bir boyuta taşıyor. Akıllı raf sistemi, birçok farklı boyuttaki parçanın makineye kolayca yerleştirilmesini olanaklı kılıyor. Böylece ihtiyaç halinde tüm bulaşıklar tek seferde kolaylıkla yıkanabiliyor. Yükseklik ayarlama özelliği de bulunan modeller, kullanıcılar için son derece esnek bir deneyime kapı aralıyor. Standart iki rafın yanı sıra fincan ve bardaklar için kullanılabilecek üçüncü bir rafa da yer verilen modeller, işleri büyük oranda kolaylaştırmaya yardımcı oluyor. Yükseklik ayarı yapmaya olanak tanıyan modeller, ihtiyaca uygun özelleştirmeler yapmayı da mümkün kılıyor ve kusursuz bir kullanım deneyimi vadediyor. Günlük kullanımda yoğun bulaşıklarla baş başa kalmasa da sık sık bulaşık yıkama ihtiyacına sahip olan kullanıcılar da LG’de beklentilerine yanıt bulabiliyor. Yarım yükte çalışma seçeneği de sunan modeller, bu sayede tek yaşayan ya da çok fazla sayıda bulaşık yıkama ihtiyacı olmayan kullanıcıları da memnun ediyor. Yarım yük modunda çalışan makineler, enerji, su ve deterjan sarfiyatını optimize ederek minimum kaynak kullanımıyla maksimum performans sağlıyor.

Teknolojinin son ürünü olarak nitelenen LG bulaşık makineleri, son derece sessiz çalışmasıyla da göz dolduruyor. Yaşam alanlarındaki huzur ortamı için son derece önemli bir özellik olan sessiz çalışma, LG markalı bulaşık makinelerinin tercih edilmesinde etkili olan özelliklerden biri olarak biliniyor. Çalışma esnasındaki sürtünmeyi azaltan özel tasarımlarla üretilen modeller, bu sayede çok daha düşük desibellerde ses üretiyor. Kullanıcılar bu özellik sayesinde gece geç ya da sabah erken saatlerde de bulaşık makinesini çalıştırabiliyor. Son derece kaliteli materyaller kullanılarak üretilen modeller, uzun garanti süreleriyle de kalitesini ispat ediyor. Çok daha az enerji tüketmek üzere tasarlanan modeller, bunu da yüksek bir performansla birleştirerek yepyeni bir kullanıcı deneyimi vadediyor. Teknolojik entegrasyona da büyük önem veren LG, bulaşık makinelerinin cep telefonundan kumanda edilmesine olanak sunan donanımlarla da farkını ortaya koyuyor. Bu sayede kullanıcılar evde olmasa dahi bulaşık makinelerini anlık olarak kontrol edebiliyor. Bu özellik olası bir sorun ya da arıza durumunda ilgili mercileri de bilgilendirebiliyor.

LG Bulaşık Makinesi Fiyatları

Teknolojik donanımları ve ergonomik tasarımlarıyla göz dolduran LG bulaşık makineleri, kampanyalar ve avantajlı fiyatlar ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Ürünleri evlerinde ya da iş yerlerinde kullananlar, LG bulaşık makinesi yorumları ve değerlendirmelerinde memnuniyetlerini dile getiriyor. Birçok üstün özelliğiyle hayranlık yaratabilen bir LG bulaşık makinesi fiyat avantajıyla da tercih süreci kolaylaştırmayı başarıyor. Son derece yüksek bir teknolojiyi ulaşılabilir fiyatlarla sunan LG, dünyanın dört bir yanında geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmeyi başarıyor. Son derece uzun ömürlü ve dayanıklı ürünler imal etmesiyle de tanınan marka, bu sayede her bütçeye uygun olabilecek avantajlı alışveriş fırsatları sunuyor. Geniş bir servis ağına da sahip olan marka, ihtiyaç halinde yedek parça bulunabilirliği açısından da güven veriyor. Evlerde, iş yerlerinde ya da yazlıklarda kapasite değerleriyle ihtiyacı karşılayacak ve performansıyla uzun yıllar çalışacak bir bulaşık makinesi arayanların ilk adresi LG markalı ürünler oluyor.

Mutfakların ihtiyacı olan birçok ürüne yer veren Hepsiburada alışveriş sayfalarında fırın fiyatları ya da su sebili öneri ve tavsiyeleri gibi birçok konuda fikir sahibi olmak da mümkün oluyor. Siz de ihtiyacınız olan bulaşık makinesi modelini avantajlı fiyatlardan istifade ederek hemen sipariş ederek  konforun ve pratik bir kullanımın keyfini hemen çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Bulaşık makinesi seçiminde nelere dikkat edilmelidir?

LG bulaşık makinesi modelleri, birçok farklı program ve mod ile farklı kapasite değerleri sunmaktadır. Kaç kişinin istifade edeceği gibi değişkenlere bağlı olarak en doğru ürünü seçmek mümkün olmaktadır.

Sağlıklı ve uzun ömürlü bir kullanım için nelere dikkat edilmelidir?

LG bulaşık makineleri iç temizliğini yapabilmektedir. Bununla birlikte belirli aralıklarla bulaşık makinesi temizleyicilerle temizlik işlemi yapmak da son derece faydalı olabilir.

Bulaşıklar makineye nasıl dizilmelidir?

LG bulaşık makineleri, son derece ergonomik bir tasarıma sahiptir. Kaşık, çatal ve bıçaklar için ayrılmış sepetlerin yanı sıra bulaşıkların boyutlarına göre dizilebileceği farklı bölmeler ve sepetler yer almaktadır. Bu sebeple bulaşık dizme ve makineyi boşaltma işlemleri son derece kolay olmaktadır. Bulaşıklar için özel olarak tasarlanan alanlara yerleştirme yapılabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

LG Bulaşık Makinesi

4 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Enerji Sınıfı
DSACategoryId/2147483637/235604/22156/lg