Teknolojinin gelişmesi ve eğlence sektörünün ilerlemesi ile birlikte ortaya çıkan ev sinema sistemleri, kaliteli ve güçlü özellikleriyle sinema tadında film izleme deneyimini ev ortamına taşır. LCD, plazma gibi cihazlarda yayınlanan görüntüleri daha canlı ve daha parlak sunan sinema sistemleri, yayın ile eş zamanlı çalışarak takip ettiğiniz görüntüyü daha gerçekçi kılar. Güney Kore’de teknolojik ürünler kapsamında piyasaya ürünler sunan LG, ev sinema sistemleri ile hayatınızı keyifli bir hale getirir. LG sinema sistemi, ses kalitesi ile evde film izleme aktivitesini üst noktalara taşır. Akıllı ev teknolojileri kategorisinde yer alan seçenekler, istediğiniz anda sinema atmosferi oluşturmanıza imkan tanır. Film veya dizi içerisindeki efektleri etkileyici bir şekilde sunan LG ev sinema sistemi kablosuz özelliğiyle teknolojik cihazlar ile uyumlu çalışır. Kablo kalabalığını ve düzensizliğini ortadan kaldıran modeller, güçlü bas sistemiyle tüm seslerin size ulaşmasını sağlar.

LG sinema sistemi Bluetooth seçeneği ile kablo karmaşasını ortadan kaldırır. Kolay ve pratik bir deneyim sunan kablosuz sistemler, televizyon veya bilgisayar ile güçlü bir bağlantı sağlar. Sinema keyfini ikiye katlayan LG sinema sistemi 2+1, 7+1, 4+1, 5+1 gibi model çeşitliliği ile her ihtiyaca yanıt verir. Cihaz ve ses düzeneklerinden oluşan 2+1 ev sinema sistemi içerisinde farklı noktalara yerleştirebileceğiniz üç adet hoparlör bulunur. Ortaya yerleştirilen hoparlör film veya dizi içerisindeki konuşmaları size aktarırken, sağ ve sol hoparlörler arka planda devam eden müziği benzersiz bir şekilde iletmeye çalışır. Gerçek bir salon ortamı yaratan sistemler, küçük alanlarda dahi yüksek performans ortaya koyar. TV ünitesi ile bütünlük sağlayan sinema sistemleri, kolay kurulumu ile dikkat çeker. Modern tasarımlar içeren televizyon askı aparatı ile televizyonlar duvara veya TV ünitesine monte edilir.

LG Ev Sinema Sistemleri

Full HD veya Ultra HD görüntüler ile benzersiz bir atmosfer yaratan ev sinema sistemi seçenekleri, estetik ve şık bir kullanımı da beraberinde getirir. Farklı tasarımları ile insanların yaşamına giren ev sinema sistemleri, ses ve yüksek görüntü kalitesi ile sinema salonunu evlere taşır. Bilişim altyapısının getirdiği yenilikler ile donatılan LG ev sinema sistemi, televizyon izleme ve işitme sağlığı açısından konforlu bir alan yaratır. Tüm cihazlar ile kolayca eşleşebilen LG kablosuz sinema sistemi, gerçekçi ve canlı ses deneyimi ile eşsiz bir atmosfer oluşturabilmenizi mümkün kılar. Görsel açıdan etkili bir deneyim sunan ev sinema sistemleri, film ve müzik keyfinin yanı sıra oyun oynarken veya maç izlerken sihirli bir dünyanın kapılarını aralamanıza yardımcı olur. Güçlendirilmiş LG TV sinema sistemi, teknolojiyi yakından takip eden kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılır.

Sinema ruhunu evlerde yaşamanıza olanak tanıyan sistemler, teknik donanımları ve tasarımları ile fark yaratır. Evde geçirilen vakti daha eğlenceli hale getiren LG ev sinema sistemi 5+1 modeli ile ses ve görüntü dosyasındaki basları iyi şekilde yansıtır. Sesleri daha pürüzsüz dinlemenizi sağlayan özellikler ile donatılan sinema sistemleri; network, oynatıcı, hoparlör, wireless bağlantı ünitesi, soundbar, frekans ayarlayıcı gibi birçok ek ürünle desteklenir. Pek çok ekipmanla ve televizyon ünitesi ile bütünlük oluşturan ev sinema sistemleri, görsel olarak güzellik sunar. Yeni görüntüleme teknolojileri ile kullanıcı karşısına çıkan televizyonlar da ekran koruyucu, askı aparatı gibi ürünlerle fonksiyonelliğini arttırır. Darbelere karşı koruma sağlayan televizyon ekran koruyucu çeşitleri, sıvı ve ısıya karşı da dayanıklılık gösterir. Ekran genişliğine bağlı olarak farklılık gösteren koruyucular ile televizyonunuzun kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

LG Ev Sinema Sistemi Çeşitleri

Şık dizaynları ile ev dekorasyonuna katkı sunan  ev sinema sistemleri, yüksek görüntü kalitesiyle kullanıcıları memnun etmeyi başarır. Evleri sinema salonuna dönüştüren LG ev sinema sistemi, işlevsel özellikleriyle multimedya ve televizyon izleme deneyimini iyileştirme noktasında etkili bir performans sergiler. Aileniz ve arkadaşlarınız ile düzenlediğiniz sinema gecelerine eşlik eden LG TV sinema sistemi; marka, renk, tasarım çizgisi, ürün özellikleri, hoparlör tipi gibi unsurlara bağlı olarak çeşitlilik gösterir. Wi-Fi desteğiyle cihazlar ile kolaylıkla uyum sağlayan sinema sistemleri, ses ve akustiği isteğinize bağlı olarak ayarlayabilme imkanı tanır. Ses kalitesi ile oyun deneyimini bir üst seviyeye taşıyan LG sinema ses sistemi; ana efektleri, birincil sesleri, konuşmaları, müzikleri ve arka plan seslerini benzersiz şekilde iletir.

LG sinema sistemi 5+1, 7+1, 2+1, 4+1 gibi birçok modeli bünyesinde barındırır. Seslerin iyi bir şekilde iletilmesi için özenle üretilen sistemler, kablosuz internet bağlantısı ile kullanıcılara çalışma avantajı sunar. Ses çıkışı ve ses kanalları hakkında bilgiler veren soundbar; 7.1, 5.1 gibi sayılarla ifade edilir. Subwoofer sistemi ise +1 olarak gösterilir. Heyecan ve aksiyon sahnelerini birebir hissetmenizi sağlayan ses sistemleri, sarmalayıcı ses teknolojisinin bir ürünü olarak karşınıza çıkar. Basları yansıtan cihaz olarak bilinen subwoofer, harici ve arka plan seslerini en iyi şekliyle yansıtır. İyi ses deneyimi ve 4K görüntü kalitesi ile futbol veya basketbol maçlarını da takip edebilmenize imkan tanıyan seçenekler, gündelik yaşamı daha verimli kılar.

LG Ev Sinema Sistemleri Fiyatları

Etkili performansları ve ergonomik tasarımı ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden LG ev sinema sistemleri, bireysel ve profesyonel kullanımlara uygun olarak farklı materyallerden üretilir. Görüntü ve ses kalitesine göre farklılaşan sinema sistemleri, kablosuz modelleriyle ev dekorasyonuna da katkıda bulunur. Kullanıcı beklentileri ve gereksinimleri doğrultusunda çeşitlilik gösteren LG ev sinema sistemi fiyatları ile de fark yaratır. LG sinema sistemi fiyatları; model, marka, tasarım, renk, bağlantı arayüzü, hoparlör tipi gibi unsurlara bağlı olarak farklı seviyelerde belirlenir. Üretim teknikleri, donanımsal özellikler, kategori, ürünün kullanıcıya sağladığı avantajlar gibi parametreler de fiyatlandırma aşamasında önem kazanır. LG sinema ses sistemleri fiyatları belirlenirken de ses kalitesi, ağırlık, boyut, çalışma prensibi, bağlantı tipi gibi unsurlar dikkate alınır. Seyir zevkini üst noktalara taşıyan LG ev sinema sistemleri arasından ihtiyacınıza ve zevkinize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

LG Ev Sinema Sistemi Nedir?

Teknolojinin son trendleri arasında yer alan LG ev sinema sistemi; film, dizi, program, maç veya belgeselleri ev ortamında seyretmenize imkan tanıyan bir cihazdır. Sinema ortamını evlere taşıyan sistemler, görsel ürünlerin yanı sıra podcast, radyo, müzik gibi sessel medyaların dinlenmesine de imkan tanır.

LG Ev Sinema Sistemi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

LG ev sinema sistemi modelleri arasından bir seçim yaparken kullanıcı beklentileri, gereksinimleri, beğenileri ve zevkleri dikkate alınır. Sinema sisteminin kullanılacağı alan seçim aşamasında büyük bir rol oynar. Cihazın ses sisteminin akustiği, ses kalitesi, sesin mekana yayılımı gibi faktörler de satın alma aşamasında önem kazanır.

LG Ev Sinema Sistemi Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Teknolojinin gelişmesiyle popülerliğini arttıran LG ev sinema sistemleri, evde dizi ve film seyretme keyfinin üstün bir hal almasını sağlar. Sinema salonundaymış hissi veren cihazlar, ses ve görüntü kalitesi bakımından benzersiz bir deneyim yaşatır. Tek dokunuşla sinema ortamı oluşturan ev sinema sistemleri, kablosuz modelleriyle filmi, akıllı cihazlar ile yönetme olanağı sunar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

LG Ev Sinema Sistemleri

23 ürün listeleniyor
Ev Elektroniği
Ev Elektroniği
Ses ve Görüntü Sistemleri
Ses ve Görüntü Sistemleri
Ev Sinema Sistemleri
Ev Sinema Sistemleri
Sinema Sistemi
Sinema Sistemi
Blu-Ray ve DVD Oynatıcılar
Blu-Ray ve DVD Oynatıcılar
Soundbar
Soundbar
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Toplam 23 / 23 ürün
DSACategoryId/2147483638/17201/152492/lg