ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Liquid Keratin
Liquid Keratin Titanyumlu Keratin Saç Bakım Seti

Liquid Keratin Titanyumlu Keratin Saç Bakım Seti

Liquid Keratin
%
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
  • iline bugün teslimat seçeneği
04 Nisan 2020, Cumartesi
saçımdki dökülme yavaş yavaş azalıyor kullandıkça çok memnun kaldım
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012285

Liquid Keratin Titanyumlu Keratin Saç Bakım Seti

Liquid Keratin Titanyumlu Keratin Saç Bakım Seti

 

Ucu silindir şeklinde ve titanyum iğne uçlarından oluşan ve saç derisine uyarı yöntemiyle saç köklerini harekete geçiren bir sistemdir.

Her gün günde 1 defa beş dakika saçınızın açılan kısımlarına ve dökülen yerlerine hafifçe bastırarak ve ileri geri hareket ettirerek kullanın. Bu sayede saç derinizde ve saç köklerinde uyumuş olan saç hücreleri harekete geçerek ve kan dolaşımı hızlanarak saç çıkması desteklenir.

Bu uygulamayı diğer ürünlerden farklı zamanlarda yapınız. Özellikle gözenek açıcıyı kullandığınızdan en az 5 saat öncesinde ya da sonrasında farklı bir zamanda kullanın.

Saç Çıkarıcı Titanyum ürünümüzü ara vermeden en az 6 ay düzenli kullanmaya özen gösterin. İstenilen sonucu aldıktan sonra ürün kullanımını durdurabilirsiniz.

 

1. Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan:

 

Organik Keratin Şampuanı saf keratin ve diğer doğal içerikleriyle; özellikle K ve Flavanoid ve Slicalar içeren ''At Kuyruğu Bitkisi'' sayesinde saç foliküllerini besler, saç derisini canlandırır ve saç çıkmasına yardımcı olur. Saçlar her yıkamada bir kat daha güçlenir. Keratin proteinleri ile saç yapısını güçlendirir. Sentetik ve zararlı kimyasal katkı içermeyen nazik formülü sayesinde saçlara zarar vermez.

 

Şampuanınız Neden Çok Köpürmüyor?

 

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

 

2. Gözenek Açıcı Keratin İksir (30ML): Üç fazlı etkiye sahiptir

 

     1) Doğal nane mentol içeren formülü sayesinde tıkalı saç gözeneklerini açar, saçın nefes almasını sağlar ve kan dolaşımına yardımcı olur.

     2) İçeriğindeki E-vitamini, keratin proteini, ısırgan, ardıç, biberiye, defne, buğday, atkuyruğu ve diğer bitkisel ekstratlar sayesinde, saç derisinin beslenmesini sağlar. 

     3) Gözeneklerin açılmasıyla, emilasyona hazır hale gelmiş saç derisine, bir besin deposu olan Keratin Dip Bakım Yağının yollarını açar. Faydalı minerallerin derinin en alt tabakalarına kadar etki etmesi sağlanır. Bu sayede, henüz ölmeyen saçların daha hızlı çıkmasına yardımcı olur.

 

3. Liquid Keratin Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağı (50ML) :

 

Saçları beslemede keratin proteini ve Organik Sertifikalı mersin, argan ve avakado gibi üst düzey katkısız yağların yanı sıra, ısırgan tohumu, sarımsak ve çamterebentin gibi bitkisel yağların; en kaliteli, en saf, en güvenli olanları kullanılarak hazırlanmıştır. Bu yağların her biri, insan ve sanayi gibi kirli hava ortamından uzak olan yörelerin, en verimli topraklarında ve temiz havada yetişen bitkilerden doğal yöntemlerle, soğuk pres yöntemiyle ve özenle elde edilmişlerdir. Saç çıkarıcı titanyumlu sette Ucuz ve kalitesiz katkı maddesi kullanılmamıştır. Bir damla dahi boya, parfüm, paraben gibi kimyasal ve sentetik hiç bir katkı içermez. Sizin için saçınız ne kadar değerli ise, biz de saçınıza en değerli, saf ve güvenilir ürünleri kullanarak ürünümüze ve saçınıza o kadar değer verdik.  

 

  • Bebek saçlarındaki gelişmeyi hızlandırarak hızlı uzamasına destek olur.

  • İçeriğindeki saf yağlar, cilt üzerindeki sivilce, kaşıntı, kepek, egzama, kuruma ve alerjik reaksiyon gösteren saç köklerinde hızlı bir dengeleyicidir.

  • B ve E vitaminli formülü sayesinde kafa derisinde hızla yeniden yapılanmayı sağlar..

  • Keratin Dip Bakım Seti, saçınızda en doğal ve en etkili ''keratin saç botoksu'' etkisi yaparak saçlarınız çok daha güçlü hale gelir. 

  • %100 bitkisel formülü sayesinde, sürekli kullanmayı gerektirmez. Kullanmayı bıraktığınızda tekrardan dökülme yapmaz.

  • Uygulama süresince saçınıza zarar verecek kimyasal ve sentetik içerikli ürünler kullanmamaya özen göstermelisiniz.

 

SAÇ ÇIKARTICI TİTANYUMLU KERATİN BAKIM

 

a- Arındırıcı Keratin Şampuanla saçınızı 2 defa yıkayın, havluyla iyice kurutun. 

b- Enseden yukarıya doğru parmaklarınızla saç derinize 3 dakika sert masaj yaparak kan devir daimini hızlandırın.

c- Gözenek Açıcı Keratin İksirden (gümüş şişe)  saç diplerine 10-15 pompa uygulayın, 15 dakika bekletin, yıkamayın. (Bu esnada saçınızda yanma hissi olabilir. Bu normaldir.)

d- Keratin Dip Bakım Yağı’nı (gold şişe) 10-15 pompa Gözenek Açıcının üzerine, saç diplerinize sürün ve saça yedirin. En az 6 saat veya birkaç gün bekleyebilir.

e- Şampuanla  saçınızı yıkayın. İşlemi bitirin.

f- Bu uygulamayı haftada 2 gün ve 2 ay düzenli kullanın.

Zor taranan saçlarda  Liquid Keratin Saç Bakım Kremi kullanmanızı tavsiye ederiz.

Doğal içerikli ürünlerimiz yan etki yapmaz. Kullanmayı bıraktıktan sonra dökülme yapmaz. Sürekli kullanmayı gerektirmez.

 

SAÇ ÇIKARTICI TİTANYUM ÜRÜN KULLANIMI

 

a- Titanyum ürünü dökülme setinden ayrı günlerde kullanın.

b- Haftada 5 gün, kuru saça uygulayın

c- Günde 1 defa yukarıdan aşağıya doğru 5 dakika hafifçe masaj yaparak uygulayın.

d- Canınızı acıtmayacak şekilde kullanmaya özen gösterin.

Zor taranan saçlarda, tercihe göre Liquid Keratin Saç Bakım Kremini  kullanabilirsiniz.

Not: Dökülme Setimizi saçınızdaki dökülme durana kadar kullanabilirsiniz, kullanımı bitirdikten sonra dökülme yapmaz, sürekli kullanım gerektirmez.

 

Saç Çıkaran Titanyum GRT Nasıl Kullanılır?

 

Yüzlerce mikro düzeyde küçücük titanyum uçlu iğnelerden oluşan medikal bir cihazdır. Bu iğneler ciltten geçerken cilt yüzeyinde küçücük mikro kanalcıklar oluşturur. Saç derisinde oluşturulan bu kontrollü minik hasarlar, ciltte dokuyu etkileyerek vücudun bir yaranın iyileşmesinde aldığı doğal tepkisini elde etmiş olur.  Böylece çevre doku dediğimiz eski kısım yıkılır ve yeni elastin ve kolajen doku oluşur. Fibroblastlarda kolajen üretimi 200 ile 300 kat artar. Bu sayede hücreler ve kıl kökleri tetiklenerek derhal harekete geçer ve kan dolaşımını hızlandırır ve oksijenle temasını arttırır. Saç köklerinde bir hareketlilik ve canlanma başlar Bu şekilde saç diplerinde yeni sac çıkması desteklenir,  eski sağlıklı saçların güçlenmesine yardımcı olur.

Titanyum ürünü günde 1 defa yaklaşık 5 dakika kafa derisindeki istenilen ya da açılan bölgeye hafifçe pres yapılarak tek yönlü olarak yukarıdan aşağı doğru çekerek kullanın.

Bu Saç Çıkarıcı Titanyumlu Keratin Bakım Seti uygulaması, özellikle Keratin Dökülme Setinden en az 6 saat öncesinde ya da 6 saat sonrasında kullanılması tavsiye edilir.  Keratin Dökülme Seti ile saça bakım yapıldığı aynı saatlerde saç çıkaran titanyumun kullanılmaması tavsiye edilir. Örneğin Dökülme seti ile saça bakım Pazartesi ve Perşembe günlerinde yapıldığını varsaydığımızda, Salı, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar  günlerinde kullanılabilir. Ya da Pazartesi ve Perşembe günleri Döküle Setinden 10 saat önce veyahut 10 saat sonra kullanılmalıdır.

İstenilen verimli sonuç elde edildiğinde, isteğe göre kullanımı yavaş yavaş azaltılabilir. Haftada bir defa kullanıma kadar düşürülebilir. Bu verim kişiye ve değişen şartlara göre farklılık gösterebilir.  Ortalama 6 ay kadar düzenli kullanılması tavsiye edilir, sonrasında haftada bir kullanılması uygundur. 

Bu Saç Çıkarıcı Titanyumlu Keratin Bakım Seti paslanma yapmaz, 1 sene kullanıma uygundur.

* Farklı kişilerde kullanılmaması tavsiye edilir.

İnsan anatomisi ve insan biyolojik yapısı birbirinden tamamen farklı olması bakımdan ve saç dökülme üzerinden geçen sürenin farklı olması ve birçok yaşam, beslenme, ortam, stres, hava, sağlık gibi farklı durumlardan dolayı üründeki saç çıkarma süresi ve dökülme önleme zamanı farklılık gösterebildiği  gibi çok geç sonuç vermesi de mümkündür. 

Kullanımı . Set
Saç Bakım Etkisi Saç Uzatıcı
Saç Tipi Tüm Saçlar
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000RJF63
Liquid Keratin Titanyumlu Keratin Saç Bakım Seti
Çok İyi
(1)
Çok İyi (1)
%100
İyi
(0)
İyi (0)
%0
Ne İyi / Ne Kötü
(0)
Ne İyi / Ne Kötü (0)
%0
Kötü
(0)
Kötü (0)
%0
Çok Kötü
(0)
Çok Kötü (0)
%0
Ortalama Puan
5,0
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Ürün Puanı
Satıcı
Sadece satın alanlar (0)
Fotoğraflı değerlendirmeler (0)
Bu ürün ile ilgili 1 değerlendirme var.
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 1 değerlendirme var.
AB
AB
saçımdki dökülme yavaş yavaş azalıyor kullandıkça çok memnun kaldım
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Başa dön