Listerine Ağız Gargarası Fiyatları

Listerine ağız gargarası; diş başta olmak üzere, ağızla ilgili problemleri ortadan kaldırmada önemli bir yere sahiptir. Gün içinde tüketilen yemek ve içecek artıklarını temizlemede Listerine ağız gargarası önemli rol oynar. Ağızda bakteri oluşumunu engellemek için Listerine antibakteriyel ağız gargarası kullanmanızı tavsiye edilmektedir. Ağızdaki bakteri oluşumunu önleyerek birçok hastalığın da önüne geçmiş olacaksınız.Bu ürün, dişleri korumak altına alarak ağızdaki bakterileri yok etmektedir. Listerine ağız gargarası sayesinde dişleriniz sağlıklı bir görünüme kavuşacak ve bunun yanında ağzınızda oluşması muhtemel kötü kokular da giderilmiş olacaktır. 

Listerine ağız gargarası; dişlerin arasındaki ulaşılması zor olan yerleri temizler. Diş eti, damak ve dilin temizlenmesinde de Listerine ağız gargarası önemli rol oynar. Listerine ağız gargarası, ağzı komple temizlemesiyle biliniyor. Dişleri fırçaladıktan sonra Listerine ağız gargarası ürünlerini kullandığınızda plak gibi sorunlarında ortadan kalktığını göreceksiniz. Aynı zamanda bu ürün diş plak oluşumunu da engellemektedir. Diş minesinin güçlendirilmesinde de çok etkili bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Nefes tazeleme noktasında da Listerine ağız gargarası çok etkilidir. Listerine ağız gargarası içeriği sayesinde nefesiniz daima temiz kalır. 

Listerine Ağız Gargarasının Faydaları Nelerdir?

Sağlıklı bir beden için vücudun tümüne düzenli bakılması gerekmektedir. Diş ve ağız bakımı da sağlıklı bir vücut için çok gereklidir. Ağız ve diş sağlığı için dişlerin fırçalanması yetmez. Diş fırçasıyla ağızda belli kısımlara ulaşabilirsiniz. Listerine ağız gargarasıyla fırçayla ulaşılamayan tüm alanlara ulaşmış olacaksınız. Dişlerinizi fırçaladıktan ağız bakımını gargarayla tamamlayabilirsiniz. Listerine ağız gargarası içeriği; ağızla diş sağlığının korunması adına geliştirilmiştir. Ağız ve diş sağlığı için çok etkili olan gargaranın genel özelliklerini şöyle sıralayabiliriz;

  • Pratik uygulama şekli vardır,
  • Hem bakteri hem de çürük oluşumunu engelliyor,
  • Diş etleri ile dişleri güçlendirir,
  • Diş eti gibi problemleri yok eder,
  • Diş çekilmesi sorununu ortadan kaldırır,
  • Kanama, ağız kokusu gibi problemlerin oluşumuna asla izin vermez,
  • Ağız içini dezenfekte etmektedir,
  • Plak oluşumuna asla izin vermez. Aynı zamanda oluşan plakları da yok eder,
  • Çay, kahve gibi içeceklerin sebep olduğu lekeleri ortadan kaldırır. 

Listerine Ağız Gargarası Çeşitleri

Listerine 6 etki 1 arada özelliğiyle dikkat çeken bir üründür. Listerine 6 etki 1 arada işlevi sayesinde ağız içindeki tüm yemek artıkları temizlenmektedir. Ağız ve diş bakımında Listerine gargaranın önemi çok büyüktür. Gargara, dişlerin fırçalanmasından sonra kullanılmalıdır. Listerine gargarasını düzenli kullandığınız takdirde faydasını çok görebilirsiniz.

Listerine ağız gargarası advanced White 500 ml. ürünü diş minelerini ve etlerini koruyarak, dişlerin beyazlamasını sağlamaktadır. Çay, kahve gibi içeceklerden kaynaklı sararmalar için kesin çözümdür. Listerine ağız gargarası zero 500 ml. ürünü; dişleri aşındırmadan beyazlık teknolojisiyle tüm lekeleri yok etmektedir. Yeni lekelerin oluşumunu engellemek için koruyucu kalkan görevi görmektedir. Florür minerallerini geri kazandırarak dişlerinizin eskisinden daha güçlü olmasını sağlar. 

Listerine ağız gargarası zero 500 ml. içerisinde güçlü esansiyel yağlar bulunmaktadır. Bu esansiyel yağlar, diş yüzeyi temizliğinde çok etkilidir. Listerine ağız gargarası nane aromalı 500 ml. ürününü günlük olarak kullanabilirsiniz. Nane aromasından oluşan bu gargara plak ve tartar oluşumunu engellemektedir. Diş ile diş etlerinin derinlemesine temizlenmesinde önemli rol oynuyor. Dişlerde leke oluşumunu engellerken, bir taraftan da dişleri güçlendirmektedir. Ağız kokusunun önlenmesinde de çok büyük rolü vardır. Diş fırçasının ulaşamadığı bölgelere Listerine ağız gargarası nane aromalı 500 ml. hacmindeki ürün kolayca nüfuz etmektedir.

Listerine Ağız Gargarası Nasıl Kullanılır?

Listerine ağız gargarası faydalarıyla çok dikkat çekiyor. Ağız ve diş problemlerini gidermesi yanında bir de ağızda yara oluşumunu da engelliyor. Ağız gargarasının kullanımı çok kolaydır. Ağız gargarasının etkisini görmek adına dişleri fırçaladıktan sonra kullanmanız en doğrusudur. Bu ürünü kullanarak sağlıklı ve bembeyaz gülüşlere sahip olacaksınız. Bu ürün ağız içinin daima temiz kalmasını sağlar ve ağızda bakteri oluşumuna asla izin vermez. 

Sağlıklı nefese sahip olmak isteyenler ilk olarak dişlerini fırçalamalılar. Dişleri fırçaladıktan sonra diş ipi kullanıp, hemen arkasından Listerine ağız gargarası yapmanızı öneriyoruz. Gargara bir kez sabah ve bir kez de akşamleyin olmak üzere günde 2 defa yapılmalıdır. Listerine ağız gargarasından 20 ml. bir bardağa dökünüz. Gargarayı sulandırmadan ağzınıza alıp çalkalayınız. Ağızda ortalama 30 saniye kadar çalkalamanız gerekiyor. Çalkalama işleminin arkasından gargarayı tükürünüz. Listerine ağız gargarası 12 yaş kullanıma uygundur. 

Listerine Ağız Gargarası Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Listerine ağız gargarası çeşitleri birçok özellik de taşımaktadır. Örneğin; Listerine hassasiyet için ağız gargarası kullanımını tavsiye ederken, başka amaçlar için birçok özelliğe sahip ürünlerle diş ve ağzınızın bakımını yapabilirsiniz. Listerine ağız gargara çeşitleri tüm vücudu korurken, hem ferah hem de bakımlı bir nefese sahip olabilirsiniz. 

Listerine ağız gargaraları farklı farklı aromalardan oluştuğu için ağzınızı mikrop ve bakterilerden kolayca arındırabilirsiniz. Diş tipinize göre istediğiniz aromaya sahip Listerine ağız gargara çeşitlerinden seçebilirsiniz. Farklı aromalardan oluşan Listerine ağız gargarası ürünleri ağızda farklı koruma sağlamaktadır. Birçok içerikten oluşan ürün çeşitlerinin hepsi aynı etkiyi göstermektedir. Çeşitlerini seçerken ağız ve dişlerinizdeki sorunu ele almanızı tavsiye ediyoruz. Dişinizdeki hassasiyete ve ağız sorununuza göre bir ürün almanız sorunun tamamen ortadan kalkmasına sebep olur. Listerine ağız gargarasının en önemli özelliği, dişleri ve ağız çeperini kapsamlı temizlemesidir. 

Listerine Ağız Gargarası Özellikleri

Listerine ağız gargarası, doğal içeriklerden oluşmaktadır. İçeriğinde kimyasal ürün bulundurmayan Listerine ağız gargara çeşitleriyle tüm vücudu bakterilerden koruyabilirsiniz. Doğal bitki özlerinden oluşan ürün, diş aralarına yerleşmiş olan tüm zararlı bakterileri yok etmektedir. 

Yapay tatlandırıcı, alkol ve renklendirici içermediği için ürünü 12 yaş üzerindeki herkes kullanabilir. Listerine ağız gargarası imalatında tatlandırıcı da kullanılmamış olup, bundan dolayı kullandıktan sonra ağız içinde yavan bir tadın oluşmasına sebep olmaktadır. Ağızda yavan tat oluşturmasına rağmen gargaranın etkisinin çok olduğunu söyleyebiliriz. Keskin tat isteyenler içinse Listerine ağız gargarası nane aromalı 500 ml. ürününü önerebiliriz. Bu üründe nane ağızda yayılarak muhteşem bir aromanın ortaya çıkmasını sağlıyor. Listerine ağız gargara çeşitleri 12 saat etkilidir. 

12 saat boyunca Listerine ağız gargarasından dolayı ferah bir nefese sahip olacaksınız. Listerine ağız gargarasının tam etkisini görebilmek için gargara ağızdayken çalkalanmalıdır. Çalkalama işleminden sonra gargarayı tükürdüğünüzde ağzınızı suyla çalkalamanıza gerek yoktur. Eğer suyla çalkalarsanız gargaranın ağızda kalmasını engellemiş olacaksınız. 

Listerine ağız gargarası fiyatları

Ağız ve diş sağlığı için bakımın bilinçli, doğru yapılması gerekiyor. İlk olarak diş yapınıza göre fırça ve macun seçmelisiniz. Yemeklerden sonra dişlerinizi fırçalayıp hemen akabinde Listerine ağız gargarası yapınız. Bu şekilde bakım yaptığınızda etkisini çok hızlı göreceksiniz. Ömür boyu sağlıklı gülüşlerin sahibi olabilirsiniz. 

Listerine ağız gargarası fiyatları; içerik ve boyutlarına göre değişmektedir. Gargaranın paket gramajı fiyatı direkt etkilemektedir. Aynı zamanda komple bakımla, beyazlatma için kullanılan ürün arasında da fiyat farkı vardır. Ürün fiyatlarını incelerken; şişe boyutları ve ihtiyaç duyulan bakım kriterlerinin mutlaka ele alınması gerekiyor.

Listerine Ağız Gargarası Dişe Zarar Verir mi?

Listerine ağız gargara çeşitleri gerekli olduğu ölçüde kullanılırsa kesinlikle dişlere zarar vermez.

Listerine Ağız Gargarası Kullandıktan Sonra Ağzı Yıkamak Gerekiyor mu?

Listerine ağız gargarasını kullandıktan sonra ağzınızı kesinlikle yıkamayınız. Yıkadığınız takdirde gargaranın etkisinin kaybolmasına sebep olursunuz. 

Listerine Ağız Gargarası Ne İşe Yarar?

Listerine ağız gargarası hem diş hem de ağızla ilgili problemleri ortadan kaldırır. Ağız ve diş sağlığınız açısından hayli önemli bir üründür. Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Listerine Ağız Gargarası Fiyatları

322 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 322 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012110/26012121/listerine