Ağız bakımını mükemmel kılacak ürünler arasında diş fırçası, diş macunu, diş ipi ve ağız çalkalama suları bulunuyor. Ağız içinde bakteri oluşumuna neden olan plakları yok etmeyi amaçlayan bakım ürünleri, günlük düzenli kullanıldığında ağız sağlığının korunmasına yardımcı oluyor. Diş fırçaları ağız yüzeyinin sadece yüzde 25'ini kaplayan dişleri temizler, ağzın geri kalanını bakteriden arındırmak ise Listerine ağız gargarası ile mümkün oluyor. Diş etini, dişler arasındaki ulaşılması güç bölgeleri, dili ve damakları bakteriden temizleyen gargaralar komple ağız için hijyeni vadediyor. 

Fırçalama sonra kullanıldığında istenmeyen plağı yok eden Listerine ürünleri, günde en az iki kez ağız içinde çalkalanıyor. Ürünlerin yutulmaması gerektiği hatırlatılırken, ağız içinde otuz saniye kadar tutulması tüm ağız içinde üstün temizlik etkisi için yeterli oluyor. Diş plağını temizleyen, oluşumunu azaltan sıvılar, diş minesini güçlendiriyor. Ağız gargaraları plak biyofilme etki ediyor ve ağzınızın iç yüzeyini kaplayan çok ince mikroskobik organizma katmanına nüfuz etmeyi başarıyor. Uzun süre ferah bir nefes sağlayan ürünler, nefes tazeleyerek rahat hissedilmesine de yardımcı oluyor. Fırçalamanın ötesinde bakıma işaret eden gargara, yapılan çalışmalarda fırçalama ve ip bakımını üzerine kullanıldığında yüzde 52 daha az plak bırakıyor. Derinlemesine temizliğin adresi olan ürünler, üst üste binmiş ve aşırı yakın dişlerin bile arasının temizlenmesini sağlıyor. Ağzın alt kısmında, bakımı ihmal edilen azı dişlerin çevresini plaktan arındıran temizleme suları, diş eti problemlerinin ve çürüklerin önlenmesine yardım ediyor. Plağı azaltan, nefes ferahlatan sular, hem günlük bakım için hem de doktor tavsiyesi tedaviye yönelik tercih edilebiliyor. Ağız içi flora dengesini bozmadığı ispatlanan bakım ürünleri, fırçanın yarım bıraktığı bakımı tamamlıyor. İki dakikalık ideal fırçalama sonrası yaklaşık bir dakikalık diş ipi temizliği ve 30 saniyelik gargara sonrası ağız hijyende maksimuma erişiyor. 

Listerine Ağız Gargarası Fiyatları

Listerine ağız gargarası fiyatları ürünlerin boyutlarına ve içeriklerine göre değişiyor. Gramajları farklı olan paketler farklı fiyatlarla etiketleniyor. Beyazlatma etkili ürün ile komple bakım yapan arasında da zaman zaman fiyat farklı bulunabiliyor. Ürün karşılaştırması yaparken, talep ettiğiniz bakım kriterlerini ve şişe boyutlarını dikkate alabilirsiniz. Listerine zaman zaman bakım setleri, ikili paketler de sunabiliyor. Kampanya ve promosyona göre fiyatlarda değişiklikler görülebiliyor. Kullanıcıların ürünleri seçerken diş sorunlarını göz önüne alması, beyazlık, çürük önleme, ferah nefes gibi farklı fonksiyondaki gargaraları karşılaştırarak seçim yapmaları tavsiye ediliyor. 130 yıldan uzun tecrübeye sahip olan ve dünyanın pek çok ülkesinde ağız bakımının uzmanı olarak tanınan Listerine, diş fırçalama işlemini destekleyerek ağız hijyenini daha iyi seviyeye getiriyor. Dünyada bir milyardan fazla kişi Listerine'i tercih ediyor. Gün içinde pek çok yiyeceğe, içeceğe, kalem, toka gibi pek çok mikrop dolu nesneye maruz kalan ağzımızı günde iki kez fırçaladıktan, diş ipi kullandıktan sonra Listerine ile ferahlatarak bakımını tamamlayabiliriz.

Listerine hassas dişler için nazik bakım, hafif tat, komple ağız hijyeni ya da keskin nane tadı gibi farklı özellikli ürünler sunarak yelpazesini genişletiyor. Günlük ağız bakımını uzman hassasiyeti ile tamamlayan ağız bakım suları, ferahlatıcı aromaları ile ağızda hoş bir tat ve ferah kokulu bir nefes bırakıyor. Büyük boylarıyla banyolarda, küçük şişeleri ile çantalarda bulundurulan ağız gargaraları yetişkinler tarafından güvenle kullanılabiliyor. Pompalı şişeleri de bulunan Listerine'ler kimi zaman küçük bardaklarla beraber sunulabiliyor, günlük bakımda bir yudumun ağız içinde 30 saniye kadar çalkalanması gerekli plak yok etme etkisi için yeterli oluyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Listerine Ağız Gargarası Fiyatları

Marka
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 182 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012110/26012121/listerine