Minimallikten uzaklaşan tasarımlarının yanı sıra daha büyük ve sade modelleri ile dikkat çeken Luxell markalı davlumbaz çeşitleri, mutfak dekorasyonuna hem zarafet hem de şıklık arayanların ilk tercihi olmayı başarır. En sık tercih edilen siyah ve beyaz renklerine günümüzün modası haline gelen inox rengini de ekleyen markanın diğer renk seçenekleri arasında yer alan gümüş, gri ve füme ürünleri herkesin zevkine hitap edebilen alternatifleri ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Tasarım detaylarında göze çarpan yüksek motor gücü sayesinde, mutfakta pişirilen yemeklerden kaynaklanan ağır ve rahatsız edici kokuların anında hapsedilebilmesine olanak tanırken, ortamdaki havanın daha taze ve rahatlatıcı olabilmesini de sağlar. Markanın davlumbaz modelleri arasında ankastre ürünlerin yanı sıra solo seçenekleri de bulunur.

Mutfağınızın genel ambiyansına ve tarzına uygun davlumbazlar arasından seçiminizi yapabilir, mutfak dekorasyonunda zevkinize uygun dokunuşlar yapabilir ve mevcut mobilyalarınız ile kusursuz bir uyum yakalayabilirsiniz. Luxell tarafından tasarlanan ürün modellerinin üretimi sırasında ağırlıklı olarak inox gövde ve cam malzeme kullanımı tercih edilir. Son derece şık bir uyum sergileyen bu iki malzeme beraberinde şıklık ve dayanıklılık da sunar. Mutfaklarda büyük kolaylık sağlayan küçük ev aletlerinin üretimini gerçekleştiren ve bu sektörde öncü isimlerden biri olan Luxell, hem solo hem de ankastre davlumbaz alternatifleri ile kullanıcılarının mutfaklarına eşsiz bir konfor sağladığı gibi benzersiz bir şıklığı da beraberinde getirir. Geniş bir ürün yelpazesi ile sunulan markanın davlumbazlarını özellik ve fiyat bakımından karşılaştırabilmek ve avantajlı fırsatlarla satın alabilmek için Hepsiburada.com adresi üzerinden inceleme yapabilirsiniz.

Luxell Davlumbaz Filtresi

Markanın davlumbazlarında genellikle karbon özellikli filtre kullanımı tercih edilir. Bu filtreler mutfağınızda oluşan kötü kokuların kısa sürede giderilebilmesine yardımcı olarak, mutfağınızda ferah bir ortam elde edilmesini sağlar. Davlumbazlar genellikle her yemek yapıldığında kullanılan ürünlerdir, bu nedenle üzerinde yağ birikimi söz konusudur. Kuruyan yağların temizlenebilmesi oldukça zahmetli olabileceği için davlumbaz filtrenizi düzenli olarak silmeli ve temizlemelisiniz. Yeterli verimi sağlayabilmek için davlumbaz filtrenizi belli aralıklar ile değiştirmeniz gerekir. Montajı oldukça kolay olduğundan değişim işlemini kendiniz de yapabilirsiniz. Filtreyi değiştirmek için öncelikle davlumbazı kapatmalısınız. Sonra filtrenizi mevcut olan klipsler yardımıyla sökmelisiniz. (modelden modele farklılık gösterebilir) Eski filtreyi çıkardığınızda ürünün motoru ortaya çıkar, yeni davlumbaz filtrenizi motorun üst kısmında yer alan tırnakların yardımıyla birleştirdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Luxell Davlumbaz Fiyatları

Luxell tarafından dizayn edilen davlumbaz çeşitleri farklı alternatifler ile sunulur. Tercih edebileceğiniz çeşitler arasında modern ya da klasik olmak üzere birden fazla seçenek vardır. Herkesin zevkine hitap edebilecek davlumbazlar sayesinde bütün dekorasyonlara uyum sağlayabilecek ürünleri beş grupta toplayabilmek mümkündür.

Cam Malzemeli Davlumbazlar

Son zamanlarda pek çok kişi tarafından ilgi gören modellerdir. Sunduğu avantajlar arasında; kolay temizlenebilmesinin yanı sıra, oldukça şık bir görünüm sergilemesi ve leke tutmayışı yer alır.

Piramit Tipi Davlumbazlar

Bu modeller genellikle 90 cm ya da daha büyük alanlar için uygunluk sağlar. Dolayısıyla özellikle ticari işletmelerde veya büyük mutfaklarda avantajlı olabilir.

Ankastre Tipi Davlumbazlar

Bu stiller şimdilerde birçok evin mutfağını süsleyen modellerdir. Bu seride birden fazla değişik tasarıma ev sahipliği yapan modelin bulunması sadece stil bakımından zenginlik sağlamakla kalmaz, fiyat konusundaki çeşitliliği sayesinde de her bütçeye hitap eder.

Solo Tipi Davlumbazlar

Mutfağında özellikle klasik stili benimseyen kullanıcılar tarafından rağbet gören çeşitlerdir. Solo davlumbazlarda tasarım açısından birden çok alternatife sahiptir.

Bacalı ve Bacasız Davlumbazlar

Markanın bu çeşitleri kullanıcıların tercihlerinin yanı sıra mevcut olan yapı tesisatı ile de doğrudan bağlantılıdır. Yalnızda montaj sırasında farklılık gösteren bacalı ve bacasız davlumbazlar arasında ergonomik açıdan farklılık yoktur.

Marka tüm ürün çeşitlerinde kullanıcılarına yüksek kalite ve konfor sunabilmeyi hedefler, bu nedenle üretimlerini üstün teknik özellikler ile gerçekleştirir. Davlumbazlarında yer aşan ses seviyesi ve ışık sisteminin yanı sıra hem emiş hem de motor gücü, kusursuz donanımlar ile sunulur. Son derece düşük bir ses seviyesine sahip olan davlumbazlar kullanıcı beklentilerinin memnun edici düzeyde karşılanabilmesini sağlar. Ürünlerin ölçüleri standart olarak kabul edilen; 60 cm – 90 cm ve 120 cm ebatlarında üretilir. Kullanıcı talepleri doğrultusunda 70 cm ya da 80 cm gibi özel ölçüler ile tasarlanan davlumbazlar da markanın ürün portföyünde yer alır. Köşe bir mutfağa sahipseniz ve davlumbazınızı köşede kullanmak istiyorsanız özellikle bu ölçüler avantaj sağlayabilir. Bacasız olan modelleri set üstü ocağınız veya ankastre fırınınız ile rahatlıkla kullanabilmeniz mümkündür. Birbirinden farklı stiller ile sunulan ilgili ürünler gerek materyal, gerek montaj ve gerekse de kullanım açısından değişiklik gösterebilir. Bu durum davlumbaz fiyatlarındaki farklılığın ana sebeplerindendir.

Luxell Davlumbaz Montajı

Solo davlumbazlar ve ankastre davlumbazlar uygulama yöntemi açısından farklılık gösterse de, markanın bütün davlumbaz seçkilerinin montajı kolaylıkla yapılabilir. Ürün modellerinin konumları bakımından kendi içinde gruplara ayrıldığını söyleyebilmek mümkündür. Bu aşamada sadece seçilen tasarım değil montaj da büyük bir öneme sahiptir. Davlumbazlar konumları yönünden dört ana grupta toplanabilir.

  • Duvar tipi davlumbazlar: Adından da anlaşılacağı üzere kullanımı duvara dayalı olan modeller olmakla birlikte, en sık tercih edilen ürünlerdir. Rağbet görme sebeplerinin başında, sunduğu güvenli kullanım gelir.
  • Ada tipi davlumbazlar: Her bir tarafının açık olması sebebi ile adaya benzetilen ve bu adı alan modeller, işletmelerin yanı sıra büyük mutfaklar için son derece uygundur.
  • Yakın davlumbazlar: Üç tarafının kapalı olduğu modellerdir. Özellikle sürekli yemek pişirilmesi nedeni ile meydana gelen ağır ve yoğun kokuların giderilebilmesinde etkili olmalarından dolayı restoranların vazgeçilmezidir.
  • Kaş tipi davlumbazlar: Fırınlar ile beraber yaygın olarak kullanılan çeşitlerdir. Fırının hemen üst tarafında monte edilirler.
  • Luxell Davlumbaz Kurulumu

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Luxell Davlumbaz

15 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Fiyat Aralığı
Toplam 15 / 15 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?