Dünya çapında bir dermo kozmetik firması olan Mustela, bebek cildi ile ilgili 60 yılı geçen uzmanlığıyla sürdürdüğü bilimsel çalışmaları bir araya getirerek, anneler ve bebekleri için maksimum düzeyde koruma sağlamaya devam ediyor. Yüksek teknoloji ile bilim ışığında üretilen Mustela ürünleri, en hassas ciltlerde bile herhangi bir yan etki yaratmadan üst düzey koruma ve bakım vadediyor.

Mustela Güneş Kremi & Losyon

Mustela, güneş kremlerini ve losyonlarını özellikle çocukların ve bebeklerin hassas ciltlerine ve cilt tiplerine göre çeşitlendiriyor. İhtiyaç duyulan koruma düzeyi, nemlendirme oranı ve cilt hassasiyeti doğrultusunda geliştirilen ürünler, herkes için yüksek koruma ve bakım sağlıyor. Orta ve yüksek faktörlü güneş kremleri ile çocukların gelişim sürecinde büyük ihtiyaç duyduğu D vitaminini güneşin zararlı etkilerine maruz kalmadan almalarını sağlıyor. Etkin ve güvenilir koruma sunan Mustela güneş kremi ile ebeveynler de gönül rahatlığı ile çocuklarını güneşe çıkarabiliyor.

Çocukların yaş grubuna ve kullanım şekillerine yönelik olarak çeşitlendirilmiş ambalajlar ile krem sürme işlemi son derece kolay ve keyifli bir hale geliyor. Güneş koruma ürünleri, tercih edilen kullanım yerlerine göre krem, sprey ya da yağ formları ile üretilerek ailelerin beğenisine sunuluyor.

Bebek ve çocukların farklı yapılardaki cilt tiplerine ve artı koruma gerektiren vücut bölgelerine yönelik olarak geliştirilmiş ürünlerle, yüz ve gövde için ayrı ayrı güçlendirilmiş ya da ikisi bir arada güneş kremleri bulunuyor.

Tüm güneş kremleri serisi en alerjik yapıdaki bebekleri dahi koruyabilmek üzere hipoalerjenik bileşenler ile yüksek toleranslı yapıda üretiliyor. Ayrıca sağlık uzmanları ile birlikte geliştirilen cilt koruma teknolojisi ile UVA, UVB ve UV gibi zararlı güneş ışınlarına karşı kusursuz bir koruma vadediyor.

Konusunda uzmanlığı ile bilinen markanın güneş sonrası kremleri ve losyonları da ebeveynler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Sprey ve krem formlarında geliştirilen güneş sonrası kremler, bebeklerin güneş sonrası kuruyan hassas ciltlerini yoğun bir şekilde nemlendiriyor, ferahlatıyor ve rahatlatıyor.

Mustela Güneş Yağı

Mustela, geliştirmiş olduğu güneş yağları ile bebeklere yeni doğan döneminden itibaren üstün koruma sağlıyor. Cildin koruyucu tabakasını destekleyen ve cildi dış etmenlerden koruyan yoğun nemlendirici özelliğe sahip güneş yağları, özellikle hızlı fiziksel gelişim izlenen dönemlerde oluşabilecek cilt problemlerini önlüyor, doğal gelişimi en doğal bileşenler ile destekliyor.

Mustela güneş yağı; normal, kuru ve çok kuru cilt tiplerine göre çeşitleniyor. Zararlı UV ışınlarına karşı kolayca savunmasız kalan hassas bebek ve çocuk ciltleri için özel geliştirilmiş güneş yağları ile etkin koruma sağlayarak güneşin çocuk gelişimine ve sağlığına olan desteğini maksimum koruma ile artırıyor. Cildin güneş ışınlarına karşı doğal korumasını baskılamadan destekleyen güçlendirilmiş koruma teknolojisi ve mineral filtre sistemi ile yüksek düzeyde koruma sağlıyor.

Mustela güneş yağı, sürüldükten sonra hızlıca bebek ve çocuk cildinden emiliyor ve en kısa sürede en yüksek koruma düzeyine ulaşıyor. Kolayca sürülen ve cilt tarafından hızlı bir şekilde emilen yapısı ile güneş yağı, yerinde duramayan minikler için de son derece ideal bir kullanım sunuyor.

İçeriği doğal nemlendirici ürünler ile zenginleştirilmiş yağlar sayesinde korumanın ötesinde yoğun nemlendirici fonksiyonuna da sahip olan güneş yağları, ciltte güneş sonrası oluşan gerginlikleri önceden önleyerek çocuk ve bebeklere konfor sağlıyor.

Ürünlerde bulunan doğal bileşenler sayesinde, çocuklar gereksiz kimyasal maddeye maruz kalmadan, güvenle korunuyor. Ayrıca hipoalerjenik özelliği sayesinde, hassasiyeti en yüksek derecede olan bebek ve çocuklarda bile endişe etmeden kullanılabilecek ürünler vadediyor.

Güneş yağı kullanımı ile güneş yanıklarının önüne geçilirken, nemlendirici etkisi sayesinde rahatsızlık veren cilt soyulmaları da önlenmiş oluyor. Yüksek oranda doğal ürünlerden elde edilen içerikleri ile mustela güneş yağı, güneş kremi ve losyonları sayesinde aileler, çocukları ile güneşin zararlı etkileri hakkında endişelenmeden yazın tadını çıkarabiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mustela Güneş Kremi ve Yağları

9 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Koruma Faktörü
DSACategoryId/60001547/2147483603/32010889/32010921/mustela