Oda Kokuları

Oda kokuları

Ev gereçleri ihtiyaçlarınız arasında oda kokuları önemli bir tamamlayıcı görev üstlenir. Evinizin temizliği tamamlandıktan sonra, uzun süre temiz kokması hak ettiğiniz kaliteli yaşamın bir parçasıdır. Özenle dekore ettiğiniz, her bir mobilyasını ve aksesuarını titizlikle seçtiğiniz eviniz ferah kokular ile yuva sıcaklığına kavuşur. Misafirlerinizi ağırlarken, evinize ve misafirlerinize gösterdiğiniz özeni, bu ince ayrıntılar ile bir seremoni haline getirebilirsiniz.

İş yerinizde sıkıcı ve bunaltıcı günlerde dahi, hayatı daha katlanılır kılan, size yaşadığınızı hissettiren hoş kokular sayesinde, küçük bir ara verebilirsiniz.

Oda Kokuları ve Fiyatları

0-25 TL ile 50-100 TL fiyat aralıkları arasında, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun Discover, Cosiness, Fame ve daha pek çok markanın oda kokularına ulaşabilirsiniz.

Evinizin salonu, oturma odası ve banyonuz için her biri farklı aromatik kokular içeren onlarca seçenekten bir karma oluşturabilirsiniz. Hava nemlendirici, hava temizleyici, koku yayıcı, ledli ve dekoratif hoş parfümlerden ihtiyaç duyduğunuz alanın büyüklüğüne, kullanım süresine ve amacına göre birini seçebilirsiniz.

Yasemin, nar çiçeği, lilium, lavanta, menekşe, gül gibi ferah çiçeklerin kokusu, kavun, incir, kivi, nane gibi tropikal meyve kokusu, vanilya ve tarçın gibi sıcak baharatlı kokular, çam ya da okyanus kokusu... Bu kokuların hepsinin size kendinizi iyi hissettirdiğini fark edeceksiniz.

Hepsi uzun ömürlü olan oda kokuları, çok büyük masraflar yapmadan da hayatınızı güzelleştirecek mutlu adımlar atabileceğinizin simgesidir. Zaman ayarlı otomatik spreylerden faydalanabileceğiniz gibi, istediğiniz zaman paketi açıp aromayı damlatarak, kokunun yayılmasını sağlayabileceğiniz çeşitli ürünler de seçebilirsiniz.

Oda Kokusu Zararlı Mı?

Kapalı mekanlarda hava sirkülasyonu sağlamak önemlidir. Gün içerisinde iki ya da üç kez odanızı 10’ar dakika süreyle havalandırmanız, kötü havanın odanızdan uzaklaşmasına yeter. Bu sirkülasyonu sağladığınız müddetçe, oda kokuları kullanmanın zararı olmayacaktır.

Uzmanlar alerjik bünyelerin, gribal enfeksiyon geçirenlerin burun duvarlarındaki tıkanıklıklardan dolayı, kolay nefes alamadığı dönemlerde kokuları uyku saatinde odadan çıkarmayı öneriyor. Koku yayan cihazları odanın dışında tutmanın uyku kalitesini arttırdığı biliniyor. Bununla birlikte hava temizleyici cihazlar, odanın nem dengesini düzenlediği için, uyku saatinde odada bulunması sağlıklı teneffüsü kolaylaştırıyor.

Özellikle çocuklu ailelerin ve astım hastalarının daha sağlıklı bir hayat sürmeleri için temiz hava teneffüs etmeleri gerekir. Hava temizleme cihazları bebeklik döneminden itibaren kullanılabilecek özel ürünlerdir. Cihazın içine musluk suyu koyarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Filtreleri sayesinde kirli havayı cihazın içine alarak ortamın havasını temizleyen cihazlar ile derin bir nefes alabilirsiniz.

Güzel Oda Kokusu Önerileri

Beş duyu organından biri olan burnunuzu en güzel kokular ile ödüllendirin. Dilerseniz evinizin girişinden itibaren bütün odaları dolaşıp, elle sıkılabilen sprey yardımıyla bir uçtan öteki uca, muhteşem kokuların yayılmasını sağlayabilirsiniz. Her ihtiyaç duyduğunuzda kullanmak üzere, elinizin altında eviniz için sihirli bir dokunuşa hazır, likit oda spreyleri bulundurabilirsiniz.

Odanızda boyunuzun hizasını geçen üst bir konumda, örneğin bir dolabın üstünde ya da duvara monte ederek, belirli sıklıkta parfüm püskürten otomatik cihazlar ile günün her saatinde evinizi güzel kokuların sarmasını sağlayabilirsiniz.

Dekoratif koku yayıcı ürünler ile masalarınızı, sehpalarınızı, konsollarınızın üstünü renklendirebilir ve zarif bir görünüm yakalayabilirsiniz. Şık şişeleri ile birlikte sunulan bambu çubuklu ortam kokularını inceleyebilirsiniz. Yoğun iş ortamında tempolu işlerinizi güzel kokular eşliğinde yürütebilirsiniz. Sevdiklerinize çalışma masalarını kişiselleştirerek, çalışma ortamını keyifli hale getirecek şık hediyeler sunabilirsiniz.

Mutfak ve banyo gibi temizlik ve hijyenin simgesi olan alanların mis gibi kokması, hem sizin hem misafirlerinizin kendini iyi hissetmesine yardımcı olur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oda Kokusu ve Parfümü Fiyatları

171 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 171 ürün
DSACategoryId/2147483637/60001549/60002924