Kişisel bakım markası Orkid, hijyenik ped ve günlük ped ürünlerinden oluşan geniş ürün yelpazesi ile hepsiburada.com’da tüketicilere sunuluyor.

1970’li yılların sonunda ilk “hazır hijyenik ped”i Türkiye pazarına sunarak sektörde ilk olmayı başaran Orkid, özel günlerde kadınlara ihtiyaçları olan en mükemmel korumayı sağlıyor. Orkid, kadınların adet dönemlerinde rahat, kuru ve güvenli olmalarını sağlamak hedefiyle pazara yenilikçi ürünler sunuyor.

Orkid’in adet dönemleri için kişiye özel adet yoğunluğu ve kişisel tercihler için farklı ürünleri bulunuyor. Orkid Ultra, kadınların güvendiği korumayı sunarken, Orkid Ultra Ekstra sızıntılara karşı yüzde 100’e kadar koruma sağlıyor. Orkid Maxi kalın ped ürünlerini tercih eden kadınlara hitap ediyor. Orkid’in en yenilikçi ürünlerinden Orkid Platinum Comfort, kokuyu yüzde 100’e kadar hapsediyor ve pamuksu üst yüzeyiyle rahatlık sunuyor. Infinicel teknolojisiyle üretilen yeni Orkid Infinity ise ağırlığının 10 katı kadar sıvıyı emme özelliği ile dikkat çekiyor.

Orkid Günlük Pedler ve Orkid Yaprak Pedler ise günlük kullanımda kadınlara ferahlık ve rahatlık sunuyor. Orkid Günlük Pedler kokuları hapsederek gün boyu koruma sağlarken, yaprak kadar ince olan Orkid Yaprak Pedler her gün yeni bir iç çamaşırı ferahlığı yaşatıyor.

Kadınların adet dönemlerinde ve günlük hayattaki ihtiyaçlarına yönelik farklı ürün çeşitlerine Orkid marka sayfasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun ürünleri marka sayfasından filtreleyerek inceleyebilirsiniz. Size en uygun olan ürünü dilerseniz hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Orkid

92 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN