Regl, kadınların her ay yaşadıkları vajinal kanamalara verilen isimdir. Düzenli periyotlarla gerçekleşen bu kanamalar kadın sağlığı açısından oldukça önemlidir. Bu dönemleri sağlıklı bir şekilde geçirmek için hijyenik koşulları sağlamak oldukça önemlidir. Orkid ergenlik çağına giriş yaptığınız andan itibaren her ihtiyacınız olduğunda yanınızda olmaya devam eder. Regl döneminizde orkid pedinizi iç çamaşırınızın içine yapıştırarak kullanabilirsiniz. Ürünlerin yapısı sıvıyı emen ve sizi içinde bulunduğunuz bu özel dönemde konforlu hissettiren bir yapıya sahiptir. Orkid ped seçenekleri kanamanızın yoğunluğuna göre farklı nitelikler taşıyacak şekilde üretilir. Böylelikle reglin kaçıncı gününde olursanız olun konforlu bir gün geçirirsiniz. Regl dönemleri genellikle 3-7 gün arasında değişkenlik gösterir. Her kadın kendi vücuduna ve yapısına uygun şekilde bu döngüyü yaşar. Bazı kadınların kanaması süreç boyu çok yoğun olmakla birlikte bazılarının ise az olur. Genellikle kanama miktarı dönem dönem değişmekle birlikte ilk ve son günlerde azalmaya başlar. Bu dönemde herkes için ortak olan şart hijyenik koşulların sağlanmasıdır. Orkid normal ped ürününü kendi regl döneminize uygun olarak belli aralıklarla değiştirebilirsiniz. Bu sayede genital bölge hijyenini sağlamış olursunuz. Orkid pamuklu yapısı sayesinde gün boyu sizi konforlu hissettirir. Doğal bir ürün olan pamuksu yapı, kendi kıyafetlerinize temas ediyormuş hissi yaratır. Böylece hareketleriniz kısıtlanmaz ve dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz. Birbirinden farklı ürünleri inceleyip Orkid yorumları ve değerlendirmeleriyle kendiniz için uygun ürünü rahatça bulabilirsiniz. Koşmak, yürümek ve geceleri uyumak bile regl döneminde önemli konular haline dönüşebilir. Orkid nedir sorusunun cevabı, basit bir anlatımla tüm bu dönemlerdeki kaygılarınızı gidermek üzere üretilmiş kaliteli ürünlerdir.

Her Döneme Özel Orkid Seçenekleri

Hem genital hijyeni sağlayabilmek hem de kadın sağlığı açısından regl döneminde olsanız da olmasanız da Orkid günlük ped kullanabilirsiniz. Vajinal akıntılar regl döneminde olmasanız da devamlı olarak yaşanan bir durumdur. Gün boyu çamaşırınızın kuru ve temiz kalması konforunuz ve hijyeniniz için oldukça önemlidir. Günlük Orkid ped, ince yapısı ve boyut olarak küçük olması nedeniyle rahatsız edici bir his uyandırmaz. Aksine sağladığı avantajlar sayesinde her gün özgür hissetmenizi sağlar. Vajinal kanamalarınızın başladığı dönemlerde çantanızda bulundurduğunuz Orkid normal pedler sayesinde bir sürprizle karşılaşmazsınız. Regl tarihiniz geldiğinde önlem olarak çamaşırınıza normal boyutlardaki ped seçeneklerinden birini yerleştirebilirsiniz. Bu sizi hem özgür hem de güvende hissettirir. Emici yapısı sayesinde regl döneminde de istediğiniz renk pantolonu giyebilir ve her kombini rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Kanamalarınızın az olduğu günlerde normal boyuttaki orkid sizin için yeterli olur. Kanama miktarının arttığı günlerde Orkid uzun ped ya da Orkid maxi gece seçeneği ekstra konfor sağlar. Emici yapısının yanı sıra boyut olarak uzun olduğu için sızıntı ve kıyefete geçme risklerinin önüne geçer. Çamaşırınızı boydan boya sararak sizi gün boyu güvende hissettirir. Ped seçeneklerinde kanatlı ve kanatsız ürün çeşitleri bulunur. Kanatlar pedin çamaşırınıza sıkıca tutunmasını sağlar ve sizin için kullanışlı bir deneyim sunar. Pedin kanatlarını çamaşırınızın her iki yanına tutturarak gün boyu dilediğinizce hareket edebilirsiniz. Regl dönemi boyunca hijyeniniz için belli aralıklarla pedinizi değiştirmeniz önerilir. Fakat her kadının regl dönemi boyunca ihtiyaç duyduğu ped sayısı birbirinden farklılık gösterir. Bunun için içerisinde daha fazla ped bulunan paketleri tercih edebilirsiniz. Orkid 8'li, 56'lı seçenekleriyle satışa sunulur. Bu iki seçeneğin arasında farklı ihtiyaç gruplarına yönelik olarak hazırlanmış sayılarda hijyenik pedler bulunur. Regl dönemlerinde rahatça uyuyabilmek ve uyku esnasında rahat hareket edebilmek her kadının isteğidir. Özellikle çok kanaması olan kadınlar için oldukça pratik ve kullanışlı olan Orkid emici külot seçenekleri size huzurlu bir uyku sunar.

Özel Günlerinizde Orkid Kullanmanın Avantajları

Özel günlerinizde Orkid 1 numara, 2 numara, 3 numara, 4 numara, 5 numara gibi farklı beden ölçüleri arasından size uygun olanı rahatlıkla seçebilirsiniz. Bedeninize uygun olan ürünü tercih etmek size geniş bir konfor alanı yaratır. Reglin farklı dönemlerinde farklı orkid çeşitlerine ihtiyaç duyarsınız. Orkid turuncu paketiyle yoğun kanamanız olan günlerde büyük destekçilerinizden biri olur. Yüzeyinin uzun oluşuyla sızıntıyı önlediği için gün boyu hareketlerinizi sınırlandırmak durumunda kalmazsınız. Ayrıca kıyafetlerinizin temiz kalması açısından da oldukça avantajlıdır. Gün içinde hareket ederken rahat ve özgür hissedebilmek için içinde bulunduğunuz döneme uygun bir ped seçmek oldukça önemlidir. Orkid uzun ve ultra uzun seçenekleriyle yoğun kanama yaşadığınız günlerde geceleri güvende hissetmenizi sağlar. Regl külodu Orkid müşterilerinin severek kullandığı ürünlerden bir tanesidir. Özellikle gece kanamalarından endişe eden müşteriler için oldukça kullanışlı bir ürün seçeneğidir. Orkid, yalnızca regl dönemleri için ürettiği ürünlerle sınırlı kalmaz. Orkid hasta bezi idrar kaçırma problemi yaşayan müşteriler için oldukça geniş bir konfor alanı sunar. Emici yapısı ve pamuksu yüzeyi sayesinde rahatsız hissetmezsiniz. Ayrıca Orkid ürünleri koku oluşmasının önüne geçmek için özel olarak formüle edilir. Bu sayede istenmeyen kokularla karşılaşmamış olursunuz. Orkid ne kadar sorusu da müşterilerin ürün tercihlerinde etkili bir faktördür. Daha büyük paketler genellikle daha ekonomik olduğu için tercih edilir. Ayrıca kampanya dönemlerini takip ederek avantajlı fiyatlarla ürün satın alabilirsiniz.

Orkid Çeşitlerinin Avantajlı Fiyatları

Orkid çeşitleri ve fiyatları değişkenlik gösterir. Birbirinden farklı niteliklere sahip onlarca ped seçeneği bulunur. Normal, günlük, uzun, ultra boy gibi farklı alternatifler bulunur. İçinde bulunduğunuz regl dönemine göre bir ürün tercih etmeniz sizin için faydalı olur. Orkid fiyatları paketin içinde kaç ürün içerdiğine ve ürünün niteliklerine göre farklılık gösterir. Bazı dönemler Orkid kampanya ve indirimli fiyatlarla satışa sunulur. Müşteriler için kaliteli ürünlere avantajlı fiyatlarla ulaşmak önemlidir. Bu sebeple kampanya dönemlerini takip ederek Orkid en ucuz fiyata satın alabilirsiniz. Orkid çeşitleri ve özellikleri her müşterinin kendine uygun ürünü elde edebilmesini kolaylaştırır. Farklı beden ölçülerindeki Orkid külot sayesinde müşteriler geceleri rahat bir uyku çeker. Ekolojik dengeyi korumak isteyen müşteriler için yıkanabilir Orkid üretilir. Bu gibi çözümler az atığa neden olması ve doğaya olan faydası nedeniyle oldukça beğenilir. Kendiniz için doğru ürüne karar verme sürecinizi kolaylaştırmak isterseniz Orkid yorumlarını inceleyebilirsiniz. Ürünleri daha önceden kullanmış olan müşteriler ürünler hakkındaki objektif değerlendirmelerini bu yorumlarla ifade ederler. Farklı müşterilerin ürünlere yönelik memnuniyet ve önerilerine bu yorumlar sayesinde ulaşabilirsiniz. Hepsiburada aracılığıyla Orkid indirim dönemlerini takip ederek avantajlı fiyatlarla ihtiyacınız olan pedi satın alabilirsiniz.

Günlük Orkid Ped Kullanmak Sağlıklı mı?

Akıntıların gün içerisinde sizi rahatsız etmemesi ve koku oluşturmaması için günlük ped kullanabilirsiniz. Yumuşak dokusu ve emici yapısıyla gün boyu temiz çamaşır hissi yaşarsınız.

Orkid Ne İşe Yarar?

Kadınların her ay düzenli olarak adet kanamaları olur. Günlük olarak gerçekleşen vajinal akıntılar da ped kullanmanın bir diğer gerekçesi olarak sayılabilir. Orkid’in emici yapısı ve esnekliği sayesinde gün boyunca iş akışınızı kesmeden hareketlerinize devam edebilirsiniz.

Orkid Ne Sıklıkla Değiştirilir?

Kadın sağlığı ve genital hijyen için pedlerin sık sık değiştirilmesi önerilir. Ortalama olarak 3-4 saatte bir yeni bir pedle eski yerleştirilen pedin değiştirilmesi önerilir. Bu sayede gün boyu temiz ve ferah hissedebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...