Orkid ped çeşitleri sızıntı koruması ve pamuksu dokusuyla kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olur. 8 saate kadar varan sürelerde maksimum koruma sağlar. Özel günleriniz için yumuşaklık ve geliştirilmiş korumayı bir arada sunar. Hem adet dönemleri hem de günlük kullanım için tasarlanan pedler ile her zaman aradığınız kuruluk ve konfora sahip olabilirsiniz. 

Maksimum Koruma & Hijyen

Orkid, kokuyu %100' e kadar hapseden ve pamuksu üst yüzeyiyle size rahatlık sağlayan en iyi hijyenik ped korumasını sunar. Kuru ve cildinize hassas üst yüzeyi sayesinde cildinize gün boyu yumuşak bir dokunuş sağlar. Üst yüzeyinin gözenekli yapısı sıvıyı hızla emerken, jel tanecikleri ile ıslaklık hissini önler. Cildinizin her zaman kuru kalmasına yardımcı olur. Özel tasarımı ve yenilikçi hücre teknolojisi sayesinde sızıntılar için üstün koruma sağlar. Dermatolojik olarak test edilen Orkid ped çeşitleri cildinizle uyumludur. Orkid teknolojisi ile hem üstün koruma performansının hem de sevdiklerinize korkusuzca yaklaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Orkid ürünleri farklı vücut şekillerine ve boyutlarına uyacak ve her türlü dönem için (hafif bir akıştan çok ağır bir akışa) koruma sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. İhtiyaçlarınıza göre kanatlı veya kanatsız hijyenik pedler, kalın pedler, ince pedler veya gündüz/ gece koruma seçenekleri sunan özel pedlerden birini tercih edebilirsiniz.

Her Gün Yeni Çamaşır Hissi

Orkid günlük ped, adet dönemi dışında kullanabileceğiniz ve kendinizi güvende hissetmenizi sağlayan konforlu bir peddir. Her gün yeni iç çamaşırı giymenin verdiği tazelik hissini yaşatmak için tasarlanan günlük pedler inanılmaz derecede ince ve rahattır. Orkid günlük pedin özel dokusu ve patentli koku hapsetme teknolojisi, kokuları maskeler ve doğrudan pedin içine hapseder. Pamuksu üst yüzeyi ile iç çamaşırınızın yumuşaklığında konforlu kullanım olanağı sunar. Orkid günlük ped çeşitleri ile her gün yeni bir başlangıç ​​yapabilirsiniz. Günlük tazelik için tasarlanan günlük pedlerin nefes alabilen katmanı kuru kalmanıza yardımcı olurken, yapışkanlı bantlar iç çamaşırını boydan boya kaplayarak pedin gün boyu yerinde kalmasına yardımcı olur. İnce yapısı ile giysilerinizden görünmez. Ayın her günü rahat ve ferah bir his için Orkid günlük pedleri deneyebilirsiniz. İhtiyaçlarınız için en iyi hijyenik çözüm için hafif, orta ve ağır günlere göre özel olarak tasarlanmış pedler arasından seçim yapabilirsiniz. Orkid günlük pedler her defasında hijyenik kullanım için ayrı ayrı ambalajlara sarılır. Bu sayede pedinizi çantanızda ya da cebinizde kolayca taşıyabilir, istediğiniz yere götürebilirsiniz.

Doğru Ped Seçimi İle Kapsamlı Koruma

 • Kadın hijyen ürünleri seçerken 'herkese uyan tek bir beden' yoktur. Her kadın benzersiz bir adet akışına sahiptir.
 • Bu nedenle vücut özelliklerinize ve akışınıza göre uyumlu bir ped seçmek size en iyi koruma ve konforu sunar. 
 • Doğru ped seçimi kapsamlı bir koruma sağlarken, sızıntısız adet dönemlerini mümkün kılar.
 • Orkid hijyenik pedler özel koruma gereksinimlerinize uyacak şekilde farklı uzunluklara sahiptir.
 • Örneğin, daha uzun bir gündüz pedi veya gece pedi kullanmak, kapsama alanını önden arkaya artırabilir ve sızıntıları azaltabilir.

Orkid Hijyenik Pedler Nasıl Kullanılır?

 • Ellerinizi yıkayın ve pedi ambalajından çıkarın. Pedin sarıldığı ambalajı, kullanılmış pedi daha sonra atmak için saklayın.
 • Pedinizin yapışkan arka kısmını örten uzun kağıt parçasını çıkarın.
 • Pedin yapışkan tarafını iç çamaşırınızın ağ kısmına ortalayın. Arkaya veya öne çok fazla kaydırmadığınızdan emin olun.
 • Pedinizde kanatlar varsa, kanat kısmındaki kağıtları da çıkarın ve iç çamaşırlarınızın alt tarafına sarın.
 • Pediniz doygun hale geldikten sonra çıkarın. Sakladığınız dış ambalajla birlikte yuvarlayarak sarın ve çöp kutusuna atın.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Orkid

559 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Satıcı A-Z
 6. İndirimli Ürünler
 7. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön