İlk olarak ABD'de "Bir Kadının Mahremi" adı ile üretilmeye başlanan hijyenik pedler, 1886 yılından bu yana geliştirilmiş teknolojileri ile sizlere sunulmaktadır. O dönemler tezgah altlarında gizlenerek satılan pedler, bugün tek kullanımlık hijyenik paketler halinde kişisel bakım ürünleri arasındaki yerlerini almaktadır. Hijyenik pedler kokuyu hapseden ve sızıntılara karşı mükemmel koruma sağlayan yapıları ile özel günlerde kadınlara konfor ve güven sağlamaktadır. Yoğun günler için özel olarak üretilen çeşitlerin bulunduğu pedler, deodorant katkılı ve rengarenk desenli çeşitleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Yüksek emiciliğe sahip olan hiyenik pedler, standart paketlerin yanı sıra daha avantajlı fiyatlarla sahip olabileceğiniz ekonomik paketler halinde de satışa sunulmaktadır.

Hijyenik Pedler

Çeşitli markaların adı altında üretilen hijyenik pedler, kadınlar tarafından adet döneminde kullanılan kişisel bakım ürünüdür. Genellikle pamuk gibi emici ve cilt ile uyumlu maddelerden yapılan hijyenik pedler özel günlerde konforlu ve sağlıklı bir kullanım sunar.

Hijyenik pedler, sıvıyı emerek iç dokulara hapsedilmesini sağlayan özel bölgeleri sayesinde cilt yüzeyinin tahriş olmasını önlemeye yardımcı olur. Bu sayede giysilerin kirlenmesini de önleyen pedler, ipeksi üst yüzeyleri ile hareket esnasında rahatlık sağlamaktadır. Cilt ile mükemmel bir uyum sağlayan bu ürünler kokuyu hapseden teknolojileri sayesinde ferah bir kullanıma olanak vermektedir. Pedler çamaşıra tutunmayı sağlayan emici kanatlar yardımıyla kaymayı engellerken, aynı zamanda sızıntılara karşı maksimum düzeyde koruma sağlar.

Hijyenik pedler her kadında değişkenlik gösteren adet düzeni göz önünde bulundurularak her ihtiyacı karşılayacak çeşitlilikte üretilmektedir. Rahatlığı seven kadınlar için ultra incelikte üretilen pedler, gece ve gündüz kullanıma uygun çeşitlere de sahiptir. Yoğun günler için kullanıma uygun olan kalın ve uzun pedler güçlendirilmiş emici üst tabakaları ve ultra kanatları sayesinde ekstra güven sağlamaktadır. Bunların yanı sıra, deodorant katkıları ile çiçek ferahlığı sunan kokulu pedler ile alerjik ciltler ile uyum gösteren kokusuz çeşitler ürün yelpazesi arasındaki yerini almaktadır. Özel günlerine renk katmak isteyen kadınlar için ise feminen desenlere sahip özel tasarımlı pedler bulunmaktadır.

Adet dönemlerinde kullanımı yaygın olarak tercih edilen hijyenik pedler, dermatolojik olarak test edilerek her kadına uygun çeşitleri ile sunulmaktadır. Tek kullanımlık olan ürünler, bakteri oluşumunun önüne geçerek özel günlerde ekstra hijyen ve güvence sağlamaktadır.

Hijyenik Ped Fiyatları

Sızıntılara ve koku oluşumuna karşı geliştirilen teknolojilere ve ürün kalitesine bağlı olarak fiyatlandırılan hijyenik pedlere dilediğiniz markayı tercih edebileceğiniz geniş ürün yelpazesi arasından ulaşabilirsiniz.

İçerisinde yedi adet ürünün bulunduğu tekli paketler halinde satın alabileceğiniz hijyenik pedler, daha avantajlı fiyatlar sağlayan ekonomik paketler halinde de satışa sunulmaktadır. İhtiyacınıza yönelik olarak seçebileceğiniz çoklu paketler arasında her kadına uygun çeşitleri ile özel günlerinizi konforlu bir şekilde geçirmenize yardımcı olacak hijyenik pedler uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

Süper ekonomik boy ile yer alan ürünler arasından tercih edeceğiniz belli markalarda satın alacağınız paketin yanında hediye olarak şık görünümlü pembe parmak arası terliklere sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra, kadınlar için özel olarak oluşturulan; içerisinde yaprak ped, koruyucu şampuan, onarıcı saç bakım yağı ve diş macunu bulunan pakete avantajlı fiyatlarla sahip olarak kişisel bakım ihtiyaçlarınızı ekonomik bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Özel günler için tasarlanan yapıları ile kadınlara hijyen ve rahatlığı bir arada sunan pedleri uygun fiyatlarla satın alarak, ferah ve konforlu bir dönem geçirebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Hijyenik Ped Fiyatları

218 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Sleepy Hijyenik Pedler
  2. Johnsons Baby Hijyenik Pedler
  3. Orkid Hijyenik Pedler
  4. Molped Hijyenik Pedler
  5. Kotex Hijyenik Pedler
  6. O.B Hijyenik Pedler
  7. Natracare Hijyenik Pedler
  8. Carefree Hijyenik Pedler
  9. Airiz Hijyenik Pedler
  10. Baby&Me Hijyenik Pedler
  11. Biota Hijyenik Pedler
  12. Discreet Hijyenik Pedler
  13. Helen Harper Hijyenik Pedler
  14. Monema Hijyenik Pedler
  15. Silva Hijyenik Pedler
  16. Winion Hijyenik Pedler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483619/80296002
Başa dön