Ultra Hijyenik Ped

Ultra hijyenik ped, ergonomik yapısı ile özel günlerinizde kendinizi özgür ve ferah hissettirir. Günlük temponuza uyumlu sağlayacak şekilde geliştirilmiş ürün, konforu ve koruyuculuğu, size bir arada sunar. Gezilerinizi ertelemeden, sporunuzu yarıda bırakmadan verimli şekilde sosyal hayat içinde olmanız için üretilmiş olan bu ürünü, her ihtiyacınız olduğunda kolayca kullanmak için çantanızda taşıyabilirsiniz. Nefes alabilen ipeksi dokusu sayesinde sağlığınızı koruyan ultra hijyenik ped sayesinde, gün boyu temizlik hissini yaşayabilirsiniz.

Ultra Hijyenik Ped Ne İşe Yarar?

Ultra hijyenik ped, özel günlerinizde özgürce hareket edebilmenizi sağlamakla birlikte, sağlığınız için üst düzey güvenilirlik sunar. Sosyal yaşam içindeki aktivitelerinize uyum sağlayarak, rahatlığı ve korumayı bir arada sağlar. Pamuksu dokusuyla teninize yumuşaklık hissi veren kanatları, cildinizin dostudur. Ultra hijyenik ped, hassas yan yüzeyleri sayesinde yoğun günlerinizi, en verimli şekilde geçirmenize yardımcı olur. Orta yüzeyde yer alan sıvı emici bölge, sıvı kilit sistemi şeklinde çalışarak, sıvıyı hapseder ve çamaşırınızı korur. Sunduğu yüksek koruma sayesinde, özel günlerinizi, planlarınızı ertelemeden ve günlük hayatın akışından ayrılmadan, dilediğiniz gibi hareket ederek geçirebilirsiniz.

Ultra Hijyenik Ped Çeşitleri Nelerdir?

Ultra hijyenik pedler, kullanıcılarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için gece ve gündüz kullanımları bakımından farklı özelliklerde tasarlanırlar. Birbirinden özel ferahlatıcı kokulara sahip, parfümlü pedler, ürün yelpazesini genişletir. Fiziksel özellikleri bakımından ise uzun ve normal olmak üzere çeşitlenirler.

Hangi Ultra Hijyenik Ped Daha İyidir?

Cildinizle uyum gösteren, sağlığınızı tehdit edebilecek maddeler içermeyen, sıvıyı emme ve koruma gücü yüksek bir ultra hijyenik ped, özel günleriniz için size daha fazla konfor sağlayacak, iyi bir tercih olur. Cildinizde temas eden yüzeyin, yumuşak dokulu ve tahriş yapmayan özellikte olması, daha sağlıklı ve rahat bir kullanım sunar. Ultra hijyenik pedin, sıvı ve koku tutma kapasitesi, nefes alabilirlik kapasitesi gibi kalite testleri yapılmış bir ürün olması önemlidir. Sıvı tutma gücü fazla olan ve nefes alabilen özellikteki pedler, hem sağlığınız hem de hareket kabiliyetiniz bakımından, spor gibi yüksek aksiyon gerektiren etkinleriniz için daha uygundur. Ayrıca, gece ya da gündüz kullanımları için ayrı özelliklere sahip ultra hijyenik pedlerden, gereksiniminize uygun olanı tercih ederek, beklentilerinizi karşılayabilirsiniz.

Ultra Hijyenik Ped Nasıl Kullanılır?

Ultra hijyenik ped üzerindeki özel ambalajı tek harekette çekerek ayrılır. Pedin açığa çıkan yapışkan yüzeyini, katlanma ve kıvrılma olmadan çamaşırınıza tutturursunuz. Pedin iki tarafta küçük koruma ambalajı ile sarılmış kanatlarını, ambalajından ayırmalısınız. Kanatların yapışkan yüzeylerini, çamaşırınızın altına kıvırarak, gergin şekilde tutturmanız gerekir. Kullanmış olduğunuz pedi, özel ambalajı içinde rulo şeklinde katlayarak, çöpe atılır. Konforunuz ve sağlığınız için pedi, gerektiği sıklıkta değiştirmeniz gerekir. Uzmanlara göre en geç 3 ile 4 saatte bir değiştirmelisiniz. Bu tek kullanımlık ürünü kullandıktan sonra tuvalete atmamaya özen göstermeniz önemlidir. Kullanılmış ürünü atmak için geri dönüşüm sorumluğu olan birimleri kullanabilirsiniz.

Ultra Hijyenik Ped Fiyatları Hangi Seviyededir?

Ultra hijyenik ped fiyatları, ürün kalitesine, özelliklerine ve paket içeriğindeki ped sayısına bağlı olarak değişebilir. Gece kullanımı için uygun olan ürünler, parfümlü olanlar ile daha büyük boyutlarda tasarlanmış pedlerin fiyatları, diğerlerine oranla daha pahalıdır. Ayrıca ürünün nefes alabilirlik ya da kokuyu hapsetme gibi yüksek teknoloji ile geliştirilmiş özelliklere sahip olması da fiyatı etkileyen etmenlerden biridir. Fiyatı genel seviyenin çok altında olan ürünler, sağlığınız için önemli olan özellikleri içermeyebilir, o sebeple satın almadan önce mutlaka ambalaj üzerindeki bilgileri okumanız önermlidir. Ultra hijyenik pedlerin özelliklerini inceleyerek, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak olanı belirleyip, satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ultra Hijyenik Ped

55 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 55 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?