Otel Aydınlatma Ürünleri

Rahat ve konforlu bir konaklama deneyimi için oldukça önemli olan aydınlatma, otel aydınlatma ürünleri altında sizlere sunulur. Otel aydınlatmaları farklı ortamlarda kullanılan temel aydınlatma gereçlerini, duvar aydınlatma çeşitlerini ve masa üzeri aydınlatma ürünlerini kapsar. Genellikle farklı dekoralar ile kullanıma uygun klasik tasarımlar eşliğinde satılan aydınlatma gereçlerini marka, model ve fiyat açısından karşılaştırabilirsiniz.

Otel Aydınlatma Çeşitleri

Otel aydınlatma ürünleri arasında armatür, LED stop, avize ve abajur çeşitleri bulunur. Avizeler duy sayısına ve modeline göre değişiklik gösteren ürünlerdir. Tek duylu küçük avizeler daha küçük ortamlarda kullanıma uygunken ikili, üçlü ve dörtlü avizeleri ürünler arasında bulmak mümkündür. Masa üzeri aydınlatma çeşitleri arasında yer alan abajurlar ise oldukça sade ve kullanışlı ürünler olarak karşınıza çıkar. Yatak başucunda kullanım için tasarlanan ürünler, farklı otel odası dekorlarına uygun tasarımları ile kaliteli konaklama alanları dekore etmenize imkân verir. Duvar aydınlatmaları arasında yer alan aplik ve armatür çeşitleri ise benzer modellere sahip şık ve kullanışlı ürünlerdir. Beyaz opak camın ağırlıkta kullanıldığı ürünler, kasa renkleri ve süslemeleri ile klasik bir görünüm sergiler.

Avize Modelleri ve Özellikleri

  • Avize çeşitleri arasında tekli ve çok duylu ürünler yer alır. Tek duylu avizeler küçük koridorlar, banyolar veya geniş odaların ayrılmış bölümleri için ideal bir kullanım sergiler.
  • Oteller için tasarlanan avize modelleri uzun sarkıt tasarımdan ziyade, kısa ve rahat aydınlatma yapmaya uygun ürünler bulunur.
  • Yüksekliği 35 cm olan ürünler alçak tavanlı alanlarda homojen aydınlatma yapmaya elverişlidir. Özellikle cam dizaynları ve kasa tasarımları ile başarılı bir ışıklandırmaya ihtiyaç duyan oteller için idealdir.
  • Avizeler arasında tek duylu olup ikili takımlar hâlinde satılan ürünler yer alır. Dekoratif uyumu yakalamak için ideal olan setler, modern dizaynları ile çağdaş dekora sahip her ortamda kullanılabilir.
  • Avize modellerinde standart E27 duy tipi bulunur. Tasarruflu ve yeni üretilen ampuller ile uyumlu olan avizeler iki yıl garanti ve TSE güvenlik sertifikası ile satıldığı için güvenle kullanılabilir.

Duvar ve Tavan Tipi Aydınlatmalar

Otel tipi duvar aydınlatmaları arasında aplikler ve armatürler bulunur. Aplikler, modern renkleri ve şamdan başı tipi tasarımları ile hem yenilikçi hem de kullanışlı ürünler arasında yer alır. Genellikle beyaz camla ve krom veya altın sarısı gövde tasarımının ağırlıkta olduğu ürünler, bölgesel aydınlatma yapmak için idealdir. Uygun aralıklarla yerleştirildiğinde uzun koridorlarda hoş bir aydınlatma yapmanızı sağlar.

Duvar aydınlatmasından ziyade tavan aydınlatması olarak kullanılan LED plafonyer, LED stop ve armatür çeşitleri sade ve her ortamda tercih edilebilen ürünlerdir. Modeline göre beyaz ve sarı renkleri ile her ortama uyum sağlayan ürünler, derinlik ve çap açısından değişen ölçülere sahiptir. Gömülebilir tavan aydınlatmalarını incelerken ürünün iç çapını öğrenerek seçim yapabilirsiniz.

Otel Tipi Abajurlar

Abajur çeşitleri arasında tek ayaklı ve çok ayaklı ürünler yer alır. Şapka dizaynı, büyüklüğü ve uzunluğu ile komodin üzerinde bölgesel aydınlatma yapmayı sağlayan ürünler, klasik renkleri ile her türlü klasik mobilya ile uyum sağlayabilir. Genellikle ayak dizaynı açısından değişen ürünlerin aydınlatma gücü maksimum 60 W olur. Bölgesel aydınlatma yapmak için yeterli güce sahip olan ürünler, E27 duy tipi ile tasarruflu ampuller ile uyumludur. Abajur modellerinde, şapka tipi, çapı ve ayak uzunluğu gibi özellikleri inceleyebilirsiniz. Şapka renkleri açısından ışığı sıcak bir şekilde yansıtmayı sağlayan abajurları bulabilir, özel kumaş kaplama şapkaları ile dikkat çeken ürünleri tercih ederek müşterilerinize konforlu yaşam alanları sunabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Otel Aydınlatma Ürünleri

16 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 16 / 16 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/80134000/80143000