Paşabahçe, kaliteli ve zevkli üretimini basit mutfak eşyalarından değerli el işi koleksiyonlara kadar geniş bir yelpazede, aynı disiplin ile sürdürüyor. Özel tasarım ve az sayıda üretilmiş cam eşyalardaki şık ve ince dokunuşlar, cam kavanoz ve kaselerde de kendisini gösteriyor. Paşabahçe markası altında, yaşam ve butik konseptleriyle sadece cam değil, cam ile uyumlu başka ürünler de var. Bu ürünler, tasarımcıların hayal gücüyle sürekli geliştiriliyor. Birbirinden şık ve pratik ürünler, kullanım amaçları ve şekillerine göre çeşitli sınıflara ayrılıyor. Mutfaklarda plastikten çok cam kullanmaya başlanılan bu dönemlerde kavanoz, kase, tabak ve benzeri tüm ürünler daha çok dikkat çekiyor. Kullanışlı oluşunun yanı sıra sağlam ve sağlıklı Paşabahçe ürünleri ile evlerde cam ve benzeri ürünlere plastikten daha çok yer açılıyor. 

Paşabahçe ile Zevkli Kahvaltı Sofraları

İşte Paşabahçe cam ürünlerinin kahvaltı sofranızı güzelleştirecek parçalarından bazıları:

 • Sosluk / Reçellikler: Paşabahçe’nin dekoratif ve zevkli sofralar için özel olarak hazırladığı chef’s kategorisindeki kaseler, sosluk ya da reçellik olarak kullanılıyor. 6’lı olarak satılan bu küçük kaselerin ana amacı, sofradaki herkese sos ya da reçellerden ikram etmek ve ortadaki servis tabağına kişisel çatal ya da kaşıkların girmesini engellemek.
 • Camda bi’lokma setleri: Paşabahçe’nin kase setlerinin arasında oldukça göze çarpan bu setin en önemli özelliği, tadımlık ürünleri sunmak için kullanılması. Özellikle balık formunda olanları dikkat çeken camda bi’lokma ürünleri, herkese özel sunulan mezeler için kullanılıyor.
 • Büyük ve küçük salata kaseleri: Paşabahçe büyük salata kaseleri hediye olarak da çok ilgi gören ürünler arasında yer alıyor. Ayaklı salata kaselerinden çok derin olmayan salata kaselerine kadar çok fazla çeşit var ve kullanım amacına göre değişiyor. Seramik, porselen ve cam olarak üretilen kase çeşitleri, zevkinize ve dekorasyon keyfinize göre sizi bekliyor.

Paşabahçe Ürünleri İle Özdeşleşen Lezzetler

Bazı Paşabahçe ürünleri, içine konulan lezzetle özdeşleşiyor. Puding, sütlaç ve krem karamellerin, genellikle bu tatlılarla özdeşleşen kaselerde sunulması önemli bir detay. Tıpkı tatlı kaseleri gibi, saklama kaplarında da belirli formlar ve Paşabahçe markası güven ve kalite anlamına geliyor. 

 • Krem karamel kaseleri: Krem karamelleri yaptıktan sonra, kesik koni şeklindeki dıştan kabarık şeritli o kalın kaselere koymazsanız ritüel tamamlanmış olarak kabul edilmiyor. Paşabahçe ürünleri arasında en çok satılanlardan birisi olan krem karamel kaseleri, aynı zamanda kuruyemiş kasesi olarak da kullanılıyor.
 • Puding kasesi: Krem karamel kasesi gibi puding kasesi de tatlıyla özdeşleştirilmiş. Puding ya da sütlaç deyince kasenin de yumuşak geçişli köşeleri ile hafif kare formunda olması bekleniyor. Paşabahçe puding kaseleri, içinden tatlı yiyen herkesi alıp çocukluğuna götürüyor.
 • Kapaklı kaseler: Saklama kabı olarak kullanılan kapaklı kaseler, her renk kapak ile enerjik bir kahvaltı vadediyor. Kahvaltılık olarak da kullanılan pratik saklama kapları, evin olmazsa olmazlarından birisi olarak herkesin gönlünde taht kuruyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilen saklama kapları ve kapakları, deforme olmadan tekrar tekrar kullanılabiliyor. 

Paşabahçe Koleksiyonları ile Şık Mutfaklar

Mutfağınızda kullandığınız tüm cam eşyaların birbirine uyumlu olması, zevkinizi de yansıtıyor. Paşabahçe ustaları, özel konseptler olarak hazırladığı ürünlerinde sürdürülebilir uyumu, dekoratif detaylarla bütünleştiriyor. Özel üretim serilerindeki salata veya sos için kullanabileceğiniz ufak kaseler, aynı konseptteki ekmek sepeti ile görsel bir bütünlük oluşturuyor. Paşabahçe serilerinde aynı amaç için kullanılacak farklı görsel zevklere hitap eden çok fazla çeşit bulunuyor. Paşabahçe, dayanıklı ve termal dirençli ürünleri ile uzun süreli kullanımı garantiliyor.

Paşabahçe'nin son dönem zevkli tasarımları arasında servis kaseleri de yer alıyor. Bu kaseler cam formundan çıkarak seramik, porselen gibi hammaddelerden üretiliyor ve ustaların el işçiliğinde hayat buluyor. Amorf şekillerde olan ve modern sofralara uyumlu kaselerin yanı sıra naturel ahşap servis kaseleri de göz alıcı.  

Kaseler ile ilgili tasarımsal detaylar, genellikle trendlere uygun olarak değiştiriliyor. Ancak klasiklerden vazgeçemeyenler için özle tasarımlı koleksiyonlar da bulunuyor. Mutfağınızdaki şıklığın dolabınızda ve sofranızda da sürmesi için Paşabahçe koleksiyonlarına göz atabilir, leziz yemeklerinizi estetik tasarımlı Paşabahçe ürünleri ile buluşturabilirsiniz. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Paşabahçe Kase Modelleri ve Fiyatları

382 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Paşabahçe Kase
  2. Korkmaz Kase
  3. Schafer Kase
  4. Kütahya Porselen Kase
  5. Emsan Kase
  6. Pierre Cardin Kase
  7. Bambum Kase
  8. Karaca Kase
  9. Keramika Kase
  10. Nehir Kase
  11. Tantitoni Kase
  12. WMF Kase
  13. Taç Kase
  14. Güral Porselen Kase
  15. Tupperware Kase
  16. Aryıldız Kase
  17. Erdem Kase
  18. Biev Kase
  19. Madame Coco Kase
  20. Fackelmann Kase
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Paşabahçe
DSACategoryId/2147483637/22500/80667016/80327170/pasabahce
Başa dön