Paşabahçe Kek Kalıbı

Keklerinizi lezzetli bir şekilde pişirebilmek için Paşabahçe kek kalıbı modellerini kullanabilirsiniz. Keklere biçimli bir görünüm kazandıran bu kalıplar farklı tasarımlara sahiptir. Kare şeklindeki kalıpların yanı sıra yuvarlak kalıplar da vardır. Özel şekiller elde edebilmenizi sağlayan kalıplar, görünümleriyle dikkat çeken pastalar pişirebilmenizi sağlar. Kalp biçiminde üretilen Paşabahçe marka kek kalıplarıyla anlamlı kekler hazırlayabilirsiniz. Keklerin kolayca kabarmasına yardım eden kalıplar cam malzemeden üretilir. Camın sağlıklı ve dayanıklı yapısı sayesinde hamur işi tatlılarınızı rahatça pişirebilirsiniz. Isıya karşı dayanıklı olan cam kaplar kırılma sorununa karşı koruma sağlar. Cam kalıpların kenarlarında yer alan kulpları kullanarak ürününüzü taşıyabilirsiniz. Yeni pişen keklerin yer aldığı kalıplar ellerinizi yakabilir. Bu nedenle, kalıbınızı fırından çıkarırken fırın eldiveni kullanmalısınız. Fırın eldivenleri sıcak nesneleri tutabilmenizi kolaylaştırır.

Yanmaya ve Yapışmaya Karşı Koruma Sağlayan Kalıplar

Yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklı olan cam kek kalıplarını fırınınızda kullanabilirsiniz. Düz tabana sahip olan kalıplar pastanız için hazırlayacağınız kekleri kusursuz bir şekilde pişirebilmenize yardımcı olur. Tabanları tırtıklı şekilde tasarlanan kalıplar da vardır. Şekilli kekler elde etmek için bu kalıplardan yararlanabilirsiniz. Yan kısımlarında kıvrımlı detaylara yer veren estetik kalıplara da mutfağınızda yer verebilirsiniz. Kıvrımlı ve şekilli biçimde tasarlanmış olan kalıplar sayesinde kekleriniz son derece estetik ve iştah açıcı bir görünüm kazanır. Kek kalıpları alternatif ürün modellerini içerir. Bu modeller arasından fırınınıza ve kaç kişilik tatlı hazırlamak istediğinizde bağlı olarak seçim yapabilirsiniz. Genişlemesine tasarlanmış olan kek kalıplarıyla kekleriniz kolayca kesebilirsiniz. Derinlemesine tasarlanan ürünler sunumlarınızda size kolaylık sağlar. Sufle kalıplarını sipariş ederek kişiye özel sufle sunumu yapabilirsiniz. Tek porsiyonluk kalıpları kullanarak suflelerinizi çeşitli ürünlerle süsleyebilirsiniz. Tatlılarınızın kabarma payını da hesaba katarak yiyeceklerinizi kaplarınıza yerleştirmelisiniz.

Keklerinizi Saklamanızı Kolaylaştıran Ürünler

Hem pişirme hem de saklama işlemleri için uygun olan cam kek kalıplarıyla avantajlı bir kullanım yaşayabilirsiniz. Cam kalıpları buzdolabınızda saklayabilirsiniz. Kullanım sonrasında kek kalıplarının içindeki kekleri temizledikten sonra ürününüzü bulaşık makinenizde yıkayabilirsiniz. Kek kalıpları suya ve deterjana karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Yıkama sonrasında kek kalıplarınızı yeni kekler yapabilmek için kullanabilirsiniz. Kekinizin türüne göre dilerseniz kalıbınızın zeminine yağ da sürebilirsiniz. Cam kek kalıpları saydam şekilde üretilir. Bu saydamlık sayesinde keklerinizin pişme durumunu fırınınızın camından bakarak kolayca görebilirsiniz. Tatlılarınızın taban kısmının iyi pişip pişmediğini gözlemleyebilmek için cam kek kalıplarını tercih edebilirsiniz. Keklerinizin pişirdikten sonra cam kalıbınızda saklarken tatlılarınızın üzerine pudra, Hindistan cevizi, fındık ve ceviz gibi ürünleri ekleyerek sunumlarınıza lezzet katabilirsiniz. Bıçağınızı kullanarak keklerinizi dilimlere bölebilirsiniz. Cam kalıplar bıçakların keskin yapısına karşı dayanıklı bir gövdeye sahiptir.

Cam kek kalıpları niçin kullanılmalıdır?

Pişireceğiniz keklerin biçimli bir görünüm kazanabilmesi için kek kalıplarını kullanmanız gerekir. Bu kalıplar şekilli ve derin tasarımlarıyla keklerinizi pişirirken size kolaylık sağlar. Daha iyi bir kabarma için de cam kek kalıplarını kullanabilirsiniz. Camın sıcağa ve bıçak, kaşık, çatal gibi ürünlerin darbelerine karşı sağlam bir yapı taşıması da kullanım konforu elde etmenizi sağlar.

Kek kalıplarını kullanırken nelere dikkat edilmelidir?

Kek kalıbınızın temiz ve kuru halde olması daha sağlıklı bir pişirme işlemi için idealdir. Kek kalıbınızı fırınınızın hangi noktasına yerleştireceğiniz pişme kalitesini etkileyebilir. Bu nedenle, kekinizin kalınlığına ve yapısına bağlı olarak kalıbınızı uygun bir noktaya yerleştirmelisiniz.

Kek sunumları nasıl yapılır?

Kek kalıbında yer alan tatlınızı keskin ve büyük bıçaklarla eşit dilimlere bölebilirsiniz. Servis kaşığı kullanarak keklerinizi tabaklarınıza aktarabilirsiniz. Sunum esnasında çeşitli kuru yemişleri süsleme amacıyla keklerinizin üzerinde ya da yanında kullanabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Paşabahçe Kek Kalıbı

25 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Paşabahçe Kek Kalıbı
  2. Emsan Kek Kalıbı
  3. Tefal Kek Kalıbı
  4. Korkmaz Kek Kalıbı
  5. Tahtakale Toptancıları Kek Kalıbı
  6. EW's Kitchenware Kek Kalıbı
  7. Tantitoni Kek Kalıbı
  8. Fackelmann Kek Kalıbı
  9. Doğanay Kek Kalıbı
  10. Kaiser Kek Kalıbı
  11. Acar Kek Kalıbı
  12. Coşkun Pastacılık Kek Kalıbı
  13. Cesil Kek Kalıbı
  14. Patisse Kek Kalıbı
  15. Sweetsorcery Kek Kalıbı
  16. Taç Kek Kalıbı
  17. Silicolife Kek Kalıbı
  18. İpekyolu Mutfak Kek Kalıbı
  19. Globy Kek Kalıbı
  20. LoveQ Kek Kalıbı
  21. Karaca Kek Kalıbı
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Güncel Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Paşabahçe
DSACategoryId/2147483637/22500/232420/80349335/pasabahce
Başa dön