Yemek yaparken veya masalarda sunum için kullanılan mutfak gereçleri her evde bulunması gereken en temel parçalardan oluyor. Pişirme gereçlerinin yanı sıra yemek sunumlarında kullanılan yemek takımları ve benzeri tabaklar arasında servis tabakları da bulunuyor. Ana yemek sunumunda ya da çeşitli besinlerin sunumunda kullanılan servis tabakları işlevsel tasarımlarının yanında özellikle şık bir masa kurmak isteyenler için önem taşıyor. Masalarda kullanılan temel tabak çeşitlerinden biri olan servis tabakları, farklı ebatları ve tasarımları değişiyor.

Paşabahçe Servis Tabağı Modelleri

Ürettiği porselen yemek setleri ile Türkiye’de tercih edilen öncelikli markalardan biri olan Paşabahçe, ürün çeşitleri arasında servis tabaklarına da yer veriyor. Markanın servis tabakları değişen biçimleri ile yemek sunumlarından salata sunumlarına kadar birçok şekilde masada yerini alıyor. Yalnızca yemek sunumlarında değil aynı zamanda değişen tasarımları ile tatlı sunumlarından çay saatlerinde atıştırmalık sunumlarına kadar birçok farklı şekillerde kullanılabiliyor. Paşabahçe servis tabağı modelleri arasında kullanışlı tasarımları ile öne çıkan düz tabak modelleri yer alıyor. 6’lı setler halinde satılan düz servis tabakları yemek tabağı olarak kullanılabildiği gibi tek parça halinde servislerde de kullanılabilecek özellikler taşıyor. Tek parça servis tabakları ise yuvarlak, kare, kayık, oval gibi şekilleri ile masalarda yerini alıyor. Çok amaçlı servis tabakları ile birlikte pasta, kek, tatlı, balık, peynir ya da zeytin sunumları gibi özel amaçlar için üretilen tabak modellerine de ulaşabilirsiniz.

Markanın servis tabakları arasında öne çıkan diğer parçalar ise fanuslu tabaklar, ayaklı tabaklar, bölmeli tabaklar ve iki üç katlı stant tabaklar oluyor. Fanuslu tabaklar, el işçiliği üretime sahip olduğu için tasarımsal açısından öne çıkıyor. Stantlı tabak modelleri ise iki katlı tasarıma sahip oluyor ve çay saatlerinde çeşitli atıştırmalıkların servislerinde ideal bir kullanım sergiliyor. Stantlı tabaklar arasında tek katlı ürün çeşitleri de yerini alıyor. Paşabahçe servis tabağı modelleri arasındaki ayaklı tabaklar farklı modellere sahip oluyor. Tatlı servis etmek için şık biçimli ürünler bulunurken düz tasarımı ile peynir sunumları için özel tabaklara da erişebilirsiniz. Tabak çeşitleri arasında aynı zamanda meyve servislerinde kullanacağını ürünleri bulabilir, balık servis tabağı gibi ürün çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Paşabahçe Servis Tabağı Fiyatları

Paşabahçe servis tabağı fiyatları, birçok etkene bağlı olarak değişiyor. Birbirinden farklı tasarımlara sahip olduğu için ürünlerin fiyatları da servis tabaklarının modeli ile paralel oluyor. Çok kullanışlı tasarıma sahip olan 6’lı servis tabağı setlerinin fiyatları değişkenlik gösteriyor. Fiyatları ile dikkat çeken diğer bir ürün ise markanın el işçiliği kek tabakları ve fanuslu tabakları oluyor. Şık tasarımı ile dikkat çeken ürünleri, tadımlık sunum tabakları ve stantlı tabaklar izliyor. Fiyat açısından ürün tasarımına bağlı olarak değişen fiyatlar ile satılan ürünlerden kullanım amacınıza en uygun ürünü bulabilirsiniz.

Paşabahçe servis tabağı çeşitleri arasında tek satılan ürün çeşitleri ise uygun fiyat seçeneklerine sahip oluyor. Tasarımsal olarak işlevsel bir kullanım sunan kayık tabakları, oval tabakları, kare tabakları inceleyebilirsiniz. Birbirine yakın fakat değişken fiyatlarla satılan ürünleri gerek servis tabağı olarak gerekse tatlı ya da meyve tabağı olarak tercih edebilirsiniz. Tabak çeşitleri arasında derin tabak modellerinin de yerini aldığı görülüyor ve farklı amaçlar ile kullanılabilecek olan derin tabakları farklı ebatlarda bulabilirsiniz. Markanın bölmeli tabak çeşitleri ise genellikle dört ya da beş bölmeli ürünler olarak karşınıza çıkıyor. Oldukça işlevsel olan bölmeli tabakların fiyatlarını öğrenebilir, Paşabahçe’nin birbirinden farklı servis tabağı modelleri arasında ihtiyacınıza uygun ürünleri seçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Paşabahçe Servis Tabakları

579 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 579 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80667016/60001309/pasabahce