Pharmaton Sporcu Vitaminleri

Sporla ister profesyonel ister amatör olarak ilgilenin, elde edeceğiniz sonuçlar sadece spor salonunda harcadığınız vakit ve kaloriye bağlı olarak değişmiyor. Doğru beslenme ve birkaç besin takviyesini bir arada kullanmak, kas kütlesini ve gücünüzü artırıyor, metabolizmanızı hızlandırıyor. Böylelikle performansınız da yükseliyor. Sporda en iyi performansa ulaşmak için vücudun temel ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral ve antioksidanların alınması gerekiyor. Üst seviyede performans için çalışırken yoğun bir hayat tarzının gereklerini de aktif bir şekilde yerine getirebilmek isteyenlerin yanında olan Pharmaton Sporcu Vitaminleri, vücutta çeşitli sebeplerle görülen bileşen eksikliklerini tamamlıyor. Gıda takviyesi olarak içerdiği zenginleştirilmiş değerli bileşikler sayesinde vücudunuzu spor ve hayat içerisindeki olumsuz durumlardan koruyan Pharmaton, besin yoluyla yeterince alamadığınız bileşenleri takviye edebilmenizi sağlıyor.

Her İhtiyaca Uygun Bir Pharmaton

Farklı yaş, cinsiyet ve beden yapısına sahip her bireyin farklı besin takviyelerine ihtiyaç duyması olağan bir sonuç. Pharmaton bu nedenle birden çok ürünü kullanıcılarla buluşturuyor. Pharmaton Kapsül ve Efervesan Tablet içeriğindeki multivitamin ve minarellerle normal enerji oluşum mekanizmasına katkıda bulunuyor ve bitkinliğin azalmasına yardımcı oluyor. İçerdiği mulitivitamin ve minerallerin yanı sıra Ginseng G115 sayesinde vücudunuzun ihtiyaç duyduğu bileşikleri ve günlük vitamin ihtiyacınızı karşılayan Pharmaton Vitality, klinik araştırmalarla kanıtlanan etkileriyle kullanıcılardan büyük ilgi görüyor.

Pharmaton 50+, 50 yaş ve üzerindeki bireylerin ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilen bir ürün. Pharmaton 50+’ta Omega 3 içeriğinin yanında multivitamin ve mineraller de bulunuyor. Kalbin normal fonksiyonlarına katkıda bulunan ürün, normal enerji oluşum metabolizmasını da destekliyor.

Sporcu Dostu Pharmaton

Sporcular enerjilerini artırmak, güçlerini artırmak, kas iyileşme sürecini hızlandırmak, beden kas kütlesini artırmak, metabolizmalarını hızlandırmak ve kemik ve eklem sağlığını korumak için besin takviyeleri kullanmayı tercih ediyor. Uzmanlar bu amaçla Omega-3 yağ asidi, D, B ve C vitaminleri ve mineral içerikli takviyelerin alınması gerektiğini belirtiyor. Pharmaton ürünleri sporcuların besin yoluyla karşılayamadıkları vitamin ve mineral ihtiyaçlarını karşılıyor.

Klinik çalışmalar Pharmaton ürünlerinin cinsiyetten bağımsız olarak güvenle kullanılabildiğini ortaya koyuyor. Hem kadın hem de erkek sporcuların rahatlıkla tüketebildiği ürünler, vücut için gerekli tüm günlük besin ihtiyaçlarını karşılıyor. Bilinen bir yan etkisine rastlanmayan ürünler, kolaylıkla sindirilebilme özelliğiyle de tam not alıyor. Pharmaton’dan maksimum fayda almak isteyenlerin mutlaka beslenmelerine dikkat etmeleri ve gün içerisinde yeterince su içmeye özen göstermeleri tavsiye ediliyor.

Pharmaton’un Faydaları

  • Pharmaton ürünleri zengin içeriğiyle bağışıklık sistemini güçlendiriyor.
  • Eksikliğinde yorgunluk ve halsizlik hissine neden olan vitamin ve mineraller bakımından vücudu destekliyor.
  • Özellikle kış aylarında vücutta azalan ve güneş vitamini olarak da bilinen D vitamini eksikliğini gideriyor.
  • Çin ve Kore’de yüzyıllardır kullanılan Ginseng içeriğiyle sporcuların fiziksel performansını artırıyor.
  • Ginseng içeriği odaklanma güçlüğü çeken kişilerin zihinsel performansını da yükseltiyor.

Pharmaton Kapsül ve Efervesan Tablet’te bulunan Ginseng G115 içeriği Dünya Anti Doping Ajansı tarafından tanımlanan yasaklı maddeler listesinde yer alıyor mu?

Ginseng 115 Dünya Anti Doping Ajansı tarafından tanımlanan listeye göre kesinlikle bir doping madddesi değil ve profesyonel sporcular tarafından güvenle kullanılabilir. Adı geçen liste her yıl güncellendiği için kontrol edilmesi tavsiye ediliyor.

Çölyak hastaları ya da glüten hassasiyetine sahip kişiler Pharmaton Kapsül ve Efervesan Tablet kullanabilir mi?

Pharmaton® Kapsül ve Efervesan Tablet içeriğinde eser miktarda dahi gluten bulunmuyor ve dolayısıyla çölyak hastalarının kullanmasında bir sakınca yok.

Pharmaton kullanmak istiyorum, etkisini ne kadar sürede görebilirim?

Yapılan klinik deney sonuçlarına göre kişiden kişiye etki süresi değişmekle birlikte Pharmaton’un etkisi dört haftalık bir sürede görülüyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pharmaton Sporcu Vitaminleri

77 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 77 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?