Her evin en temel ve vazgeçilmez küçük ev aletlerinden biri olan ütü, Philips kalitesi sayesinde üstün özelliklerle donatılıyor. İnsanlar ütünün icadına kadar birçok farklı yöntemler üreterek kırışık giysileri, eşyaları için çözüm yolu aramaya çalışmıştır. Ütünün icadı, enerjinin ısıya çevrilerek bir taban aracılığı ile kırışık eşyaların düzgün hale getirilmesini sağlıyor. Bu özellik, insanların hayatını büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Buharlı ütüler ve sonrasında Buhar Kazanlı ütülerin üretilmesi, ütüleme işlemini çok daha konforlu hale getirerek zamandan ve enerji tüketiminden tasarruf sağlanmasına imkan tanıyor. Philips markasının yüksek teknoloji ile ürettiği Philips Buhar Kazanlı Ütüler, kusursuz görünen giysilere ve hatta ev teksili ürünlerine ulaşılmasını sağlıyor.

Buhar Kazanlı Ütü Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Buhar kazanlı ütü alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerin başında, enerji tüketimi ve kırışıklıkların istenilen miktarda açılması için gereken buhar gücüdür. Diğer önemli özellik ise ütü tabanında kullanılan materyal tercihidir. Alüminyum tabanlı ütüler, kullanıma bağlı olarak belli bir süre sonunda yapışma ve kırışıklığa sebep verebilir. Teflon tabanlı ütülerin kaymaz özelliği olması sebebiyle ütüler, kumaş üzerinden hızlıca kayar. Paslanmaz çelik tabanlı ütülerde ise ısı eşit dağılır ve ütüleme süresini kısaltarak zaman tasarrufu sağlar. Seramik tabanlı ütülerde de diğer paslanmaz tabanlı ütülerde olduğu gibi yapışma olmadan kolayca kumaş üzerinde kayma özelliği bulunur. En uygun ütü modellerinden biri, seramik tabanlı olanlardır. Ürün seçiminde bir diğer önemli husus ise ısı ayarı özelliğinin bulunmasıdır. Zira kumaşın özelliğine göre ısı ayarının yapılıyor olması çok önemlidir. Örneğin, ütülediğiniz ürün ipekli ise düşük sıcaklık ayarı, pamuklu ise daha yüksek bir ayar kullanılmalıdır. Otomatik ısı ayarı özelliği ile ütülenmekte olan giysilerin yanma olasılığı ortadan kalkar. Buhar kazanlı ütü tercih edilirken göz önüne alınması gereken bir diğer özellik, ütü tabanındaki gözenek sayısının fazla olmasıdır. Gözenek sayısının fazla olması, buhar çıkışını arttırır. Ütü tercihi yaparken tüm önemli detaylara dikkat etmeniz, eşyalarınız ve giysilerinizi ütülerken güvenli sonuçlarla karşılaşmanızı sağlar.

Neden Philips Buhar Kazanlı Ütü tercih edilmeli?

Giysilerin mükemmel görünmesini amaçlayan, dünyanın en önde gelen ütü markalarından biri olan Philips, teknolojik ve yenilikçi tasarımlar üretiyor. Marka, güvenirliliği ve ödüllü tasarımları ile ilk tercih edilecek ütü markalarından biri olmayı başarıyor. Philips buhar kazanlı ütü, ürün seçeneklerini geniş bir yelpazede sunuyor. Yüksek teknoloji ile üretilmiş ürünler, tüm kumaşlarda konforlu ütüleme sağlıyor. Kalite standardından ödün vermeyen marka, her bütçeye uygun ürünler tasarlamayı sürdürüyor.

 Philips Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

 • Profesyonel sonuçlar ile karşılaşabilmeniz için tasarlanmış ürünler yüksek teknoloji ile üretilmiştir.
 • Sahip olduğu geniş su haznesi ile uzun zaman kesintisiz buhar sağlar. Fazla miktarda ürün ütülemek için idealdir.
 • Hafif tasarımı sayesinde ele ergonomik biçimde oturarak kolay ütüleme olanağı sunar.
 • Yüksek güce sahip olması özelliği nedeniyle, daha kuvvetli buhar çıkışı ve zamandan tasarruf sağlar.
 • Philips buharlı ütü, ihtiyacınıza göre DynamiQ modu devreye alır ve hazne doldurma aralığınızı azaltır.
 • Turbo buhar pompası sayesinde, kazandan ütüye %50 oranında fazla buhar ulaşır.
 • Hızlı kireç sökme özelliği ile buhar gücü uzun yıllar verimli olur.
 • Sıcaklık ayarı sayesinde, eşyalarınızın yanma riski ortadan kaldırılır. 
 • Tüm kumaşlarda kusursuz kullanım sağlar.

Philips Buhar Kazanlı Ütü Temizlik Tavsiyeleri

Zamanla ütülerde kireç birikmesi mümkündür. Kullandığınız suyun sertliğine bağlı olarak kireç tutma hızı değişir. Daha sert su kullanımında ütünün kireçlenmesi hızlanır. Ütülerin kireç temizliği düzenli olarak yapılırsa, buhar çıkışında kahverengi leke problemi ile karşılaşmazsınız. Düzenli temizlik yapılması ütü ömrünü uzatacaktır.

Philips Buhar Kazanlı Ütü temizliği için, ütünün fişi çekilerek en az 2 saat soğuması için beklenmelidir. Tek bir butonu çevirerek içindeki suyu ve kireç parçalarını çıkartabilirsiniz. Kapağı tekrar yerine takıldığında Philips buhar kazanlı ütü çeşitleri, yeniden kullanım için hazır duruma gelir.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Philips Buhar Kazanlı Ütü

31 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Philips Buhar Kazanlı Ütüler
  2. Rowenta Buhar Kazanlı Ütüler
  3. Tefal Buhar Kazanlı Ütüler
  4. Arnica Buhar Kazanlı Ütüler
  5. Arzum Buhar Kazanlı Ütüler
  6. Fakir Buhar Kazanlı Ütüler
  7. Vestel Buhar Kazanlı Ütüler
  8. Arçelik Buhar Kazanlı Ütüler
  9. Bosch Buhar Kazanlı Ütüler
  10. Siemens Buhar Kazanlı Ütüler
  11. Singer Buhar Kazanlı Ütüler
  12. Gazella Buhar Kazanlı Ütüler
  13. Laurastar Buhar Kazanlı Ütüler
  14. Silter Buhar Kazanlı Ütüler
  15. Polti Buhar Kazanlı Ütüler
  16. Beko Buhar Kazanlı Ütüler
  17. Braun Buhar Kazanlı Ütüler
  18. Goldmaster Buhar Kazanlı Ütüler
  19. Hotpoint Ariston Buhar Kazanlı Ütüler
  20. Altus Buhar Kazanlı Ütüler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Buhar Basıncı (bar) A-Z
 5. Su Tankı Kapasitesi (L)
 6. Watt
 7. Otomatik Kapanma
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Taban
 10. Ürün Rengi
 11. Kablo Uzunluğu
 12. Kireç Önleme
 13. Şok Buhar gr/dk A-Z
 14. Damlama Önleme
 15. Sürekli Buhar gr/dk A-Z
 16. Satıcı A-Z
 • Marka Philips
DSACategoryId/2147483638/17071/155122/80162057/philips
Başa dön