Philips Ev Sinema Sistemleri

Philips ev sinema sistemleri, görüntü kalitesi ve etkileyici ses efektleriyle evinizin konforunda gerçek sinema deneyimi sunuyor. Philips tecrübesinin gelişmiş teknolojilerle bütünleşen özellikleri sayesinde, ev eğlenceleriniz yeni bir boyut kazanıyor.

Philips Ev Sinema Sistemi

Disk oynatıcı ve ses sistemlerinin birlikte kullanıldığı kombinasyonları ifade eden ve teknolojiyi eğlenceyle bir araya getiren ev sinema sistemleri, günün yorgunluğu ve stresini, film izleyerek ya da müzik dinleyerek atmanıza yardımcı olurken, evde geçirdiğiniz zamanları daha keyifli bir hale dönüştürür. Akıllı televizyonların hayatınıza girdiği dönemden itibaren popülerliği oldukça artan ev sinema sistemleri, görüntü sağlayıcı, görüntü oynatıcı ve ses düzeni bileşenleri sayesinde, müzik ve film deneyimini üstün ses ve görüntü ile birlikte sunar. 3D teknolojisinin kullanıldığı; USB girişi, HDMI girişi; BluRay, CD, Dvix, DVD, Jpeg, mp3, mp4 oynatma ve bluetooth ile bağlanma gibi özellikleri daha kaliteli ve keyifli bir seyir yaşamanızı sağlar.

Philips ev sinema sistemlerinin sunduğu güçlü watt seçenekleri ve farklı bas ses efektleri sayesinde, sesleri gerçekçi bir şekilde almak mümkün olur. Düşük frekans aralıklarını güçlendiren refleks sistemi ve ikili bas borusundan oluşan güçlü hoparlörleri sayesinde, en düşük ve en yüksek aralıktaki sesleri bile duyabilirsiniz. Ürünlerin kablosuz hoparlörleri sayesinde, hoparlörleri nasıl yerleştireceğiniz tamamen sizin isteğinize kalır. Kablo karmaşasına son veren hoparlörler, aynı zamanda ses parazitlenmesini önleme özellikleriyle, film izlerken ya da müzik dinlerken kusursuz ve dengeli bir ses deneyimi yaşamanızı sağlar.

Ses giriş aparatları, ev sinema sistemi ile bağlantı sağlayarak iPod, iPad gibi cihazlardan, dizüstü bilgisayar ve MP3 çalardan müzik dinlemenize olanak verir. Ses jak girişine kolayca bağlantı yaparak, Philips ev sinema sistemlerinin yüksek ses kalitesiyle istediğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Tek dokunuş teknolojisi ile bluetooth ile cihaz eşleştirmesi yapabileceğiniz Philips ev sinema sistemleri ile akıllı telefon ve tabletleri sistemle eşleştirmek mümkündür. Bunun yanında, müzik cihazları ile bluetooth kablosuz müzik akışı sayesinde de, kesintisiz ve özgür müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Philips Ev Sinema Sistemi Modelleri

Philips ev sinema sistemleri farklı görüntü formatı, kanal tipi ve güç aralıklarına sahip modelleriyle, arzu ettiğiniz izleme seçeneğine ulaşmanızı sağlar. Blu-Ray, 3D / Blu-Ray, DVD / DivX / Divx Plus HD modelleri video ve filmlerin görüntülerini farklı çözünürlüklerle izlemenize olanak verirken, BluRay, Divx ve Divx Plus HD modelleri AAC ses çıkışı ve H.264 HD video oynatımıyla birlikte, 1080 piksel çözünürlüğe sahip DivX video sürümleri için de destekleme özelliği sunar. Full HD ve 3D ev sinema sistemi modelleri, gerçekçi derinlikte görüntüler için anahtarlamalı ekranlar kullanır. 3D keyfinin tamamlayıcısı gözlüklerde bulunan sağ sol lens teknolojisi sayesinde, filmin içerisinde olduğunuz hissi sizi şaşırtır. Film ve videoları gerçek HD kalitesi ile sunan HD ve BluRay Philips ev sinema sistemi modelleri ile sinema keyfinin evinize gelişine şahitlik edeceksiniz.

Philips ev sinema sistemlerinin sunduğu modellerin bazıları Smart TV ile birlikte kullanılabilir. Bu modeller çevrimiçi hizmetlere ve multimedya TV hizmetlerine kolay ve hızlı erişim sağlama imkânı sunar. Net TV, Simply Share ve My Remote uygulamaları sayesinde video izleme, fotoğraf ve müziklere çevrimiçi ulaşabilir, My Remote uygulaması ile ev sinema sistemini tabletiniz ya da akılı telefonunuzu kullanarak kontrol edebilirsiniz. Audio Essential kayıt özelliğine sahip BluRay sinema sistemi modelleri yüksek çözünürlük ile film izleme deneyiminizi tamamlar. Bunun yanı sıra, bu farklı film seçeneklerine uygun olarak 3D ve HD-3D türlerini destekleyen modeller, çok daha derin ve berrak görüntülerle film keyfinize keyif katar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips Ev Sinema Sistemleri

15 ürün listeleniyor
Ev Elektroniği
Ev Elektroniği
Ses ve Görüntü Sistemleri
Ses ve Görüntü Sistemleri
Ev Sinema Sistemleri
Ev Sinema Sistemleri
Sinema Sistemi
Sinema Sistemi
Blu-Ray ve DVD Oynatıcılar
Blu-Ray ve DVD Oynatıcılar
Soundbar
Soundbar
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Satıcı
Toplam 15 / 15 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?