Su ısıtıcıları, mutfakta her an elin gittiği, çok sıklıkla kullanılan ürünlerin başında gelir. Su ısıtıcılarla sıcak su elde etmeye çalışmak, musluktan sıcak su almaktan daha kolaydır. Musluktan akan ve kombi veya başka bir ısıtıcı cihaza bağlı olarak ısınıp gelen su, hemen akmaya başlamaz, bir süre akıtmak gerekir, dolayısıyla hem su israfına, hem de gaz israfına yol açar. Su ısıtıcısında ısıtılarak kullanılan su ise, herhangi bir israfa uğramadan kullanılabilir. Aynı zamanda musluktan akan su sadece sıcak olur, istenen kaynar su elde edilemez.

Su ısıtıcılarının temel çalışma prensibi, altta bulunan ısı kaynağı rezistansın verdiği ısıyla suyun kaynatılmasına dayalıdır. Bu rezistans daha eski modellerde suyun içinde olsa da, yeni modellerde güvenlik ve temizlik gerekçesiyle suya temas etmeyen bir şekilde, bir metal plakanın altında bulunur. Ürünün açma kapama düğmesi ile rezistansa gelen elektrik, onun ısınmasını sağlar.

İçinde buhar kanalı bulunan termostat ise suyun kaynayıp kaynamadığını kontrol etmek için eklenmiştir. Aksi takdirde su kaynadığında cihaz otomatik olarak elektriği kesmez, kişinin kontrol edip, su kaynadığında elle kapatması gerekir. Bu da, unutulması gibi durumlarda güvenlik riski oluşturacağından, kettlelara bu küçük ama çok önemli ayrıntı eklenmiştir. Kettle içindeki su kaynadığında da, termostata baskı yaparak onun ısıtıcıyı devreden çıkarmasını sağlar.

Philips Su Isıtıcısı

Philips'in ürettiği diğer malzemeler gibi, su ısıtıcıları da uzun kullanım süresi ve kolaylığı ile dikkat çeker. Su ısıtıcısı kategorisinde bulunan Daily serisi, adı gibi günlük kullanım için, her an el altında, pratik ürün ihtiyacına cevap vermesi için tasarlanmıştır. Bu serideki ürünlerin özelliklerinden ilki, çoklu güvenlik sistemidir. Çoklu güvenlik sistemi, kısa devre ve susuz kaynamayı engelleme, aynı zamanda hazır olduğunda otomatik kapanma özelliklerini kapsar. 1,6 lt lik hacmi, tekli kireç filtresiyle, arzu edilen miktarda suyu, temiz olarak, çok kısa sürede hazırlar. Kapağı geniş olarak açıldığından temizleme, doldurma ve boşaltma gibi işler son derece kolay halledilebilir. Ana malzemesi ABS plastik olan kettleın, ısıtma parçası paslanmaz çelik,malzeme düğmeleri ise polipropilenden imal edilmiştir.

Daha profesyonel bir ürün olan 1,7 litre macimli W serisi kettleı, paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Gövdenin her iki yanında bulunan mavi ışıklı su göstergeleri, estetik zevkiyle göz doldururken, sağ veya sol elini kullanan farklı kişilerin zorluk yaşamadan göstergeyi takip etmesine olanak sağlar. Kireçten arındırılmış su konusunda titiz kişileri memnun edecek üçlü kireç filtresi barındırır. Su ısıtıcı hazır olduğunda veya tabanından kaldırıldığında otomatik kapanma özelliğiyle birlikte, kısa devre ve susuz kaynamaya karşı çoklu güvenlik sistemini sunar. 360 derece dönen tabanın üzerinde kordon sarılabilir olmasıyla dikkat çeker. Tabanındaki yayvan ısıtma mekanizması, suyun daha hızlı ısıtılmasını sağlar.

Philips Su Isıtıcısı Fiyatları

Dünya teknoloji devlerinden biri olan Philips, kuruluşu geçtiğimiz yüzyıla dayanan çok eski bir şirkettir. Hollanda menşeli firma, ampuller, tüpler, tıraş makineleri gibi ürünler üreterek hayatına başlamıştır. Uzun yıllara dayanan tecrübesi, onu, tüketici elektroniği, ev aletleri, aydınlatma, kişisel bakım ürünleri ve medikal sistemler gibi elektronik içeren tüm alanlarda, sektörünün belirleyici firması yapmıştır.

Philips su ısıtıcılar, sunduğu kullanım kolaylığı ve güvenlik şartlarına endeksli fiyat fırsatlarıyla Hepsiburada.com üzerinde tüketicilerin beğenisine sunulmuştur. Su ısıtıcısı fiyatları, ürünlerin yapıldığı materyal, su haznesi, tasarımı, teknik özellikleri gibi pek çok farklı etmene bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ürün özellikleri karşılaştırılarak, benzer fiyat aralığındaki ürünler arasından seçim yapılması kolaylaşır. Değişen fiyatlarda sunulan ürünler, kullanıcıların ihtiyaçları ve tarzlarına göre tercih edilebilirler.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips Su Isıtıcısı Fiyatları

9 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fiyat Aralığı
DSACategoryId/2147483637/22001/22027/philips