Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pol’s Freeze Fresh Çilek 15 g x 1 Adet, Vişne 25 g x 1 Adet , Böğürtlen 20 g x 1 Adet Freeze Dry Dondurularak Kurutulmuş Meyve

Pols
199,85 TL
( / adet)
Satıcı: POL'S
Resmi Satıcı
Puan 9,4
Kampanyaları Gör 2
miktar
Loading interface...
DSACategoryId/2147483619/28001469/28001473/28001502

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Çilek (15 g)

Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş çilek, freeze dry teknolojisi kullanılarak kontrollü tarım çerçevesinde yetiştirilen yeterli olgunluğa gelmiş çileklerden üretilen sağlıklı, besleyici, pratik ve hafif atıştırmalıktır. 15 gr. lık bariyerli özel paketlerde tüketiciye sunulan Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş çilek üretiminde herhangi bir katkı maddesi kullanılmaz. Günün her anı her yaş kesimi tarafından doğrudan tüketilebildiği gibi tahıl gevreklerini, yoğurtları ve kokteylleri tatlandırma ve zenginleştirme amacıyla da kullanılabilir.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Vişne(25 g)

Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş vişne, freeze dry teknolojisi kullanılarak kontrollü tarım çerçevesinde yetiştirilen yeterli olgunluğa gelmiş vişnelerden üretilen sağlıklı, besleyici, pratik ve hafif atıştırmalıktır. 25 gr. lık bariyerli özel paketlerde tüketiciye sunulan Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş vişne üretiminde herhangi bir katkı maddesi kullanılmaz. Günün her anı her yaş kesimi tarafından doğrudan tüketilebildiği gibi tahıl gevreklerini, yoğurtları ve kokteylleri tatlandırma ve zenginleştirme amacıyla da kullanılabilir.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Böğürtlen (20 g)

Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş böğürtlen, freeze dry teknolojisi kullanılarak kontrollü tarım çerçevesinde yetiştirilen yeterli olgunluğa gelmiş çileklerden üretilen sağlıklı, besleyici, pratik ve hafif atıştırmalıktır. 20 gr. lık bariyerli özel paketlerde tüketiciye sunulan Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş böğürtlen üretiminde herhangi bir katkı maddesi kullanılmaz. Günün her anı her yaş kesimi tarafından doğrudan tüketilebildiği gibi tahıl gevreklerini, yoğurtları ve kokteylleri tatlandırma ve zenginleştirme amacıyla da kullanılabilir.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Çilek Üretimi ve Freeze Dry Teknolojisi

Başlangıçta astronotlar için sağlıklı ve uzun süre dayanabilen gıdaların üretilebilmesi amacıyla NASA tarafından geliştirilen freeze dry teknolojisi ile günümüzde rutin yaşam içerisinde gönül rahatlığı ile tüketilebilecek sebze ve meyvelerin üretimi sağlanmaktadır. Freeze dry teknolojisi meyvelerin renklerinin, tatlarının, kokularının ve besin değerlerinin neredeyse tamamını koruma altına alır. Mevsiminde hasat edilen doğal çilek meyveleri Pol’s üretim tesisine transfer edildikten sonra, ilk olarak IQF teknolojisi ile dondurulur sonrasında freeze dry kabinlerinde kalite standartları çerçevesinde kurutulur. Freeze dry yöntemi ile kurutulan meyveler özel bariyerli ambalajlarına konularak tüketiciye sunulur. Bu nefis Pol’s Freeze Fresh atıştırmalıkları geniş kullanım alanının yanı sıra uzun raf ömrü ile son derece cezbedicidir.

Türü Karışık
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00004TATS1
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Freeze Dry 2'li Freeze Dry Çilek + 1 Vişne Pol’s Freeze Fresh Çilek 15 g x 1 Adet , Böğürtlen 20 g x 1 Adet, Elma 15 g x 1 Adet Freeze Dry Dondurularak Kurutulmuş Meyve Pol's Freeze Fresh Kukuli Çilek 15 g x 7 Adet Freeze Dry Dondurularak Kurutulmuş Meyve Pol's Freeze Fresh Vişne 25 g x 3 Adet Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Meyve Pol's Freeze Fresh Çilek 15 g x 3 adet Dondurularak Kurutulmuş Meyve Pols Freeze Fresh Ahududu 20 gr Pol's Freeze Fresh Vişne 25 GR x 7 Adet Freeze Dry Dondurularak Kurutulmuş Meyve Pol's Freeze Fresh Kukuli Çocuk Serisi Çilek 15 gr Mısır 25 gr Çıtır Küp 20 gr Pol’s Freeze Fresh Çilek 15 g x 2 Adet, Muz x 1 Adet Freeze Dry Dondururlarak Kurtulmuş Meyve Pol's Freeze Fresh Kivi 3 adet x 20 g Dondurularak Kurutulmuş Meyve Pol’s Freeze Fresh Çilek 15 g x 1 Adet, Muz 20 g x 1 Adet ,Mısır 25 g x 1 Adet Freeze Dry Dondurularak Kurutulmuş Meyve Pol's Freeze Fresh İncir 3 adet x 20 g Dondurularak Kurutulmuş Meyve Pol's Freeze Fresh Elma 3 adet x 15 g Dondurularak Kurutulmuş Meyve Pol’s Freeze Fresh Kukuli Magic Küp Çilekli Elma 16 g x 7 Adet Freeze Dry Dondurularak Kurutulmuş Meyve Pol’s Freeze Fresh Çilek 15 g x 1 Adet, Vişne 25 g x 1 Adet , Elma 15 g x 1 Adet Freeze Dry Dondurularak Kurutulmuş Meyve Pol's Freeze Fresh Elma 20 g x7 Adet Freeze Dry Dondurularak Kurutulmuş Meyve Pol’s Freeze Fresh Magic Küp Çilekli Elma 16 g x 3 Adet Freeze Dry Dondurularak Kurutulmuş Meyve Pol's Freeze Fresh Tropikal Seri Ananas 20 G, Mango 20 G, Muz 20 G Freeze Dry Dondurularak Kurutulmuş Meyve Pol’s Freeze Fresh Çilek 15 g x 1 Adet, Elma 15 g x 1 Adet, Muz 20 g x 1 Adet Freeze Dry Dondurularak Kurutulmuş Meyve Pol's Freeze Fresh Kayısı 20 GR x 3 Adet (Freeze Dry Dondurularak Kurutulmuş Meyve) Pol's Freeze Fresh Magic Ball Böğürtlenli Elma Topları 16 gr X3 Adet Pol's Freeze Fresh Çilek 15 GR x7 Adet (Freeze Dry Dondurularak Kurutulmuş Meyve) Pol's Freeze Fresh Kukuli Çilek 15 g x 3 Adet Freeze Dry Dondurularak Kurutulmuş Pol's Organik Dondurularak Kurutulmuş Böğürtlen 20 gr
Başa dön