Profilo kurutma makinesi ile çamaşırları hızlı bir biçimde kurutmak mümkün. Çamaşır makineleri kadar kurutma makinelerinin de önem kazandığı biliniyor. Özellikle hava şartlarının uygun olmadığı yerlerde kurutma makinesi ihtiyacı doğuyor. Aynı zamanda bazen çamaşırları kurutmak için uygun alanlar da bulunmuyor. Bu da evde ciddi bir alan darlığına sebep olabiliyor. Tüm bunları önlemek ve kolayca çamaşırları kurutmak için Profilo kurutma makinesi modelleri bulunuyor. Belirlenen programda kurutulan çamaşırlar kuruyarak anında kullanıma hazırlanıyor. Özellikle kısa sürede kuruması gereken parçalar için bu ürün daha da önem kazanıyor. Yılın belirli dönemlerinde soğuk olan ya da güneş görmeyen pek çok yerde de Profilo kurutma makineleri bir ihtiyaç haline geliyor. Artık çamaşır makinesi kadar önemli bir ihtiyaç haline gelen kurutma makineleri farklı programları ile tıpkı bir çamaşır makinesi gibi kendi içerisinde çeşitleniyor. Profilo çamaşır kurutma makinesi hayatı kolaylaştıran etkisi ile pek çok evde kendisine yer ediniyor. Apartmanlarda yaşayanlar, evi güneş görmeyenler, soğuk iklime sahip bölgelerde ikamet edenler ve hızlı bir biçimde çamaşırların kurumasına ihtiyacı olanların ön planda tuttuğu bir ürün oluyor. Kolaylık açısından da Profilo kurutma makinesi tercih edenler bulunuyor. Asmak veya sermek için uğraşmadan makineye direkt atarak kurumasını sağlamak pek çok kişi için kolaylık sağlıyor. Özellikle çok çocuklu evlerde sürekli temiz çamaşır gerekiyor ve bu nedenle kurutma makineleri öne çıkan ürünler arasında yer alıyor. 

Profilo Kurutma Makinesi Özellikleri

Profilo kurutma makinesi özellikleri teknik ve teknolojik özellikler olarak biliniyor. Teknik özellikler ürünü var eden parçaların birleşmesiyle oluşuyor. Özellikle Profilo kurutma makinesi ebatları teknik özellikler arasında yer alıyor. Yakın ebatlara sahip olan bu ürünler çamaşır yıkama makineleri ile benzerlik taşıyor. Her evde kurtuma makineleri için ayrılan alanlar için belirli ebatların dışına pek fazla çıkılmıyor. Bu nedenle de kurutma makinelerinde ortalama bir standarttan bahsetmek mümkün oluyor. Elbette yıkanacak maksimum kilogram da kurutma makinesinin hazne ebatını belirliyor. Teknolojik özellikler ise Profilo kurutma makineleri içerisinde birden fazla alternative sahip oluyor. Bunlardan biri programlar oluyor. Ancak programlar ile birlikte ürünün ek özellikleri de bulunuyor. Profilo kurutma makineleri gelişmiş program özellikleri ile birlikte kırışıklık azaltma özelliğine sahip oluyor. Ütülemeyi kolaylaştıran bu durum aynı zamanda bazı giysiler için gereken ütüyü de ortadan kaldırıyor. Aynı zamanda enerji tasarrufu yapan bu ürünler ile daha az elektrik ödemesi yapmak da mümkün oluyor. Elektrik enerjisinden tasarruf eden Profilo kurutma makineleri daha çok kullanım da sağlıyor. Aynı zamanda iç hacimler de farklı kilogramlara sahip olup bu sayede oldukça farklı oranlarda çamaşır alımı gerçekleştiriyor.. Profilo kurutma makinesi 8 kg buna bir örnek olup farklı alternatifleri de bulunuyor.

Profilo Kurutma Makinesi Çeşitleri

Profilo kurutma makinesi çeşitleri program sayısına göre belirleniyor. Kurutma makinelerinde program sayısı kullanım alternatiflerini de arttırıyor. Özellikle her çamaşır için uygun bir kurutma bölümünün bulunması büyük bir avantaj sağlıyor. Bu nedenle Profilo kurutma makinesi programları içerisinde çeşit arttıkça avantaj da artıyor. Programlar süreye ve ısıya göre değişiyor. Aynı zamanda kurutulacak parçalara göre de değişim gösteriyor. Bu sayede giysilere zarar vermeden en doğru biçimde kurutulmalarını sağlıyor. Özellikle süre faktörü hayat kolaylaştırıyor. Erkenden kuruması gereken parçalar için alternatifler olduğu gibi daha yavaş ve uzun süreli kurutmalar için de uygun programlar söz konusu oluyor. Program sayısı değişim gösterebiliyor. Aynı zamanda bu programlar sadece sayı bakımından değil içerik bakımından da ürün bazında ayrılıyor.

  • 8 Programlı Profilo Kurutma Makinesi Modelleri

8 programlı Profilo kurutma makinesi modelleri içerisinde yer alan programlar pek çok ihtiyacı karşılıyor. Yünlülerde son uygulama ile kurutma yünlülere özel bir özellik olup bu sayede yıpranmadan kurumalarını sağlıyor. Bunun dışında karışık kurulama, havlulara özel kurulama, süreli olarak belirlenen kurutma ve süreli program havalandırma çeşitleri de yer alıyor. Süreyi sizin belirleyeceğiniz programlar ile daha özel bir kurutma işlemi ayarlanabiliyor. Bunlara ek olarak spor giysileri, süper kısa 40 derece ve gömlek ile bluzlara özel kurulama imkanları bulunuyor. 

  • 10 Programlı Profilo Kurutma Makinesi Modelleri

10 programlı Profilo kurutma makinesi modelleri ise diğer ürüne kıyasla iki farklı programa sahip oluyor. Bunlardan biri ekstra kuru iken diğeri ise kaz tüyü oluyor. Özellikle kaz tüylü giysilerin ciddi bir biçimde yıkanması ve kuruması gerekiyor. Ancak bazı makineler bunu tam olarak yapamadığından olumsuz sonuçlar olabiliyor. Bu kurutma makinesinde kaz tüyü için özel bir program bulunması işlemi kolaylaştırıyor. 

Profilo Kurutma Makinesi Güvenlik Önlemleri

Profilo kurutma makinesi farklı güvenlik önlemleri ile ilgi çekiyor. Bir makinenin çeşitliliği kadar güvenli olup olmaması da önem kazanıyor. Profilo kurutma makinesi kullananlar da bu özelliklere değiniyor ve bunların önemli olduğunu belirtiyor. Bunlardan biri çocuk kilidi oluyor. Özellikle henüz belirli bir yaşa gelmemiş çocuklar makinelere ilgi duyabiliyor ve bunun olumsuz sonuçlara yol açmaması için çocuk kilidi ekleniyor. Bununla birlikte program bitimi için sinyal de bulunuyor. Bu sayede sinyali fark ederek makineyi boşaltmak mümkün hale geliyor. Profilo kurutma makinesi modelleri güvenlik önlemleri arasında anti vibration dizayn da yer alıyor. Bu sayede makine daha sessiz çalışıyor ve evdeki olası gürültüyü minimuma indiriyor. Profilo kurutma makinesi güvenlik önlemleri bunlara ek olarak kondanser koruma filtresi, nem ve zaman sensörü gibi alternatifleri de bünyesinde barındırıyor. 

Profilo Kurutma Makinesi Faydaları

Profilo kurutma makinesi faydaları herkese göre değişim gösteriyor. Ancak özellikle zamandan kazandırması ürünün etkisini de arttırıyor. Bu sayede kısa sürede kuruyan çamaşırlar yeniden kullanılabilir hale geliyor. Aynı zamanda zamandan kazandırırken bunu çamaşırları yıpratarak yapmıyor olması önem kazanıyor. Yıpranmadan kuruyan çamaşırların ömrü de daha uzun oluyor. Nem dengesinin ayarlandığı bu ürünlerde ürünler dışarı ıslak olarak çıkmıyor ve istenen kuruluğa erişiyor. Program sayısının çokluğu ile çamaşıra bağlı olarak en uygun tercih yapılabiliyor. Bu sayede çamaşırlar en doğru programlarda, belirlenen süre ve ısı ile kurutuluyor. Profilo kurutma makineleri modellerinde kurutma esnasında 8 kg iç hacminin olması ile birlikte geniş aileler için de rahat bir kullanım sunuyor. Özellikle çok yoğun çalışan insanların, kalabalık evlerin ve çamaşır asmaya uygun yerlerin olmadığı binaların tercihi olarak görülüyor. 

Profilo Kurutma Makinesi Fiyatları

Profilo kurutma makinesi fiyatları, bu makineler hakkında merak edilen bir diğer özellik oluyor. Fiyatlar ürünün markasına göre olmuyor olsa da pek çok faktöre göre değişiyor. Profilo kurutma makineleri içerisindeki fiyat değişikliğini program sayısı belirliyor. Program sayısının azlığı ve çokluğu belirleyici oluyor. Aynı zamanda Profilo kurutma makineleri için makinenin iç hacmi de önem kazanıyor. İç hacmi geniş olan makine ile dar olan makine aynı fiyatta olmayabiliyor. Buna harcanan elektrik ve ürünün hangi enerji sınıfına girdiği de dahil oluyor. Ürün bir elektronik alet olduğundan garanti süresi de fiyat faktörünü etkiliyor. Hepsiburada Profilo kurutma makineleri ile ilgili açıklamaları sisteminde barındırıyor. Bu sayede açıklamalar ile Profilo kurutma makinesi yorumlarını inceleyerek en uygun sonuca ulaşılabiliyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Profilo Kurutma Makinesi

6 ürün listeleniyor
Bosch
Arçelik
Samsung
Siemens
Beko
Profilo
LG
Hoover
Vestel
Altus
Grundig
Electrolux
Regal
Haier
Windsor
Vestfrost
Candy
Daewoo
Electrolux Professional
Goldenowl Accessory
9
8
Beyaz
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Kurutma Kapasitesi (Kg)
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?