1895 yılında İstanbul Beyoğlu'nda Büyük Paris Eczanesi olarak Jean Cesar Reboul tarafından kurulmasıyla başlayan Rebul efsanesi, günümüze kadar adını korumuş bir markadır. Kurulduğu günden beri aynı yerinde varlığını sürdüren tek eczane olarak bilinir. Cumhuriyet tarihinin ilk eczacılarından olan Kemal Müderrisoğlu'nun üniversite stajını yapmak adına Rebul Eczanesi'yle tanışması, uzun yıllar sürecek olan ortaklık ve aynı zamanda baba oğul ilişkisinin habercisi olmuştur. Bu birlikteliğin ilk meyvesi 1938 yılında lavanta kolonyası olarak ortaya çıkmıştır. O dönemin erkekleri tarafından da kısa sürede Rebul Lavanda Kolonyası, bir klasik halini almıştır. Özellikle Pera'da sokağa çıkılacaksa Rebul kokusu sürülmeden sokağa çıkılmadığı söylentiler arasındadır. Bu durum öyle bir hal almıştır ki, artık babadan oğla devredilen bir miras haline gelir. Yani o dönemin en prestijli erkek parfümü ve her ev ziyaretinde tercih edilen değerli bir hediye değerini kazanmıştır.

Geçmişten günümüze böyle bir hikayeye sahip olan Rebul parfümleri, hala erkeklerin günlük yaşamlarında vazgeçemediği kokular arasında yer alır. İlk günkü özenin devam ettirildiği kokularda, artık günümüz erkeklerinin yaşam sitllerine uygun çeşitleriyle beğeniye sunulmaktadır. Genç ve dinamik bir yaşam tercih eden erkekler için cesur kokular, spor tutkusundan vazgeçemeyenler için enerjik olanlar ve zarif, şık giyiminden ödün vermeyen centilmen beyler için tasarlanan birbirinden farklı pek çok erkek parfüm ve deodorant beğeniye sunulmaya devam edilmektedir. İster 2'li set halinde kullanılabilecek ister sadece EDT olarak kullanılmak için tercih edilebilecek şekilde kişinin kendisine hitap eden Rebul kokusuna sahip olabilmesi mümkün. Böylelikle gün boyu kendisini daha iyi hissettiren kokuyla bütünleşmek, erkekler için mükemmel bir yardımcıyla tanışmaları için en iyi fırsatı sunar. Her tarza hitap eden Rebul erkek parfümleri, aynı zamanda erkeklere özel günlerde hediye edilebilecek setler halinde de alınabilir. Rebul erkek parfüm seti alternatiflerinin beğeniye sunulmasıyla, dikkatleri biraz daha üzerinde toplamayı başaran bir performans sergiler. Erkekler için her stile özel hazırlanan bu 2'li parfüm setleri sayesinde, hediye seçiminde de işleri oldukça kolaylaştırır.

Eskiden daha çok kadınların düşkün olduğu ve kullanmaktan vazgeçemediği parfüm, artık kendisine daha fazla özen gösteren erkeklerin de gözdesi olarak banyo dolaplarında, iş yerlerindeki, ofisteki masalarının çekmecesinde hatta gün ortası günü tazelemek için çantalarında yerini alan bir aksesuardır. Birbirinden farklı, heyecanlı, enerjik ve güzel kokularıyla erkek parfümleri, artık erkekler tarafından çok daha yoğun ilgi gören bir üründür. Özellikle tarzını kokusuyla yansıtmak isteyen erkekler için parfüm seçimi son derece önemlidir. Bu sayede yaşam biçimlerine göre oluşturdukları stillerine renk katarlar. Aynı zamanda bulundukları ortamda kendilerini fark ettirmek konusunda her zaman bir adım önde olurlar. Gün başlangıcında temiz tene uygulanan mükemmel parfüm kokusu, gün ortasında kimi zaman yerini aynı kokuya sahip deodoranta bırakabilir. Bu sayede eşsiz bir uyumla tüm gün boyunca herkesi cezbeden muhteşem bir seramoniyle, erkekler için yoğun tempoya meydan okumak mümkün hale gelir. Günün istenilen zaman diliminde ulaşabilmek için çantada taşınabiliyor olması da, Rebul'un muhteşem parfüm serilerinin herkes için ideal bir çözüm ortağı olmalarını sağlar. Seyahatte, toplantıda ya da tatilde kokusunu yanından ayırmak istemeyen erkekler için parfüm setleri mükemmel bir seçim olur. Geçmişi uzun yıllara sahip ve köklü olan Rebul erkek parfümleri, günümüzde de stil sahibi erkeklere prestijli deneyim yaşatmaya devam eden bir markadır. Böylece geçmişten günümüze kadar uzanan Pera sokaklarındaki efsane Rebul kokuları kendisini hissettirmeye devam eden bir seremoni olarak hafızalarda kalır.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Rebul Erkek Parfüm Setleri Fiyatları

Konumseçilmedi
DSACategoryId/60001547/2147483603/341406/32010683/32010688/rebul