Roc güneş kremi, cildinizi, güneşin neden olduğu zararlı etkilere karşı koruyor ve ciltte oluşacak deformasyonları engelliyor. Markanın ürünleri genellikle hassas ciltlere uygun olarak formüle ediliyor. Dermatolojik testlerden geçtikten sonra satışa sunulan Roc güneş ürünleri, ailenin tüm üyelerinin kullanabileceği güvenilirlikte sunuluyor. Vücut ve yüz için ayrı ayrı sunulan ürünler, marka içinde önemli bir yer tutuyor. Vücut ürünleri 150 ve 200 ml’lik ambalajlarında ve genellikle tüm cilt tiplerini içeren bir kullanım sağlıyor. Vücut ürünleri ayrıca yüze de uygulanabiliyor. Yüz için olan güneş koruma ürünleri, 50 ml’lik ambalajlarında ve farklı cilt tiplerine uygun formüller geliştirilerek hazırlanıyor. Cildi güneşin zararlı etkilerinden en iyi şekilde koruyabilmek için ürünleri, güneşe çıkmadan yarım saat önce açıkta kalan bölgelere sürmek koşulu uygulamak gerekiyor.

Roc Güneş Kremi & Losyon

Roc güneş kremi ve losyon çeşitleri, vücuda sürülen kremler ve sprey losyonlardan oluşuyor. Spreyler, standart ambalajların dışında püskürtme mekanizmasına sahip kapaklar ile sunuluyor. Böylece ürün, hızlı bir şekilde vücuda yayılıyor. Püskürttükten sonra el ile cildin tamamına yaymak yeterli oluyor. Ürünün yapısal özellikleri dışında, güneşten koruma etkisi bakımından farklılık görülmüyor. Roc güneş kremi ve losyon ürünleri, genellikle 30 ve 50 faktörlük koruma sağlıyor. Buğday, esmer tenliler ya da daha önceden birkaç kez güneşe çıkmış olan kullanıcılar, 30 faktörlük koruma sunan ürünleri tercih ediyor. Beyaz tenli ve hassas cilde sahip kullanıcıların 50 faktörlük koruma sağlayan ürünleri tercih etmeleri öneriliyor. Özellikle ilk defa güneşe çıkanların, hassas cilde sahip olanların, çocukların ve bebeklerin 50 faktör korumalı ürünleri kullanmaları öneriliyor.

Yüz için kullanılan güneş kremleri 30 ve 50 faktör koruma sağlıyor. Ürünler, cilt tipine uygun olarak seçilebiliyor. Kuru ciltler ve normal ciltler için ayrı ayrı ürünler bulunuyor. Yağlı ciltler için yağsız, su bazlı ürünler görülebiliyor. Parlama karşıtı güneş korumalı likit kremler, özellikle yağlı yapıda cilde sahip kullanıcılara önerilen ürünler arasında yer alıyor. Yüz için güneş kremleri arasında kırışık karşıtı ve kahverengi leke karşıtı ürünler de bulunuyor. Güneşin zararlı etkilerine direnç gösteren iki ürün de kırışık ve leke sorunu yaşayanların tercih etmesi gereken ürünler arasında görülüyor.

Roc Güneş Yağı

Roc Güneş yağı, güneş kremi ve losyonları, sık kullanımda cilde zarar vermiyor. Güneşin zararlı etkilerine karşı cildi korurken cildin nemli kalmasını sağlıyor. Koruyucu etkisinin sürdürülebilir olması için deniz ve havuzdan sonra tekrar vücuda uygulanması gerekiyor. Ayrıca her 2 – 3 saatte bir tekrar sürülmesi, terlemeden ve duştan sonra da yeniden sürülmesi isteniyor. Böylece cildin zararlı etkilerden korunması sağlanırken ten renginin değişmesi engelleniyor. Eğer ten renginde bronzluk isteniyor ise bunu sağlayan ürünlerden ayrıca kullanılması gerekiyor. Roc’un güneş sonrası kremleri ile güneşin vücudunuzda bıraktığı zararlı etkenleri en aza indirebilmek mümkün hale geliyor. Güneş sonrası kuruluk, nem ihtiyacı ve tahribatı giderebilmek için güneş sonrası kremler kullanılarak cilt nemlendiriliyor.

Roc güneş kremleri, farklı ihtiyaçlara verdiği cevaplar ve farklı cilt tiplerine yönelik çeşitleri ile her yaştan kullanıcıya hitap ediyor. Cildi güneşten korurken cildi nemlendiriyor, yatıştırıyor, kuruluğunu ya da parlamasını en aza indiriyor. Güneşte bulunulan süre boyunca ciltte renk değişimi olmuyor. İlerleyen süreçte, ciltte, güneşin neden olduğu tahribatın en az seviyede olması, ürünün faydasını gözle görünür kılıyor. Maksimum fayda için markanın güneş kremi çeşitlerini inceleyerek ve ürün özellikleri arasında karşılaştırma yaparak cilde uygun kremlerin seçilmesi öneriliyor. 

Roc Güneş Kremi ve Yağları

21 ürün var
 1. Türü
 2. Koruma Faktörü
 3. Miktar
 4. Markalar A-Z
  1. Roc
  2. La Roche-Posay
  3. Avene
  4. Sebamed
  5. Garnier
  6. Nivea
  7. Lancaster
  8. Avon
  9. Bioderma
  10. Babe
  11. Solante
  12. Vichy
  13. Cumlaude Lab
  14. Hawaiian Tropic
  15. Uriage
  16. Hamilton
  17. Nuxe
  18. Cosmed
  19. Daylong
  20. Arko
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Ürün Puanı
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Roc
DSACategoryId/60001547/2147483603/32010889/32010921/roc
BAŞA DÖN