Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

S’he Vec Gözenekli ve Siyah Noktalara Sahip Kuru Ciltlere Özel Bakım Seti

She Vec
489,90 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/60001547/2147483603/32000005/32010940

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 8.0px 0.0px; font: 11.0px Calibri; color: #000000}

SET-104

SABAH: HYDRA BACK BABY

AKŞAM: HYDRA BACK BABY

HAFTALIK: GLYC-ALRIGHT-HYDRA BACK BABY

GLYC-ALRIGHT haftada 2 kez akşam kullanılmalıdır.


2% Hyaluronic Acid + 5% B5 (30 ml)

NE İŞE YARAR?

Cildin kaybettiği nemin geri kazandırılmasını ve korunmasını hedefler. Cildin nemli, ışıltılı ve yumuşak bir görünümde olmasına yardımcı olur.
HA'nın moleküler boyutu, derideki iletim derinliğini belirler.
Bu formülasyon, su bazlı bir formülde çok derinlikli hidrasyon için düşük, orta ve yüksek moleküler ağırlıklı HA'nın yanı sıra yeni nesil bir HA çapraz polimerini çok derinlikli hidrasyon için %2'lik bir birleşik konsantrasyonda birleştirir. Bu sistem, yüzey hidrasyonunu da artıran B5 Vitamini ilavesiyle desteklenir.

TALİMATLAR
Temizlenmiş cilt üzerine bir kaç damla ürünü nazik hareketlerle uygulayın. Durulanmaz. Sabah - Akşam kullanıma uygundur.
Haricen kullanım içindir.
İlk kullanım öncesinde ürünü cildinizin küçük bir bölümünde test edin. Tahriş meydana gelirse bir doktora başvurun. Göz ile temasından kaçının. Teması halinde bol su ile yıkayın. Oda sıcaklığında saklayın.7% Glycolic Acid + Ginseng + Niacinamide (30 ml)

NE İŞE YARAR?

Cildin ölü deri, yağ, kir ve makyaj kalıntılarından arındırılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda cildinizde ki gözenek görünümünün azalmasına ve sebum salgısının dengelenmesine yardımcı olur. Cildin yenileyerek yaşlanma belirtilerine karşı korunmasında etkilidir. Glikolik Asit, cildi eksfoliye eden bir alfa hidroksi asittir. Bu %7 tonlama solüsyonu, gelişmiş cilt parlaklığı ve görünür netlik için hafif pul pul dökülme sunar. Formül ayrıca sürekli kullanımla cilt dokusunun görünümünü iyileştirir.

Formül, hem görünür parlaklık hem de cildi yatıştırıcı faydalar için ginseng kökü ve aloe vera eklenmesiyle daha da desteklenir.

HANGİ CİLT TİPLERİ İÇİN KULLANIMA UYGUNDUR?
- Gözenek problemi yaşayan ciltler
- Yağlanma dengelenmesine ihtiyaç duyan ciltler
- Yağlı ve Karma Cilt tipleri için uygundur.

TALİMATLAR
Temizlenmiş cilt üzerine birkaç damla ürünü pamuk yardımla uygulayın. Durulanmaz. Akşam kullanımına uygundur.
Haricen kullanım içindir. İlk kullanım öncesinde ürünü cildinizin küçük bir bölümünde test edin. Tahriş meydana gelirse bir doktora başvurun. Göz ile temasından kaçının. Teması halinde bol su ile yıkayın. Oda sıcaklığında saklayın.


p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 8.0px 0.0px; font: 16.0px Calibri; color: #000000} p.p2 {margin: 0.0px 0.0px 8.0px 18.0px; font: 16.0px Calibri; color: #000000} li.li1 {margin: 0.0px 0.0px 8.0px 0.0px; font: 16.0px Calibri; color: #000000} ul.ul1 {list-style-type: disc}

GLYC-ALRIGHT 

  • Hassas/Egzamalı/Rozalı ciltlerin kullanımına uygun değildir.
  • İlk kullanımlarda yama testi yapılmadan kullanılmamalıdır. 
  • Cilt tamamen kuru olmadan uygulanmamalıdır. 

HANGİ İÇERİKLER İLE BERABER KULLANILAMAZ?

  • Salisilik Asit
  • Retinol 
  • Azelaik Asit 
  • C vitamini

YAMA TESTİ NASIL YAPILIR?

Ürünü ilk defa kullanacaksanız eğer, önce bileğinizin iç tarafında deneyebilirsiniz. Ürünü sürüp 5 dk bekletip sonrasında su ile durulamanız gerekiyor. 24 saat bekleyin herhangi bir reaksiyon gelişmez ise bu sefer aynı işlemi 10 dk bekleterek deneyin ve yine gözlemleyin. Sonrasında yüzünüzde çene bölgeniz ya da saçınızla kapatabileceğiniz yüzünüzde alın olabilir bir bölge seçin ve orada deneyin. Sorun olmazsa, tüm yüz kullanıma geçebilirsiniz. Ancak kademeli başlamanız gerekiyor. Önce 2 haftada 1 kez 5 dk bekletip durulayarak başlayın. Sonrasında 10 dk ya çıkarabilir. Devamında haftada 1 kez 10 dk bekletme ile devam edebilir ve ihtiyaca bağlı haftada 2-3 kez kullanıma geçebilirsiniz. Asit kullanımı mükemmel sonuçlar alabileceğiniz ancak cildinizi alıştırmanız gereken bir süreç olduğu için bu şekilde kademeli artırarak kullanmak çok daha güvenlidir. Akşamları kullanmanız gerekmektedir. Gündüzleri mutlaka güneş koruyucu kullanmayı ihmal etmeyiniz. 


Cilt Tipi Normal
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00001SKEW5
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön